Προς το περιεχόμενο

Apex Legends [F2P Battle Royale]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 627
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

29 λεπτά πριν, Zus είπε

Από το λίγο που είδα από χθες που άνοιξε το battlepass ένα έχω να πω: Nerf Octane

σκεψου οτι ηταν ακομα πιο ΟP. ο shroud που τον ειχε δοκιμασει πριν 10 μηνες λεει ηταν ακομα πιο fast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, vaggos88 είπε

σκεψου οτι ηταν ακομα πιο ΟP. ο shroud που τον ειχε δοκιμασει πριν 10 μηνες λεει ηταν ακομα πιο fast

Με ενοχλεί πολύ το Q spam. Κάθε 2 secs μπορείς να πηγαίνεις μαμιώντας. Έβλεπα χθες τον dizzy: Στα χέρια του είχε γίνει πυρηνικό όπλο! 

Μόνο σε κλειστούς χώρους είχε πρόβλημα αλλά στις μάχες σε open field αλάλιαζε τους πάντες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Zus είπε

Με ενοχλεί πολύ το Q spam. Κάθε 2 secs μπορείς να πηγαίνεις μαμιώντας. Έβλεπα χθες τον dizzy: Στα χέρια του είχε γίνει πυρηνικό όπλο! 

Μόνο σε κλειστούς χώρους είχε πρόβλημα αλλά στις μάχες σε open field αλάλιαζε τους πάντες...

αυτο θελει νερφ οντως. ας ειχε 3-4 sec cooldown.  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μου περίσσεψαν 2 invite για trial basic access στο origin. Μπορώ να δώσω σε κάποιους εδώ που θέλουν αλλά δεν έχουν την άνεση να πάρουν το battlepass.

Το basic access δίνει 1000 coins στο apex, 1 skin για το flatline και 1 badge. το battlepass κοστίζει 950 coins οπότε φτάνουν τα 1000 που δίνει για να το αγοράσει κάποιος.

Προϋποθέτει να έχεις paypal η κάποια χρεωστική αλλιώς δεν σου ενεργοποιεί το trial. φυσικά ΔΕΝ σε χρεώνει τίποτα αφού το κάνεις cancel απευθείας.

'Oποιος θέλει μου στέλνει Pm.

Εννοείτε τα δίνω τζάμπα

ΥΓ, μόλις είδα αυτό. αναμονή λοιπόν για όποιον ενδιαφέρεται. λογικά θα το φτιάξουν σύντομα.

κάποια καλόπαιδα είχαν βρει exploit και παίρναν τα 1000 coins for free.

 

Επεξ/σία από vaggos88
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, vaggos88 είπε

το εκανες με το basic access? 4ε βγαινει το battlepass.

Ναι έτσι το έκανα επειδή είχα το basic access. Αυτό όμως το κάνεις μόνο μια φορά καταλαβαίνω, στο 2ο BP  θα πρέπει να πάρεις coins.  

Επεξ/σία από newlynx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, newlynx είπε

Ναι έτσι το έκανα επειδή είχα το basic access. Αυτό όμως το κάνεις μόνο μια φορά καταλαβαίνω, στο 2ο BP  θα πρέπει να πάρεις coins.  

βασικά και το επόμενο σου βγαίνει τσάμπα, μέσα από το season 1 μαζεύεις σύνολο 1000 coins, οπότε μπορείς να πεις οτι έχεις για το επόμενο αν δεν τα χαλάσεις, αλλά ας μη γελιόμαστε, ποιος θα τα κρατήσει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, vaggos88 είπε

βασικά και το επόμενο σου βγαίνει τσάμπα, μέσα από το season 1 μαζεύεις σύνολο 1000 coins, οπότε μπορείς να πεις οτι έχεις για το επόμενο αν δεν τα χαλάσεις, αλλά ας μη γελιόμαστε, ποιος θα τα κρατήσει :P

Τώρα μπερδεύτηκα, παίρνεις coin από το παιχνίδι; Αυτά δεν είναι μόνο με λεφτά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, newlynx είπε

Τώρα μπερδεύτηκα, παίρνεις coin από το παιχνίδι; Αυτά δεν είναι μόνο με λεφτά;

