Προς το περιεχόμενο

Η Apple επανακυκλοφορεί το iPhone SE στις ΗΠΑ με τιμές που ξεκινούν από τα $249


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators
1 minute ago, nero62 said:

μπα... απλώς απέχεις και δεν το χωνεύεις ότι μπορεί να γίνει. Πίστεψε με και δεν έχω κανένα λόγο να πω ψέματα. Αυτή είναι η καθημερινή μου χρήση. ΚΑΜΙΑ ΥΠΕΡΒΟΛΗ.

Αν δεν το πιστεύεις δικαίωμά σου μαζί με το άλλο σου δικαίωμα να μην ακούς ποια είναι η πραγματικότητα.

Και πάλι βιάζεσαι χωρίς λόγο. Μια χαρά όλα αυτά τα κάνει ένα smartphone (εκτός από τις παράνομες ηχογραφήσεις κλήσεων ίσως). Απλά η καθημερινή σου χρήση ΔΕΝ είναι όλα αυτά που περιγράφεις και τα κάνεις απλά κατά καιρούς. Και μεις gadgetάκηδες είμαστε αλλά δεν υπερβάλλουμε και τόσο. 😛 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 415
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Μόλις τώρα, tsakfot είπε

καταρχήν η συσκευή σου, έχει θέμα με του touch sensitivity ή όχι , καθότι είδα ότι έχεις Poco.

Θα στο καλύψει ο Κινέζος ή θα το στείλεις να κάνει τον γύρω του κόσμου, και θα έχεις πάλι κινητό σε κανά 2 μήνες ?

Μιας και μιλάμε για Xiaomi, η Xiaomi έχει επίσημους αντιπρόσωπους στις περισσότερες Ευρωπαϊκές χώρες με καταστήματα. Οπότε όχι δεν θα περιμένει 2 μήνες, ούτε θα  κάνει τον γύρω του κόσμου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαίρομαι π μπαίνει π καθένας π έχει ένα budget για κινητό που δεν φτάνουν ούτε για ανδροιντ ναυαρχίδα και γράφετε για poco loco κινητά με απίστευτα σπεκς απίστευτα όλα 😂😂😂😂 green screen 📺 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Plapoutas είπε

Όταν το iPhone αποκτήσει Multitasking δυνατότητες όπως Split Screen, PiP σε όλες τις εφαρμογές, USB μεταφορά αρχείων, κανονικό File Manager για να μπορώ να επιλέγω οποιοδήποτε τύπο αρχείου και όχι μόνο φωτογραφίες ή αρχεία μέσω του iCloud, όταν αποκτήσει εφαρμογές όπως τον Tasker και όχι το περιορισμένο πρώην Workflows, όταν μου δώσει την δυνατότητα να επιλέξω εγώ ποιες θέλω να είναι οι Default εφαρμογές μου, να μπορώ να φέρω την Homescreen στα μέτρα μου ώστε να εκμεταλλεύομαι όλο τον χώρο της οθόνης, όταν μου δώσει την δυνατότητα να συνδέω οποιαδήποτε περιφερειακά μέσω USB-C, να κάνω παρουσιάσεις μέσω του κινητού σε οποιαδήποτε οθόνη δίχως να χρειάζομαι AirPlay και Apple TV, όταν μου δώσει την δυνατότητα να μπορώ να συγχρονίζω τα αρχεία μου στο ίντερνετ δίχως να χρειάζεται να έχω την οθόνη ανοιχτή, όταν μου δώσει την δυνατότητα να έχω και δαχτυλικό αποτύπωμα στην συσκευή μου, Headphone jack, παραμετροποιήσιμα gestures στο ΛΣ και όχι μόνο αυτά που θέλει ο κατασκευαστής, τότε τα ξαναλέμε. Μέχρι τότε το iOS θα είναι ένα φτωχό, κλειστό ΛΣ που η Apple αποφασίζει τι θα χρησιμοποιήσεις.

Βρε πλαπούτα αγόρι μου, ούτε στην παρουσίαση της Sammy δεν παρουσιάζουν όλες αυτές τις λειτουργίες ταυτόχρονα :D

άκου εκεί παρουσίαση απο το κινητό :D , distorted reality λέγεται . Θα σε παίρνανε με τα ντοματίνια βρε συ αν έσκαγες στον Σι Ει Οου και το έκανες αυτό :D

Πόσο εκτός πραγματικότητας είστε κάποιοι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, EmnIT είπε

Μου φαίνεται δεν ξέρεις το διαβάζεις περίμενε το σ10 με τν 855 δεν μιλάω για άλλους π είναι πολύ πίσω. Κανε reasearch καλό και στο επόμενο άρθρο που θα κράζετε πάλι αππλε γραφτώ! 

Τι research να κάνω δες το Sony XZ4 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, tsakfot είπε

Καταρχήν ξεκινάμε απο τα βασικά. έχεις 1Κ να αγοράσεις τέτοια συσκευή ή τσάμπα συζητάμε ? 😛

Για να σου λησω την απορια πουλησα xs max και πειρα mate 20 pro και δεν μου ειναι δισκολκ να ξαναπαρω max δεν το παιζω ουτε μαγκασ τιποτα εχω κακ τα παιρνω παει αυτο οποτε προχωραμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Istros είπε

Εγώ διαβάζω άρθρα και ο 855 που είναι στην ίδια λιθογραφικη μέθοδο με a12 και είναι πιο γρήγορος στο antutu ακόμα και στο geekbench.

να σου πώ ρε πονεμένε ?

