Προς το περιεχόμενο

Η Apple επανακυκλοφορεί το iPhone SE στις ΗΠΑ με τιμές που ξεκινούν από τα $249


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

8 λεπτά πριν, HALF EVIL είπε

Όταν βλέπεις apple στον τίτλο,  ξέρεις ότι θα γίνει μεγάλο τζερτζελο.  Θα γράψουν όλα τα μπουμπούκια.  24 σελ. Για το    SE , μόλις 4 σελ για το νέο  s10.

Μετα λετε η απλ παει για κλεισιμο..χαχα

Επεξ/σία από cpgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 415
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως θα γινει να κανω συνδρομη οταν το θεμα γραφει apple? δε προλαβα να γραψω τπτ.

φημες θελουν την επαναφορα του επετειακου 4s με γυαλινη πλατη να ερχεται σαν μικροτερο αδερφακι του iphone 8 και τιμη μονο 200$ λογω ζαφειριου και νεας εξωτερικης κεραιας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, dancer είπε

πως θα γινει να κανω συνδρομη οταν το θεμα γραφει apple? δε προλαβα να γραψω τπτ.

φημες θελουν την επαναφορα του επετειακου 4s με γυαλινη πλατη να ερχεται σαν μικροτερο αδερφακι του iphone 8 και τιμη μονο 200$ λογω ζαφειριου και νεας εξωτερικης κεραιας

Στο πάνω μέρος του θέματος έχει ένα γκρι κουμπί που γράφει συνδρομή :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, crossmo είπε

Γιατί ρε φίλε? τηλεόραση δεν έχω σπίτι να δω Νετφλιξ 4Κ?

Στις 4 και στις 6¨ θα το δω? πλάκα μας κάνετε?

Εαν η τηλεοραση ειναι apple ναι οκ. Κ ας ειναι και 15"

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, mader είπε

Εαν η τηλεοραση ειναι apple ναι οκ. Κ ας ειναι και 15"

Δεν ξέρουν τι θα πει να ταξιδεύεις και να θες να δεις την αγαπημένη σου σειρά γρήγορα on the go δίχως να κουβαλάς δεύτερες συσκευές μαζί σου. Ας τους και 2,5" οθόνη να τους πουλήσει η Apple του χρόνου πάλι ευχαριστώ θα πουν αρκεί να είναι του coupertino προϊόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
33 λεπτά πριν, Plapoutas είπε

Δεν ξέρουν τι θα πει να ταξιδεύεις και να θες να δεις την αγαπημένη σου σειρά γρήγορα on the go δίχως να κουβαλάς δεύτερες συσκευές μαζί σου. Ας τους και 2,5" οθόνη να τους πουλήσει η Apple του χρόνου πάλι ευχαριστώ θα πουν αρκεί να είναι του coupertino προϊόν.

Δηλαδή θες να μας πεις ότι έχεις data plan με δεδομένα τόσα όσα να σου επιτρέπουν να βλέπεις 4Κ netflix on the go έτσι? στην Ελλάδα του 2019?? έτσι?

Και στα ταξίδια σου σε βαραίνει να παίρνει ένα laptop μαζί με 15¨ οθόνη να βλέπεις σαν άνθρωπος την αγαπημένη σου σειρά.... λες και εμείς δεν έχουμε ταξιδέψει και δεν ξέρουμε πως είναι να βλέπεις ταινίες και σειρές online σε συσκευές.

 

Επεξ/σία από crossmo
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, crossmo είπε

Δηλαδή θες να μας πεις ότι έχεις data plan με δεδομένα τόσα όσα να σου επιτρέπουν να βλέπεις 4Κ netflix on the go έτσι? στην Ελλάδα του 2019?? έτσι?

Και στα ταξίδια σου σε βαραίνει να παίρνει ένα laptop μαζί με 15¨ οθόνη να βλέπεις σαν άνθρωπος την αγαπημένη σου σειρά.... λες και εμείς δεν ξέρουμε πως είναι να βλέπεις

ταινίες και σειρές online σε συσκευές.

1) Δεν ζω στην Ελλάδα

2) Έχω 25GB 500Mbit LTE κάθε μήνα

3) Έχω Video Pass δωρεάν μέσα στο συμβόλαιο μου και μπορώ να βλέπω Amazon Prime, Netflix και άλλες υπηρεσίες δίχως να ξοδεύω τα δεδομένα μου.

