Προς το περιεχόμενο

Η Apple επανακυκλοφορεί το iPhone SE στις ΗΠΑ με τιμές που ξεκινούν από τα $249


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, opcorsa είπε

ολοι εσεις οι χωριατες που μου μαθατε την λεξη "bezel" και την εχετε κανει καραμελα, το ειχατε και στο χωριο σας?

βολευτειτε με τα dongfengyaoming και αφηστε το SE για τους αρχοντους.....

Proud SE user from day one

Άλλος ένας Aapl fan που νομίζει ότι αγοράζει Elite συσκευή (αρχοντική) made in California. Για δες από πίσω τι γράφει και ψάξε να δεις και από που παίρνει το Hardware και τα υλικά. Ασία λέγετε. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 415
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

15 λεπτά πριν, Plapoutas είπε

Άλλος ένας Aapl fan που νομίζει ότι αγοράζει Elite συσκευή (αρχοντική) made in California. Για δες από πίσω τι γράφει και ψάξε να δεις και από που παίρνει το Hardware και τα υλικά. Ασία λέγετε. 

λεγεται*

που κολλαει αυτο που λες με αυτο που λεω εγω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, opcorsa είπε

λεγεται*

που κολλαει αυτο που λες με αυτο που λεω εγω..

Μάλλον δεν ξέρεις τι γράφεις. Διάβασε ξανά το σχόλιο σου και θα καταλάβεις εκτός αν δεν ξέρεις τι γράφεις ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

προφανως  εχει ενοχλησει ότι  τα σκασαν για iPhone και εχουν χειροτερη συσκευή από το poco. ο τυπος που τα δοκιμαζει στα ορια  δηλωσε πως είναι η δευτερη πιο συμπαγης συσκευή του 2018 . Για να μην πω για την καμερα του .Σε συγκριση με iPhone x του κολλητου απλα το διεσυρε με την gcam . Ξερω βεβαια ποια είναι η συνεχεια ...θα φαω ban χωρις προφανη λογο κ χωρις να βρισω η να τρολλσρω απλα επειδή γραφω την αληθεια. οι φωτο με το x υπαρχουν και τις ανεβαζω οποτε θελετε .

Επεξ/σία από vargas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, opcorsa είπε

ολοι εσεις οι χωριατες που μου μαθατε την λεξη "bezel" και την εχετε κανει καραμελα, το ειχατε και στο χωριο σας?

βολευτειτε με τα dongfengyaoming και αφηστε το SE για τους αρχοντους.....

Proud SE user from day one

Γεια σου άρχοντα με το Corsa!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Tsakalos! είπε

123.8 x 58.6 x 7.6 mm   VS  129 x 64 x 9.3 mm

Ισως το μοναδικο καπως ισαξιο... Aντε στο πλατος και υψος παει στον κορακα.. αλλα 9.3 παχος? Πυροτουβλο.    και φυσικα στα ιδια και περισσοτερα λεφτα.. Οποτε

Ουδεμία σχέση. Το Compact είναι ένα XZ1 σε μικρογραφία, απευθύνεται σε ανθρώπους που θα ήθελαν flagship μικρό smartphone αλλα και με επιδώσεις ενός S8 η ενός iPhone 7 και πάνω. Το SE είναι μια παρωχημένη συσκευή για τα λεφτά της. Αν παρόλα αυτά θες Apple σε αυτό το μέγεθος καλύτερα να πάρεις το iphone 8 πάρα να τα δώσεις στο SE. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Plapoutas είπε

Άλλος ένας Aapl fan που νομίζει ότι αγοράζει Elite συσκευή (αρχοντική) made in California. Για δες από πίσω τι γράφει και ψάξε να δεις και από που παίρνει το Hardware και τα υλικά. Ασία λέγετε. 

Καλά Πλαπούτας άμα παρεξηγείσαι τόσο πολύ και συ άρχοντας είσαι. Και σουλτάνος αν προτιμάς. Δεν θα τα χαλάσουμε στους τίτλους ευγενείας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω δεν νομιζω να ειναι καινουργια μοντελα...δηλαδη τι ενοω...δεν γινεται 3  χρονια μετα να ξανακανουν παραγωγη, δεν το πιστευω τουλαχιστον...πιστευω ειναι μοντελα του τοτε που τους εμειναν...και ισως βαλουν εκει καμια σταμπα πανω στην ημερομηνια ωστε να μην φενεται οτι ειναι παλιο, πανω στα motherboard....,ο,τι και να ειναι παντως δεν αξιζει...ειδικα σε αυτην την τιμη...100 δολαρια επρεπε...ετσι ωστε να φενεται σαν δωρο και να συμπαθησουν την apple οσοι την κραζουν.....παρολαυτα απατο θα παει..δεν θα το παρει κανεις..και θα τα ξαναβγαλουν το 2025 και θα πουν παλι τα ιδια, και τοτε θα εχει 2 σταμπες πανω στην motherboard..μια του 2025, απο κατω αν την ξεκολησεις θα εχει του 2019, και παρακατω η original σταμπα του 2016......οπως τα κανουν εδω σε καποια καταστηματα, που βλεπεις την τιμη 5 ευρω, απο κατω εχει αλλο αυτοκολητο που η τιμη ελεγε 15Ε και αν βγαλεις οοοολα τα αυτοκολητα μπορει στο τελος να λεει και "δωρεαν διανομη".....