Μήπως είναι στο ίδιο άρθρο που μας τσαμπούναγες για το κιρινικό όπλο της Hua που θα έσκιζε την γάτα και βγήκε τελικά νερομπίστολο ? Μετά σφύραγες κλέφτικα πάλι :D

5 λεπτά πριν, Plapoutas είπε

Τσακ και φτάσαμε στο οικονομικό όπως σε κάθε Apple συζήτηση. Όταν δεν έχετε άλλα επιχειρήματα αρχίζετε το οικονομικό. ;)

όχι θα αραδιάζω στον κάθε αλεξιπτωτιστή 30 σειρές ανάλυση για να μην καταλάβει τις μισές κουβέντες και να εξαφανιστεί μετά :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, tsakfot είπε

Βρε πλαπούτα αγόρι μου, ούτε στην παρουσίαση της Sammy δεν παρουσιάζουν όλες αυτές τις λειτουργίες ταυτόχρονα :D

άκου εκεί παρουσίαση απο το κινητό :D , distorted reality λέγεται . Θα σε παίρνανε με τα ντοματίνια βρε συ αν έσκαγες στον Σι Ει Οου και το έκανες αυτό :D

Πόσο εκτός πραγματικότητας είστε κάποιοι

Ε επειδή τυγχάνει να έχω παρουσιάσει Power Point παρουσιάσεις μέσω Screen Sharing, ξέρω τι λέω. Αντίθετα με εσένα που όπως είπα και πιο πάνω όταν δεν έχετε επιχειρήματα χλευάζετε και γράφετε ανακρίβειες. Εσύ είσαι εκτός πραγματικότητας. Ότι δεν μπορείτε να κάνετε εύκολα ή καθόλου με τα μηλόφωνα σας το βγάζετε άχρηστο, όταν όμως κυκλοφορήσει του χρόνου το AirPlay ως έξτρα εφαρμογή στις Samsung τηλεοράσεις όπως δήλωσε η Apple. Θα το χειροκροτάτε ως Innovation.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Plapoutas είπε

Μιας και μιλάμε για Xiaomi, η Xiaomi έχει επίσημους αντιπρόσωπους στις περισσότερες Ευρωπαϊκές χώρες με καταστήματα. Οπότε όχι δεν θα περιμένει 2 μήνες, ούτε θα  κάνει τον γύρω του κόσμου. 

δλδ το poco του gearbest, αν το πάμε στην Infoquest, θα εξυπηρετηθούμε ?

είσαι βέβαιος πλαπούτα?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, elorant είπε

Στις γυναίκες δεν αρέσουν μεγάλα κινητά γιατί δεν χωράνε στις τσέπες των ρούχων τους. Το SE ήταν best seller στον γυναικείο πληθυσμό.

το αντίθετο, οι γυναίκες πάντα κουβαλούν τσάντα που χωράει κάθε μεγέθους κινητό, εξάλλου δεν έχουν τσέπες για κινητά

άρα δεν χρειάζονται μικρά κινητά, αντίθετα οι άντρες που δεν έχουν τσάντα αλλά έχουν τσέπες χρειάζονται μικρό κινητό

το μειονέκτημα του SE ήταν ότι είχε οξείες ακμές στις άκρες και χάλαγε το ύφασμα στην τσέπη κάτι που δεν συμβαίνει στα επόμενα iphone

Επεξ/σία από mouziko
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Plapoutas είπε

Ε επειδή τυγχάνει να έχω παρουσιάσει Power Point παρουσιάσεις μέσω Screen Sharing, ξέρω τι λέω. Αντίθετα με εσένα που όπως είπα και πιο πάνω όταν δεν έχετε επιχειρήματα χλευάζετε και γράφετε ανακρίβειες. Εσύ είσαι εκτός πραγματικότητας. Ότι δεν μπορείτε να κάνετε εύκολα ή καθόλου με τα μηλόφωνα σας το βγάζετε άχρηστο, όταν όμως κυκλοφορήσει του χρόνου το AirPlay ως έξτρα εφαρμογή στις Samsung τηλεοράσεις όπως δήλωσε η Apple. Θα το χειροκροτάτε ως Innovation.

Πεσ τα χρυσοστομε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Just now, Plapoutas said:

Ε επειδή τυγχάνει να έχω παρουσιάσει Power Point παρουσιάσεις μέσω Screen Sharing, ξέρω τι λέω. Αντίθετα με εσένα που όπως είπα και πιο πάνω όταν δεν έχετε επιχειρήματα χλευάζετε και γράφετε ανακρίβειες. Εσύ είσαι εκτός πραγματικότητας. Ότι δεν μπορείτε να κάνετε εύκολα ή καθόλου με τα μηλόφωνα σας το βγάζετε άχρηστο, όταν όμως κυκλοφορήσει του χρόνου το AirPlay ως έξτρα εφαρμογή στις Samsung τηλεοράσεις όπως δήλωσε η Apple. Θα το χειροκροτάτε ως Innovation.

Το επόμενο chart παρακαλώ! 😛

Επίσης τι σε κάνει να πιστεύεις πως θα αγοράζαμε ποτέ τηλεόραση από τη Samsung??? 😛 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Istros είπε

Τι research να κάνω δες το Sony XZ4 

Sony xz4  όταν βγει τότε τα λέμε. Δεν πάμε καλά μ λες να δω ποσό γρήγορο είναι ένα κινητό π δεν έχει βγει ακόμα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, 360kias είπε

Για να σου λησω την απορια πουλησα xs max και πειρα mate 20 pro και δεν μου ειναι δισκολκ να ξαναπαρω max δεν το παιζω ουτε μαγκασ τιποτα εχω κακ τα παιρνω παει αυτο οποτε προχωραμε

πάρε ρε bro και ένα αυτόματο διορθωτή στον browser.Πόσο κάνει 1-2 ευρώ?

Μας έβγαλες τα μάτια με το "πείρα" & "λησω"..

Δεν έχει το Android auto-correct?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...