Ελπίζω να σε κάλυψα.

 

Υ.Γ.: ο πλανήτης δεν είναι μόνο η Ελλάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Plapoutas είπε

1) Δεν ζω στην Ελλάδα

2) Έχω 25GB 500Mbit LTE κάθε μήνα

3) Έχω Video Pass δωρεάν μέσα στο συμβόλαιο μου και μπορώ να βλέπω Amazon Prime, Netflix και άλλες υπηρεσίες δίχως να ξοδεύω τα δεδομένα μου.

Ελπίζω να σε κάλυψα.

Υ.Γ.: ο πλανήτης δεν είναι μόνο η Ελλάδα.

Ο πλανήτης όχι, οι περισσότεροι από εμάς που γράφουμε εδώ όμως ναι...

Στην Ελλάδα λοιπόν να σε ενημερώσω ότι τέτοια πλάνα δεν παίζουν.

Επίσης αν θέλεις να μου πείς ότι φχαριστιέσαι εμπειρία θέασης σε οθόνη 6" τότε τι να σου πω. Εγώ πάντως και με το Galaxy Note 8 όχι σειρά δεν φχαριστιέμαι, αλλά ούτε youtube

Oπότε μην μας λες ότι δεν ξέρουμε τι σημαίνει να βλέπεις σειρές και ταινίες σε κινητά παντόφλες... ξέρουμε πολύ καλά

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, crossmo είπε

Ο πλανήτης όχι, οι περισσότεροι από εμάς που γράφουμε εδώ όμως ναι...

Στην Ελλάδα λοιπόν να σε ενημερώσω ότι τέτοια πλάνα δεν παίζουν.

Επίσης αν θέλεις να μου πείς ότι φχαριστιέσαι εμπειρία θέασης σε οθόνη 6" τότε τι να σου πω. Εγώ πάντως και με το Galaxy Note 8 όχι σειρά δεν φχαριστιέμαι, αλλά ούτε youtube

Oπότε μην μας λες ότι δεν ξέρουμε τι σημαίνει να βλέπεις σειρές και ταινίες σε κινητά παντόφλες... ξέρουμε πολύ καλά

Μια χαρά εμπειρία θέασης έχεις, αν δεν ήταν βολικά και εργονομικά δεν θα κυκλοφορούσαν. Αλλά για να δικαιολογήσετε μερικοί τις επιλογές της Apple θα βγάλετε όλο τον τεχνολογικό χώρο σκάρτο γιατί όπως είπαμε μόνο η Apple ξέρει τι θέλει ο πελάτης. Οι υπόλοιπες εταιρίες δεν έχουν ιδέα, oh wait και η Apple ακολούθησε τον ανταγωνισμό και τις ανάγκες των πελατών και πήγε στα μεγάλα Smartphone. Άσε λοιπόν τους περισσότερους από εμάς να κάνουμε την δουλειά μας με μία 6" οθόνη και εσύ κουβάλα iPhone, iPad, Macbook μαζί σου η καλύτερα όλη την συλλογή της Apple για να δεις μια ταινία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Plapoutas είπε

Μια χαρά εμπειρία θέασης έχεις, αν δεν ήταν βολικά και εργονομικά δεν θα κυκλοφορούσαν. Αλλά για να δικαιολογήσετε μερικοί τις επιλογές της Apple θα βγάλετε όλο τον τεχνολογικό χώρο σκάρτο γιατί όπως είπαμε μόνο η Apple ξέρει τι θέλει ο πελάτης. Οι υπόλοιπες εταιρίες δεν έχουν ιδέα, oh wait και η Apple ακολούθησε τον ανταγωνισμό και τις ανάγκες των πελατών και πήγε στα μεγάλα Smartphone. Άσε λοιπόν τους περισσότερους από εμάς να κάνουμε την δουλειά μας με μία 6" οθόνη και εσύ κουβάλα iPhone, iPad, Macbook μαζί σου η καλύτερα όλη την συλλογή της Apple για να δεις μια ταινία.

Το ότι μίλησα για το ΝΟΤΕ 8 ούτε καν το είδες έτσι? ποιός σου μίλησε για Apple?

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, crossmo είπε

Το ότι μίλησα για το ΝΟΤΕ 8 ούτε καν το είδες έτσι? ποιός σου μίλησε για Apple?

