Προς το περιεχόμενο

Η Apple επανακυκλοφορεί το iPhone SE στις ΗΠΑ με τιμές που ξεκινούν από τα $249


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, billdanos είπε

Το επόμενο chart παρακαλώ! 😛

Επίσης τι σε κάνει να πιστεύεις πως θα αγοράζαμε ποτέ τηλεόραση από τη Samsung??? 😛 

Απλά όταν η Apple θα σκοτώσει και το Apple TV δεν θα έχετε άλλη επιλογή, ήδη φαίνονται οι πωλήσεις του από την απόφαση της να πουλάει ταινίες μέσω iTunes εφαρμογης και AirPlay ως εφαρμογή σε Third Party τηλεοράσεις.

Επεξ/σία από Plapoutas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 415
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

  • Super Moderators
Just now, Plapoutas said:

Μίλησα εγώ για Gearbest? 

Οι περισσότεροι δηλαδή που έχουν poco στην Ελλάδα τα αγόρασαν από την επίσημη αντιπροσωπεία  ε? ΟΚ! :) 

Just now, Plapoutas said:

Απλά όταν η Apple θα σκοτώσει και το Apple TV δεν θα έχετε άλλη επιλογή, ήδη φαίνονται οι πωλήσεις του από την απόφαση της να πουλάει ταινίες μέσω iTunes εφαρμογές και AirPlay ως εφαρμογή σε Third Party τηλεοράσεις.

Αν το πουλήσει παντού, πάλι θα έχουμε επιλογές για airplay μιας και θα υπάρχει παντού! Μέχρι τότε το απολαμβάνουμε εντός του οικοσυστήματος της Apple που έχουμε στήσει τα τελευταία χρόνια. Δεν καταλαβαίνω που είναι το πρόβλημα! Σε ενοχλεί που έχουμε και apple tv τώρα? 😛 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, billdanos είπε

Οι περισσότεροι δηλαδή που έχουν poco στην Ελλάδα τα αγόρασαν από την επίσημη αντιπροσωπεία  ε? ΟΚ! :) 

Εγώ σου λέω τι θα έκανα εγώ, δεν με νοιάζει τι κάνουν οι άλλοι. Εγώ προσωπικά μιας και ζω στο εξωτερικό θα το έπαιρνα τις προάλλες που το είχε το Mediamarkt 270€ σε έκπτωση απευθείας από το κατάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, Plapoutas είπε

Μίλησα εγώ για Gearbest? 

γιατί δεν είναι Xiaomi του Gearbest? 

Σε όποια σοβαρή εταιρία έχω δουλέψει, στις αίθουσες έχει κοινόχρηστο προτζέκτορα και συνήθως PC - laptop. 
Τώρα αν εσύ κάνεις screen share απο το κινητό , τι να σου πω.

Πες στην Sammy να σε κάνουν brochure και example επιτυχημένου επαγγελματία στην επόμενη καμπάνια τους.

Κατάλαβες γιατί λέω για ψευδαίσθηση power user και ότι και καλά μπορείς να κάνεις τα πάντα απο το κινητό σου ?

Επεξ/σία από tsakfot
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβαζα το άρθρο και είδα ότι έχει αρκετά σχόλια.

Τι φτιάξατε ρε θηρία !!! 16 σελιδες για την επανακυκλοφορία του iPhone se !! 

Δώστε πόνο !!! 😉😉😉

Υ.Γ. Οποίος γουστάρει ios και τηλέφωνο με μικρές διαστάσεις μια χαρά είναι. Τι κάθεστε και την πέφτει ο ένας στον αλλον... Φιλικά το λέω σε όλους.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, tsakfot είπε

να σου πώ ρε πονεμένε ?

Μήπως είναι στο ίδιο άρθρο που μας τσαμπούναγες για το κιρινικό όπλο της Hua που θα έσκιζε την γάτα και βγήκε τελικά νερομπίστολο ? Μετά σφύραγες κλέφτικα πάλι :D

Αν διαβάσεις τα σχόλια μου θα δεις ότι έλεγα ότι κρατάω επιφυλάξεις για το αν είναι πιο γρήγορος ο Kirin 980.Οχι είναι διαφορετικό άρθρο αυτο με το XZ4 στο geekbench δες το για να γελασεις

Επεξ/σία από Istros
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Istros είπε

Αν διαβάσεις τα σχόλια μου θα δεις ότι έλεγα ότι κρατάω επιφυλάξεις για το αν είναι πιο γρήγορος ο Kirin 980.Οχι είναι διαφορετικό άρθρο αυτο με το XZ4 στο geekbench δεστό για να γελασεις

το σχόλιο σου με το υπερ-κιρινικό όπλο είναι ακόμα εκεί που το άφησες ;)

scripta manent

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, tsakfot είπε

γιατί δεν είναι Xiaomi του Gearbest? 

Σε όποια σοβαρή εταιρία έχω δουλέψει, στις αίθουσες έχει κοινόχρηστο προτζέκτορα και συνήθως PC - laptop. 
Τώρα αν εσύ κάνεις screen share απο το κινητό , τι να σου πω.

