Προς το περιεχόμενο

Epic Games Store


Despotas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

επομενως η διαρροη εχει επαληθευτεί εις διπλουν, αρα το επομενο δωρεαν παιχνιδι θαναι το Borderlands Handsome Collection. ελπιζω να ισχυει.

Επεξ/σία από KilliK
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

22 λεπτά πριν, KilliK είπε

καταπληκτικη προσφορα. :shock:

μολις την τσιμπησα, ευχαριστουμε Επικ. 👍

 

Είναι κάπως δώρο άδωρο η όλη φάση με το Epic γιατί δεν έχεις achievements, trading cards και Steam Workshop. Παρ'όλα αυτά δεν λέμε ποτέ όχι σε δωρεάν games, ειδικά αν είναι ΑΑΑ...😁

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, KilliK είπε

ποτε δεν ενδιαφερθηκα για ολα αυτα. το ιδιο το παιχνιδι με νοιαζει.

Εμ γι αυτό έχεις αγοράσει ότι έχει κυκλοφόρησε. Από το πολύ ενδιαφέρον. 

Επεξ/σία από Brandtobrand
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δεν ξέρω πολλά από PC Gaming. Το Uplay και το Steam μου πάνε σφαίρα όμως το Epic Launcher αργεί και τρώει σκαλώματα ώρες ώρες ειναι φυσιολογικό ή μόνο εγώ το παθαίνω/

Επίσης τα παιχνίδια παίζουν οφλάιν ή πρέπει πάντα να είσαι στο ίντερνετ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όλα τα υπόλοιπα παιχνίδια που δίνει η epic μετά το GTA V, για μένα είναι μούφες..δεν έχουν καν το βάρος του gta.
Επίσης θα ήθελα να μας πουν και την αύξηση των accounts,που θα δημιουργήθηκαν τώρα λόγω gta 5!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Choutas είπε

Παιδιά δεν ξέρω πολλά από PC Gaming. Το Uplay και το Steam μου πάνε σφαίρα όμως το Epic Launcher αργεί και τρώει σκαλώματα ώρες ώρες ειναι φυσιολογικό ή μόνο εγώ το παθαίνω/

Επίσης τα παιχνίδια παίζουν οφλάιν ή πρέπει πάντα να είσαι στο ίντερνετ;

Αργούν τα πακέτα να πάνε λίγο πιο πολύ china από ότι σε murica.😁 Καταβάλει όμως ιδιαίτερες προσπάθειες η Tencent και πιστεύω μέχρι του χρόνου θα έχει τελειοποιήσει την διαδικασία για το doxing.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, KilliK είπε

οταν λες σφαιρα; στο κατεβασμα;

Από.το αρχικό launch του λογισμικού στη ταχύτητα του κάθε κλικ αλλά έχω προσέξει και στο download. Αυτή που έχει νστα τάρταρα το download είναι το game pads for pc εκεί θες τον Θεό μπάρμπα για να κατεβάσει ανθρώπινα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τις φωτος και τα κειμενα, ο client τα ανανεωνει απο τον σερβερ τους οταν ξεκιναει. αν αυτα αργουν να εμφανιστουν, και λες οτι και η ταχυτητα κατεβασματος ειναι αργη, δες αν εχεις καποιο θεμα με το τοπικο σου δικτυο. τσεκαρε επισης αν ειναι ενεργοποιημενο το throttle downloads στις ρυθμισεις, αν ειναι απενεργοποιησε το. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ενδιαφερει το Maneater απο EGS δυστυχως exclusive για pc 1 χρονο (ξερουμε οταν θα το δωσουν free θα ειναι καταπληκτικο θα ενδιαφερει και τους περισσοτερους, μπραβο επικ ουαου κλπ), στο point τωρα λενε 22 το release αλλα ακομα δεν εχει ανοιξει, που μπήκα για να πάρω απάντηση άραγε? Φυσικά στα discussions του steam στα οποια απαντάει και developer αμέσως 😂

https://steamcommunity.com/app/629820/discussions/0/2254560552288307172/

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, ADHD είπε

Με ενδιαφερει το Maneater απο EGS δυστυχως exclusive για pc 1 χρονο (ξερουμε οταν θα το δωσουν free θα ειναι καταπληκτικο θα ενδιαφερει και τους περισσοτερους, μπραβο επικ ουαου κλπ), στο point τωρα λενε 22 το release αλλα ακομα δεν εχει ανοιξει, που μπήκα για να πάρω απάντηση άραγε? Φυσικά στα discussions του steam στα οποια απαντάει και developer αμέσως 😂

https://steamcommunity.com/app/629820/discussions/0/2254560552288307172/

WTF πότε το κάναν και αυτό time exclusive???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, ADHD είπε

Με ενδιαφερει το Maneater απο EGS δυστυχως exclusive για pc 1 χρονο (ξερουμε οταν θα το δωσουν free θα ειναι καταπληκτικο θα ενδιαφερει και τους περισσοτερους, μπραβο επικ ουαου κλπ), στο point τωρα λενε 22 το release αλλα ακομα δεν εχει ανοιξει, που μπήκα για να πάρω απάντηση άραγε? Φυσικά στα discussions του steam στα οποια απαντάει και developer αμέσως 😂

https://steamcommunity.com/app/629820/discussions/0/2254560552288307172/

η θα μπορουσες να ανoιξεις την ντουζινα social media που υπαρχουν στην σελιδα του παιχνιδιου στο EGS, και να ρωτησεις απευθειας την πηγη σε καποιο απο αυτα. μαλιστα, το ενα λινκ σε παει στο ιδιο φορουμ που ποσταρε ο developer στο steam topic.

δεν το λεω για να δικαιολογήσω τις σοβαρες ελλειψεις του EGS, αλλα για να το εχουν υποψιν στο μελλον οσοι θελουν να ρωτησουν κατι σχετικα με το παιχνιδι που τους ενδιαφερει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...