Προς το περιεχόμενο

Apex Legends [F2P Battle Royale]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, Zus είπε

Το μόνο BR game που έχω παίξει και συνεχίζω να παίζω. Δεν παίζει να ασχοληθώ με κανένα άλλο. Το γέλιο που έχω ρίξει εκεί μέσα και την τσαντίλα είχα να τα βιώσω από εποχές WoW. Πραγματικά είναι απορίας άξιο που δεν έχει ξεπεράσει ήδη αυτό το σκουπίδι το crapnite. Όσο για dead, είναι από τα λίγα παιχνίδια που βρίσκω server μέσα σε 30 με 40 δεύτερα ό,τι ώρα κι αν πατήσω. Well done Respawn, well done!

Για μενα το πιο καλοφτιαγμενο παιχνιδι εκει εξω.πραγματικα απολαυση σε ολους τους τομεις.αν βαλεις στο καπακι να παιξεις call of duty νομιζεις οτι παιζεις κανα android game.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 627
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, chrisgewrgi είπε

Εχεις κανα killer network ανοιχτο;

Ήταν θέμα vcore (cpu) τελικά

2 ώρες πριν, Zus είπε

Το μόνο BR game που έχω παίξει και συνεχίζω να παίζω. Δεν παίζει να ασχοληθώ με κανένα άλλο. Το γέλιο που έχω ρίξει εκεί μέσα και την τσαντίλα είχα να τα βιώσω από εποχές WoW. Πραγματικά είναι απορίας άξιο που δεν έχει ξεπεράσει ήδη αυτό το σκουπίδι το crapnite. Όσο για dead, είναι από τα λίγα παιχνίδια που βρίσκω server μέσα σε 30 με 40 δεύτερα ό,τι ώρα κι αν πατήσω. Well done Respawn, well done!

+1

 

Btw, ρίξτε add οποιος θελει μιας κ δεν έχω παρέα κ βαριέμαι σολο

eptanisios  ( σε αυτό και όχι στο δεύτερο προφίλ που τελειώνει σε _ )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνιδι ειναι πολυ φαν του πλει. Δεν εχει τη σκ@τ1λα του παπτζι. Καθεται ο αλλος φιδι και σε τρωει η καμπερωνει ενα σπιτι και τερμα τελειωσες. Ειναι γρηγορο και πολυ ευχαριστο. Το μονο κακο στις 60ωρες π εχω βρει ειναι οι τυποι π χακαρουν . Ειδικα αυτοι με τα ρεκοιλ που σου σκανε λειζερ στα 200 μετρα με r99... αλλα  f2p ειναι και κανουν οτι μπορουν. Επισης δεν εχει αυυτο το ηλιθιο stutter του παπτζι .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαλανε κανενα καινουριο χαρτη ή κανα solo mode οι απαραδεκτοι? Εχει καταντησει βαρετο το ιδιο και το ιδιο map και το εχω παρατησει κανα μηνα τωρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχει βγει και hw id changer οπότε πάνε και επιστρέφουν τα σκατοπαιδα. Εχω πετύχει cheater με όνομα ίδιο αλλά να αλλάζει το τέλος πχ cheatopaido1 ... 2.... 99 και ηταν στην squad. Του λέω στα Αγγλικά "...αφού έχει ρε hw id πώς μπαίνεις".

"Υπάρχει κινεζικο hw id changer πάρε εδώ" και μου έστειλε screenshot ένα πρόγραμμα, φαινόταν με κινέζικα ιδεογράμματα και άλλαζε τα πάντα μέσα.

Εδώ υπάρχει λένε cheat που τρέχει σε virtual machine. Φανταστείτε μυαλά.

Επεξ/σία από 7nisiotis
  • Like 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπαρχει καποιο tip ή στρατιγικη για να ανεβεις πιο γρηγορα level στο season pass? Τοσο αργα που παει νομιζω πως θα μου παρει μια ολοκληρη ζωη για να παω level 100! (ειμαι ακομα 10)

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, MariaLog είπε

Το wild frontier το εχω ηδη, δε καταλαβα πως το ξεκλειδωνεις το skin της wrath, εγω δλδ που εχω το wild frontier και ειμαι level 15 στο battle pass θα το παρω απευθειας δωρεαν το skin τη Τριτη που ξεκιναει το event?

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...