Προς το περιεχόμενο

Η Apple επανακυκλοφορεί το iPhone SE στις ΗΠΑ με τιμές που ξεκινούν από τα $249


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, Plapoutas είπε

Λες ότι είσαι άρχοντας, μιλάς συνεχώς για χωριάτες και ότι μακάρι να ειχε ότι έχεις. Όχι μόνο έχεις κόμπλεξ ανωτερότητας και νομίζεις ότι είσαι κάτι καλύτερο, προσβάλεις και τον κόσμο που μπορεί να διαβάζει τα σχόλια και να ζει σε χωριό. Επιπεδο όχι αστεία. Μετά λες εμένα τραγικό.

Έτσι!οι άρχοντες έχουν συσκευή 240€ εσύ που έχεις s9+ είσαι χωριατης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για λόγους jailbreak πρόσφατα βρέθηκα με ένα SE παρέα στο ΜΑΧ που έχω ένα τετράμηνο περίπου. 

Μπορω να πω ότι κανείς άνετα ένα μεγάλο μέρος της καθημερινότητας. Εντάξει το βράδυ θα σερφάρεις από το μεγάλο η από την ταμπλέτα (δεν έχω ταμπλέτα) αλλά μέσα στην ημέρα παίζει ρόλο ο χειρισμός με το ένα χέρι, το μικρο βάρος, το ότι το έχεις εύκολα προσβάσιμο σε οποία τσέπη. 

Γενικα όταν το έβγαλε είχε κατακριθεί αλλά νομίζω ότι ήταν από τις πιο έξυπνες κινήσεις που είχε κάνει. 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, tsakfot είπε

Σου κάνει και like ο άλλος o ξερόλας!

hint αλλά μην σοκαριστείς και μου πέσεις απο την καρέκλα 

στον σύγχρονο καπιταλιστικό κόσμο που ζείς, όλοι έτσι τα κατασκευάζουν 

Αν σου έλεγε Samsung αντί για Apple το ΒΒC, δεν θα τσίμπαγες να το δείς

Κινεζικό είναι τελικά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, billdanos είπε

Πέρα από την πλάκα, μόνο ένας άσχετος που δεν κάνει πλάκα, θα μπορουσε να συγκρίνει το SE των 300 ευρώ με ένα flagship σημερινό...

Σχετικά με το yoco chocko, τα έχουμε ξαναπεί: καλό τηλεφωνάκι σε πλαστικό σασί και με μέτρια ποιότητα κατασκευής που έχει βγάλει με τη σειρά του άπειρα προβληματάκια. Και είναι λογικό σε μια συσκευή με αυτό το κόστος. :) 

Έγινε που εγώ το ανέφερα πρώτος...κάνει νερά η γραμμή ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, ioannitis είπε

Για λόγους jailbreak πρόσφατα βρέθηκα με ένα SE παρέα στο ΜΑΧ που έχω ένα τετράμηνο περίπου. 

 Μπορω να πω ότι κανείς άνετα ένα μεγάλο μέρος της καθημερινότητας. Εντάξει το βράδυ θα σερφάρεις από το μεγάλο η από την ταμπλέτα (δεν έχω ταμπλέτα) αλλά μέσα στην ημέρα παίζει ρόλο ο χειρισμός με το ένα χέρι, το μικρο βάρος, το ότι το έχεις εύκολα προσβάσιμο σε οποία τσέπη. 

Γενικα όταν το έβγαλε είχε κατακριθεί αλλά νομίζω ότι ήταν από τις πιο έξυπνες κινήσεις που είχε κάνει. 

 

Ξέρω τουλάχιστο δύο ανθρώπους του κοντινού μου περιβάλλοντος, που να τους χάριζες το iphone 7-8-xs , ήθελαν μόνο SE. 

Και όταν βρήκαν 64άρι σε καλή τιμή πέρυσι το χτύπησαν, γιατί είχαν ξεμείνει με το 5s τουλάχιστο 3ετία

Που είναι οι εποχές του Nokia 8210 που όσο μικρότερο, τόσο καλύτερο και ακριβότερο ήταν ;)

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμπρός πίσω.

Ότι πιάσουμε

Αντε και σε λίγο θα τα πουλάει ο Ζερβουδακης. 

Τρέχτε να πάρετε κινητό 4 ιντσων μονοπύρηνο με 1800 μπαταρία 1 GB ram και κάμερα 2 mp 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, dark είπε

Εμπρός πίσω.

Ότι πιάσουμε

Αντε και σε λίγο θα τα πουλάει ο Ζερβουδακης. 

Τρέχτε να πάρετε κινητό 4 ιντσων μονοπύρηνο με 1800 μπαταρία 1 GB ram και κάμερα 2 mp 

 

3 λεπτά πριν, bilspa είπε

εδω αγοραζεις το honor 8x με 280 ευρωπουλα 6 gb ram 6.5 inc  οθονη και θα παρει καποιος 3ετιας κινητο με 80% bezels...

Ναι ωραίο και το honor

 

13 λεπτά πριν, tsakfot είπε

Ξέρω τουλάχιστο δύο ανθρώπους του κοντινού μου περιβάλλοντος, που να τους χάριζες το iphone 7-8-xs , ήθελαν μόνο SE. 

Και όταν βρήκαν 64άρι σε καλή τιμή πέρυσι το χτύπησαν, γιατί είχαν ξεμείνει με το 5s τουλάχιστο 3ετία

Που είναι οι εποχές του Nokia 8210 που όσο μικρότερο, τόσο καλύτερο και ακριβότερο ήταν ;)

Βάλε και εμένα μέσα!! Μόνο αναβάθμιση η front face camera  θέλει. Λογικά ελπίζω να ακούσει η Apple το γεγονός ότι έγινε sold out μέσα σε λίγες ώρες και να υπάρξει αναβάθμιση.

Υ.Γ.: Λογικά σε 3 χρόνια αν γίνει re-release το samsung S8 πχ, θα γίνει sold out και αυτό μέσα σε μια μέρα....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, bilspa είπε

εδω αγοραζεις το honor 8x με 280 ευρωπουλα 6 gb ram 6.5 inc  οθονη και θα παρει καποιος 3ετιας κινητο με 80% bezels...

Δεν ντρέπεσαι να μιλάς για bezel? Θες να σε πούνε χωριάτη ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μας το έδωσαν ως το field κινητό με αντίστοιχη rugged θήκη.

Είναι μικρό και τίμιο, για τα περισσότερα καθημερινά ενός "ελαφρού" χρήστη. Αλλά είναι σχετικά αργό όταν το στρεσάρεις (εταιρικό VPN+άλλες ειδικευμένες εφαρμογές). 

Επίσης έχει το χειρότερο fingerprint scan που έχω δοκιμάσει....

Η 4αρα είναι κάπως μικρή για τις σημερινές εφαρμογές και απαράδεκτα μικρή για εφαρμογές παραγωγικότητας (aka το χρησιμοποιώ διότι αυτό δίνει η εταιρεία). 

Για 200ρια ευρά καλό είναι, για παραπάνω είναι πεταμένα λεφτά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...