Προς το περιεχόμενο

Η Apple επανακυκλοφορεί το iPhone SE στις ΗΠΑ με τιμές που ξεκινούν από τα $249


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4" οθόνη

Bezel στο θεό

Αρχαιολογία ξανά προς πώληση...

 

Σε απόγνωση η apple.... 😂😂

Μάλλον δεν πιάσαμε τα νούμερα και προσπαθούμε να μαζέψουμε με ότι υπάρχει στις αποθήκες 😂😂

 

 

  • Like 9
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 415
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

το εχω 2,5 χρονια σχεδον το se και ειναι σκυλι ακομη και σημερα...

το μεγεθος του ειναι το ιδανικο για να το δουλευεις με το ενα χερι κλπ....

μοναδικο του μειονεκτημα η μικρη οθονη του....κατα τα αλλα και ειδικα σε θεμα ταχυτητας-αξιοπιστιας των εφαρμογων ξεπερναει ακομα και πολυ πιο συνχρονα και ακριβα κινητα...

τωρα σε αυτη την τιμη που παιζει στο αμερικα πιστευω θα κανει λιγες πωλησεις...

το εχω ξαναπει.μακαρι να εβγαζε ενα iphone στις διαστασεις του se με μεγαλυτερη οθονη!!!

 

  • Like 9
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, stivi1981 είπε

το εχω 2,5 χρονια σχεδον το se και ειναι σκυλι ακομη και σημερα...

το μεγεθος του ειναι το ιδανικο για να το δουλευεις με το ενα χερι κλπ....

μοναδικο του μειονεκτημα η μικρη οθονη του....κατα τα αλλα και ειδικα σε θεμα ταχυτητας-αξιοπιστιας των εφαρμογων ξεπερναει ακομα και πολυ πιο συνχρονα και ακριβα κινητα...

τωρα σε αυτη την τιμη που παιζει στο αμερικα πιστευω θα κανει λιγες πωλησεις...

το εχω ξαναπει.μακαρι να εβγαζε ενα iphone στις διαστασεις του se με μεγαλυτερη οθονη!!!

Πότε έπιασες τελευταία φορά ναυαρχίδα στα χέρια σου; Που να μην τρέχει iOS; 

  • Like 5
  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, billdanos είπε

Για εσένα μπορεί και το καταλαβαίνω. Για άλλους όμως δεν ισχύει αυτό. Και είναι πααααααρα πολλοί αυτοί που θα διάλεγαν ακόμη και τώρα το SE σε αυτή την τιμή! 

Συμφωνώ αλλά η τιμή να ήταν στα 200$

Από το 2016 που έχω το SE πάει σφαίρα ακόμα και με το τελευταίο iOS 🤘

  • Like 7
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα απο τα καλύτερα κινητά (οχι φυσικά χωρίς προβλήματα) επανακυκλοφορεί επιτέλους. Μακάρι να βγει νεα εκδοση, ανανεωμένη. Η apple δυστυχώς παρασύρθηκε απο τους παντα υπερβολικους ασιατες και επεσε στην παγιδα της παντοφλας, μπας και κερδισει κανενα σχιστοματικο αγοραστη της κακιας ωρας και τωρα εμαθε ο κοσμος στα κινητα - μελιτζανες και την αποβλακωση. Μακαρι να βαλουν μυαλο και να επενδυσουν σε μικροτερα μοντελα επιτέλους.

Καλα αν εβγαζε καμια κομουνιστοζξιαομινγκ μια αντιστοιχη πλαστικουρα θα ηταν σωστη κινηση που σεβεται τον καταναλωτη. Τωρα ειναι αρπαχτη.