Πες στην Sammy να σε κάνουν brochure και example επιτυχημένου επαγγελματία στην επόμενη καμπάνια τους.

Πρώτον άσε τις ειρωνείες γιατί βλέπω έχεις ξεμείνει από επιχειρήματα και φέρεσαι σαν παιδί νηπιαγωγείου και δεύτερον τα Xiaomi δεν είναι του Gearbest αλλά της Xiaomi που έχει επίσημα καταστήματα που τα πουλάνε στην Ευρώπη αλλά που εσύ είπαμε η Apple να είναι καλά ζεις σε δικό σου πλανήτη. Τεσπα δεν ασχολούμε άλλο μαζί σου γιατί βλέπω δεν βγαίνει νόημα, άρχισες τις ειρωνείες και τις ανακρίβειες και παλι. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Istros είπε

Αν διαβάσεις τα σχόλια μου θα δεις ότι έλεγα ότι κρατάω επιφυλάξεις για το αν είναι πιο γρήγορος ο Kirin 980.Οχι είναι διαφορετικό άρθρο αυτο με το XZ4 στο geekbench δεστό για να γελασεις

Μιλάμε για κινητό εκτός κυκλοφορίας και για τν exynos λέγανε θα τα πατήσει όλα αλλά νεροπίστολο όπως λέει και ένας φίλος 😂😂😂 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, tsakfot είπε

το σχόλιο σου με το υπερ-κιρινικό όπλο είναι ακόμα εκεί που το άφησες ;)

scripta manent

Διάβασε τα σχόλια μου εκεί είναι ολα αλλά μάλλον αυτό θυμάσαι μονο.scripta manent

21 λεπτά πριν, EmnIT είπε

Sony xz4  όταν βγει τότε τα λέμε. Δεν πάμε καλά μ λες να δω ποσό γρήγορο είναι ένα κινητό π δεν έχει βγει ακόμα.

Έρχονται S10,XZ4,mi mix 3 855 κ.α.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Istros είπε

Διάβασε τα σχόλια μου εκεί είναι ολα αλλά μάλλον αυτό θυμάσαι μονο.scripta manent

Έρχονται S10,XZ4,mi mix 3 855 κ.α.

Έρχονται θα σύμφωνα με της αποδόσεις που έχουν δώσει ότι θα είναι 20-30% ποιο γρήγορο από τν προηγούμενο έτσι βάλε κάτω κανε τα μαθηματικά και βγάλε αποτέλεσμα σύμφωνα με αυτά μιλάω όταν βγει θα δούμε σίγουρα...! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Plapoutas είπε

Πρώτον άσε τις ειρωνείες γιατί βλέπω έχεις ξεμείνει από επιχειρήματα και φέρεσαι σαν παιδί νηπιαγωγείου και δεύτερον τα Xiaomi δεν είναι του Gearbest αλλά της Xiaomi που έχει επίσημα καταστήματα που τα πουλάνε στην Ευρώπη αλλά που εσύ είπαμε η Apple να είναι καλά ζεις σε δικό σου πλανήτη. Τεσπα δεν ασχολούμε άλλο μαζί σου γιατί βλέπω δεν βγαίνει νόημα, άρχισες τις ειρωνείες και τις ανακρίβειες και παλι. 

αχαχχααχαχαχχααχ

ρε σεις τι θεουλης ειναι αυτος???  εχω πεθανει απο τα γελια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλα ποσα Iphone 5/5s/SE ειχαν κατασκευασει και πουλανε ακομη...anyway ακομη και σημερα το SE ειναι αψογο για καποιον που δε θελει παντοφλα αλλα ενα κινητο να κανει τη δουλεια του.. μπορει να ξαναεπερνα ενα 128gb...
Οσοι μιλατε για specs και ιστοριες απλα να ανφερω οτι απο τη 1η κυκλοφορια του εχουν περασει 3 χρονια και ακομη δεν εχει βγει android με δυνατοτερο single core performance (περα απο τον εξινος 9810 στο geekbench4) απο το SE...που σημαινει οτι καλα κρατει ακομη απο θεμα ταχυτητας...

Απο την αλλη ναι εχει αρκετα features που λειπουν αλλα συνολικα ειναι απο τις καλυτερες συσκευες που εχουν βγει...

Επεξ/σία από cpgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, cpgr είπε

Καλα ποσα Iphone 5/5s/SE ειχαν κατασκευασει και πουλανε ακομη...anyway ακομη και σημερα το SE ειναι αψογο για καποιον που δε θελει παντοφλα αλλα ενα κινητο να κανει τη δουλεια του.. μπορει να ξαναεπερνα ενα 128gb...

Το SE ίναι μια καλή συσκευή για κάποιον ειδικά αν θέλει συσκευη μικρη σε διαστάσεις, και στα χρήματα αυτά είναι value for money.Δεν είναι τυχαίο ότι ξεπούλησε αμέσως.

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολοι εσεις οι χωριατες που μου μαθατε την λεξη "bezel" και την εχετε κανει καραμελα, το ειχατε και στο χωριο σας?

βολευτειτε με τα dongfengyaoming και αφηστε το SE για τους αρχοντους.....

Proud SE user from day one

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...