Είσαι στο άρθρο για το 4" iPhone SE ασχολούμαστε με την Apple σε αυτό το άρθρο, η μοναδική εταιρία που πουλάει ακόμα τόσο μικρό κινητό είναι η Apple, επιμένεις να λες τα μεγάλα κινητά παντόφλες κλπ και υποστηρίζεις το μικρό το μέγεθος. Άρα Apple. 

Edit: και κάτι ακόμα, δεν χρειάζεσαι δεδομένα για να δεις Netflix, κατέβασε το περιεχόμενο στο σπίτι σου και χρησιμοποίησε το Offline.

Επεξ/σία από Plapoutas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, Plapoutas είπε

Είσαι στο άρθρο για το 4" iPhone SE ασχολούμαστε με την Apple σε αυτό το άρθρο, η μοναδική εταιρία που πουλάει ακόμα τόσο μικρό κινητό είναι η Apple, επιμένεις να λες τα μεγάλα κινητά παντόφλες κλπ και υποστηρίζεις το μικρό το μέγεθος. Άρα Apple. 

Και εσύ είσαι στο ίδιο thread και δεν έχεις apple, και όμως ασχολείσαι... άρα? τι θα πει αυτό? 

Και το ότι είναι η μοναδική εταιρία που πουλάει τόσο μικρό κινητό δεν είναι αρνητικό ξέρεις για πολλούς χρήστες, για εσένα που θέλεις να απολαμβάνεις εμπειρία θέασης ταινιών στην 4κ 6" οθόνη

μπορεί να είναι βέβαια, αν και αμφιβάλω αν καταλαβαίνεις διαφορά στις αναλύσεις μεταξύ ΗD και 4Κ σε τέτοια μεγέθη οθονών... αλλά περί ορέξεως....

Και ναι τα μεγάλα κινητά στα μεγέθη που έχουν πάει τώρα είναι παντόφλες, τι δεν είναι? και σου ξαναλέω έχω και παντόφλα οπότε μπορώ να πω τη γνώμη μου και για τα δύο έχοντας την εμπειρία χρήσης όχι μόνο από αυτά αλλά και από LG G3, LG G4, ipad, Iphone 4s, Iphone 5SE, Samsung Note 8, Nubia m2, Leagoo M8 κ.α

Και είμαι στο άρθρο γιατί έχω το συγκεκριμένο κινητό και μπορώ να έχω άποψη... εσύ?

Επεξ/σία από crossmo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, crossmo είπε

Και εσύ είσαι στο ίδιο thread και δεν έχεις apple, και όμως ασχολείσαι... άρα? τι θα πει αυτό? 

Και το ότι είναι η μοναδική εταιρία που πουλάει τόσο μικρό κινητό δεν είναι αρνητικό ξέρεις για πολλούς χρήστες, για εσένα που θέλεις να απολαμβάνεις εμπειρία θέασης ταινιών στην 4κ 6" οθόνη

μπορεί να είναι βέβαια, αν και αμφιβάλω αν καταλαβαίνεις διαφορά στις αναλύσεις μεταξύ ΗD και 4Κ σε τέτοια μεγέθη οθονών... αλλά περί ορέξεως....

Και ναι τα μεγάλα κινητά στα μεγέθη που έχουν πάει τώρα είναι παντόφλες, τι δεν είναι? και σου ξαναλέω έχω και παντόφλα οπότε μπορώ να πω τη γνώμη μου και για τα δύο έχοντας την εμπειρία χρήσης όχι μόνο από αυτά αλλά και από LG G3, LG G4, ipad, Iphone 4s, Iphone 5SE, Samsung Note 8, Nubia m2, Leagoo M8 κ.α

Πρώτον αν διάβαζες τα προηγούμενα σχόλια θα έβλεπες ότι έχω Apple προϊόντα σπίτι αλλά προτιμώ να χρησιμοποιώ Android. Επίσης δεν τα βρίσκω για παράδειγμα παντόφλες,  τώρα το ποιος βλέπει την διαφορά ανάμεσα σε HD 720p  και WQHD ή 4K σε οθόνες φαίνεται όταν το 2019 είστε διατεθειμένοι να αγοράσετε το SE ή την "Liquid Retina". btw SE λέγεται το μοντέλο όχι 5SE.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...