  • Like 8
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι γεγονός ότι είναι σχετικά παλιά συσκευή και με σχεδιασμό παλαιότερης γενιάς, όμως... έχοντας το σαν δεύτερο μαζί με ένα Pixel, ομολογώ πως κάθε φορά εντυπωσιάζομαι από το πόσο smooth δουλεύει αλλά και για την ποιότητα των υλικών του.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
21 minutes ago, Plapoutas said:

Το περιορισμένο λειτουργικό σύστημα που δεν είναι συμβατό με universal υπηρεσίες και περιφερειακά αλλά μόνο με αυτά/αυτές που θέλει η Apple? Όχι ευχαριστώ δεν θα πάρω, το έφαγα μια πενταετία στα μούτρα, Android είναι μονόδρομος, μέχρι να κυκλοφορήσει κάποιο άλλο ΛΣ για Smartphones. Να το χαίρεστε το iOS. 

Ευχαριστούμε!

Το χαίρονται πολύ περισσότεροι χρήστες βασικά το SE σε σχέση με όσους έχουν ναυαρχίδες με Android. Αυτοί ξέρουν!

Εγώ κάθε φορά που πιάνω android στα χέρια μου είναι σα να γυρίζω από τα win10 στα ...xp! 

😛

 

  • Like 12
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, billdanos είπε

Ευχαριστούμε!

Το χαίρονται πολύ περισσότεροι χρήστες βασικά το SE σε σχέση με όσους έχουν ναυαρχίδες με Android. Αυτοί ξέρουν! 😛

Τυγχάνει να έχω το SE από την ημέρα που το είχα πάρει όταν πρωτοκυκλοφόρησε και μπορώ να δω την διαφορά. Δεν έχουμε 2010 όπου το iOS έκανε την διαφορά. 2019 έχουμε, αν τώρα εσείς δεν έχετε δει τίποτα παραπέρα από το iPhone και τo iOS αλλά  μόνο τα μαρκετίστικα πετσοκομμένα Features της Apple δεν μου φαίνεται περίεργο που τα πιστεύετε ακόμα αυτά :P

  • Like 11
  • Thanks 1
  • Sad 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, Arkin είπε

Το θεμα ειναι πιο θα παρει 4 ιντσες το 2019 οταν min εχουμε τα 5.5αρια και ερχονται και τα αναδιπλουμενα που θα γινονται 7-8 ιντσες. Στο ιδιο μεγεθος με το iphone se μπορεις να παρεις πολυ μεγαλυτερη οθονη με μικροτερα bezels.

Στοχεύει ξεκάθαρα σε midget κοινό. Πέρα από την πλάκα, δεν έχουν τίποτα να χάσουν, σου λέει ας το πάρει όποιος το πάρει.. από το τίποτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, iNK είπε

Στοχεύει ξεκάθαρα σε midget κοινό. Πέρα από την πλάκα, δεν έχουν τίποτα να χάσουν, σου λέει ας το πάρει όποιος το πάρει.. από το τίποτα.

Ισως να εχουν ξεμεινει αρκετα σασι οποτε για να μην πανε χαμενα θα τα σπρωξουν και οτι γινει. Δεν πιστευω οτι θα βαλουν εργοστασιο εν ετη 2019 να κατασκευασει νεα σασι για το παλιο iphone se οταν εχουμε μπει στα notches τρυπες μακροστενες αναλογιες κτλ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 minute ago, Plapoutas said:

Τυγχάνει να έχω το SE από την ημέρα που το είχα πάρει όταν πρωτοκυκλοφόρησε και μπορώ να δω την διαφορά. Δεν έχουμε 2010 όπου το iOS έκανε την διαφορά. 2019 έχουμε, αν τώρα εσείς δεν έχετε δει τίποτα παραπέρα από το iPhone και τo iOS αλλά  μόνο τα μαρκετίστικα πετσοκομμένα Features της Apple δεν μου φαίνεται περίεργο που τα πιστεύετε ακόμα αυτά :P

Τα είδαμε τα χάλια παραπέρα από το iphone και το ios δυστυχώς... 😛  

Η Google ξέρει καλά το κοινό στο οποίο απευθύνεται! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, NorgeMan είπε

ξέρουμε πότε βγαίνει το 3Gs?? 
Πολύ το είχα αγαπήσει εκείνο το τηλέφωνο.. :D

Καλά περίμενε με τα χάλια που έχει η Apple αυτή την περίοδο, αυτοί είναι ικανοί να ξανακυκλοφορήσουν  το 4S

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...