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, D.Luffy είπε

Καλά Πλαπούτας άμα παρεξηγείσαι τόσο πολύ και συ άρχοντας είσαι. Και σουλτάνος αν προτιμάς. Δεν θα τα χαλάσουμε στους τίτλους ευγενείας. 

Όταν χλευάζετε τις Ασιατικές συσκευές Xiaomi, Huawei, Samsung, OnePlus, ενώ το αγαπημένο σας τηλέφωνο όχι μόνο αγοράζει από LG και Samsung εξαρτήματα και κατασκευάζεται στην κίνα στην Foxconn αλλά ακόμα και οι σκλάβοι που μαζεύουν τα μέταλλα για το Hardware είναι παιδιά στην Ασία τότε έτσι θα σας απαντάμε. Γιατί πιστεύεται ότι αγοράζετε Αμερικανιά, πίσω από το όμορφο Image του Coupertino βρωμάει Ασία. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Plapoutas είπε

Μάλλον δεν ξέρεις τι γράφεις. Διάβασε ξανά το σχόλιο σου και θα καταλάβεις εκτός αν δεν ξέρεις τι γράφεις ;)

τραγικος απλα..

19 λεπτά πριν, Istros είπε

Γεια σου άρχοντα με το Corsa!

μακαρι να ειχες οτι εχω τυπε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Istros είπε

Opc?

για το SE εχεις να πεις τιποτα? να κραξουμε για τα """""bezel"""""

αληθεια ποσο μου την σπαει αυτη η λεξη απο χωριατες....

εγω το πηρα αφορολογητο το se 240 ευρω.... με 240 ευρω δεν νομιζω να βρεις καλυτερο κινητο που να τραβαει και 4κ βιντεο...

ολα τα αλλα ειναι για εσωτερικη καταναλωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, vargas είπε

προφανως  εχει ενοχλησει ότι  τα σκασαν για iPhone και εχουν χειροτερη συσκευή από το poco. ο τυπος που τα δοκιμαζει στα ορια  δηλωσε πως είναι η δευτερη πιο συμπαγης συσκευή του 2018 . Για να μην πω για την καμερα του .Σε συγκριση με iPhone x του κολλητου απλα το διεσυρε με την gcam . Ξερω βεβαια ποια είναι η συνεχεια ...θα φαω ban χωρις προφανη λογο κ χωρις να βρισω η να τρολλσρω απλα επειδή γραφω την αληθεια. οι φωτο με το x υπαρχουν και τις ανεβαζω οποτε θελετε .

Που κολλάει το poco? 

Σε κάθε thread σπάμαρεις την λέξη poco 100 φορές. Και εμείς αγαπήσαμε έτσι δεν κάναμε :D

Στο δια ταύτα, το Mi8 που δοκίμασα πρόσφατα, με την latest emui και default camera, είχε ακόμα αυτό το εκνευριστικό beutify effect στα πορταίτα..

καλή η αντιγραφή από iphone , αλλά μην αντιγράφουμε και τα λάθος πράγματα (beautify σκάνδαλο του XS)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, 360kias είπε

Να κατεβασω τορρεντ?

Να βρω υποτιτλους ??

Να στρημαρω στην tv μου ?? 

Χωρις appletv??

Να βαλω κανα στηκακι να κανω κι ενα backup γιατι τα θρλω σε αρχεια?

Να στειλω με wifidirect ?

 Α διαβασω απο εναν σκληρο δισκο και να παρω κατι σημαντικα αρχεια γιατι μου τα κακαροσε το mac?

To Mac δύσκολα κακαρόνει, και πλέον όλα τα αρχεία περνάνε απευθείας στο icloud.

Οπότε το mac + iOS προσφέρει μια πραγματικά επαγγελματική/power user λύση.

Τα torrent, οι υπότιτλοι και όλα αυτά δεν είναι για επαγγελματίες, αλλά για άτομα που μπαίνουν και κράζουν εδώ.... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, opcorsa είπε

για το SE εχεις να πεις τιποτα? να κραξουμε για τα """""bezel"""""

αληθεια ποσο μου την σπαει αυτη η λεξη απο χωριατες....

εγω το πηρα αφορολογητο το se 240 ευρω.... με 240 ευρω δεν νομιζω να βρεις καλυτερο κινητο που να τραβαει και 4κ βιντεο...

ολα τα αλλα ειναι για εσωτερικη καταναλωση

Τα bezel είναι μεγάλα αλλά στα 240 είναι value for money σε iOS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...