το battlepass όσο παίζεις σου δίνει rewards, μέσα σε αυτά τα rewards σου δίνει και coins (1000 στο σύνολο), τα οποία τα κάνεις οτι θες, αν υποθέσουμε οτι και το επόμενο battlepass θα το πληρώνεις με coins τότε μπορείς να τα κρατήσεις και να αγοράσεις το επόμενο και πάει λέγοντας.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 20/3/2019 στις 8:32 ΜΜ, vaggos88 είπε

σκεψου οτι ηταν ακομα πιο ΟP. ο shroud που τον ειχε δοκιμασει πριν 10 μηνες λεει ηταν ακομα πιο fast

Και επισης ειπε οτι ανεβαζε ζωη κατευθειαν στο 100% 🙂

Τον εχουν ισορροπήσει αρκετα σε σχεση με πριν ενα δεκαμηνο που τον δοκιμαζε 

Επεξ/σία από pabou13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βλακειες. μπαινουμε στον 3ο μηνα και το παιχνιδι ειναι τιγκα στα μπαγκς και το netcode καλυτερα θα το εγραφα εγω μεθυσμενος

να το παρει η ΕΑ να το βαλει στον #%$$ της μαζι με τα κοσμητικα της

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, nipoa είπε

βλακειες. μπαινουμε στον 3ο μηνα και το παιχνιδι ειναι τιγκα στα μπαγκς και το netcode καλυτερα θα το εγραφα εγω μεθυσμενος

να το παρει η ΕΑ να το βαλει στον #%$$ της μαζι με τα κοσμητικα της

Πράγματι από 4 Φεβρουαρίου και μπαίνουμε στον 3ο μήνα (μάλλον έχει σχέση με την θεωρία της σχετικότητας).
Παραπάνω είχα δώσει link με θέσεις στην εταιρία για προγραμματιστές, περιμένουν με ανοιχτές αγκάλες τους insomniac προγραμματιστές. Αφού δεν σου αρέσει και δεν μπορείς να κάνεις σοβαρή κριτική γιατί κουράζεσαι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τι σαπιο loot ειναι αυτο, οπου και αν ψαξεις σπανια να βρεις καλο οπλο, μονο κατι σαπιλες mozambing και τετοια, αθλιο. Εχει αρχισει και γινεται κουραστικο. Επισης εχει αρχισει να με χαλαει το οτι οι σερβερ τρεχουν αθλια και το stuttering και το βλεπω να τρωει ενα ξεγυρισμενο uninstall αν συνεχισει ετσι γιατι κουρασε. Μου αρεσει που ζητανε και λεφτα για cosmetics και το παιχνιδι εχει πιο πολλα bugs και stutters και απο κακογραμμενο παιχνιδι στο dreamcast, οπως ειπε και ο συμφορουμιτης πιο πανω, στο π#$ο τους.

Επεξ/σία από giorgosmcmc
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχει ακούσει κάνεις τίποτα για solos? βαρέθηκα να παίζω με βλαμενα randoms, short story, με κανουν knock στο early του game γιατί δεν έχω βρει gun τις προκοπής, σκοτώνουν οι δικοί μου που ήταν παρεακι 2 squad με κάνουν revive και ψαχνω τα deathbox για guns/heals κλπ. τα έχουν πάρει όλα οι πριν με σηκώσουν. τους λέω δώστε μου heals ammo Κλπ. η απάντηση τους, how many kills do you have? δεν μου δώσανε ούτε σύριγγα και τους είπα βδέλλες.

ψάχνω loot 5 λεπτά σε ήδη looted aereas, καταφέρνω σκοτώνω έναν με 1 κουτάκι ζωή. η συνέχεια στην photo.

δεν είναι η πρώτη φορά που συμβαίνει με randoms. 

 

Screenshot_99.jpg

7 λεπτά πριν, newlynx είπε

Ήταν αίτημα, έγινε πράξη!

822ec4d.png

η μόνη λύση για να επιβιώσει το game. κρίμα που δεν έκαναν το ίδιο και με το pubg.... 

Επεξ/σία από vaggos88
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...