Προς το περιεχόμενο

Apex Legends [F2P Battle Royale]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τι περιμένατε FPS game και να μην έχει τους γνωστούς κομπάρσους (cheaters)  να μας το χαλάνε; Ωραίο το Apex, καλύτερο από το Fortnite αλλά σαν το PUBG δεεεν είναι. Βέβαια είναι και άλλου στυλ το game παρότι ανήκει στο BR. Fun to play, για κανένα break από PUBG αλλά ως εκεί. 

Επεξ/σία από thetiesthatbind
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 627
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχει ψοφήσει το παιχνίδι μωρη ΕΑ 

ΜΑΠ ακόμη τίποτα

Νεα modes, weapons τίποτα

Σιγή ιχθύος 

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 31/5/2019 στις 8:14 ΜΜ, giorgosmcmc είπε

Το wild frontier το εχω ηδη, δε καταλαβα πως το ξεκλειδωνεις το skin της wrath, εγω δλδ που εχω το wild frontier και ειμαι level 15 στο battle pass θα το παρω απευθειας δωρεαν το skin τη Τριτη που ξεκιναει το event?

Τελικα αυτο το γνωριζει καποιος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχουνε πεσει με τα μουτρα ολα τα λιγουρια να παρουν το skin της wrath και του bloodhunter και εχουν φρακαρει οι "ποιοτικοι" server της E-bugA

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιο το εβεντ παντως και η σεζον 2 φαινεται πολυ καλυτερη, διορθωθηκαν και πολλα θεματΑ, παει οκ η κατασταση, επισης στο ελιτε 5 event μαζευτηκαν ολα τα τουμπανα παιχτες, το τοπ μου ειναι 4 streaks  μεχρι στιγμης

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μπα ολοι noobs ειμαστε, μπορεις να κανεις friend request σε καποιον απο αυτους https://apex.tracker.gg/apex/leaderboards/origin/Kills?page=1

 

 

😛

Επεξ/σία από panoc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, giorgosmcmc είπε

Υπαρχει κανένας pro player να παιξουμε;  παιζω γυρω στις 15 ωρες σημερα και δε μπορω αλλο με τους νουμπαδες όλους 

Battle royale είναι τι περιμένεις .παλεύεις με τον εαυτό σου, με τις ιδέες σου ,με το χαρτι. Αν θέλεις καθαρό shoter το απεξ δεν είναι για εσένα (ούτε το παμτπζι) με την έννοια ότι χάνεις την ουσία του παιχνιδιού  και το σκοπό του 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ολα αυτα ρε παιδια αλλα εβγαλα σε 3-4 ωρες success ολα τα challenges κυριολεκτικά παίρνοντας το στη πλατη στα περισσότερα αν όχι σε ολα τα ματσ γιατι έπεφτα σε τερμα νουμπακια.

Aλλιως θα τα έβγαζα σε 1 ωρα αν υπηρχε ομαδικοτητα, το game ειναι ομαδικό (δυστυχώς) εγω σιχαίνομαι την ομαδικότητα αλλα προσπαθω να μη κανω μ#^$*ες και να παίρνω στο λαιμο μου και τους αλλους δλδ ελεος με τα 10χρονα που μπαίνουν και δε ξερουν τι θα πει συνεργασια και εξαιτιας τους μενεις και πισω στο rank. Αντε να βγει επιτελους το solo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, giorgosmcmc είπε

Αντε να βγει επιτελους το solo.

Αμα βγει το solo το game θα χαλασει αρκετα.Απλα να ξερεις το game ειναι καθαρα ομαδικο και θα χαθουν πολλα playstyles αμα μπει solo

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, vasilissioros18 είπε

Αμα βγει το solo το game θα χαλασει αρκετα.Απλα να ξερεις το game ειναι καθαρα ομαδικο και θα χαθουν πολλα playstyles αμα μπει solo

Ναι θα χαλασει αρκετα μονο σε αυτους που το εχουν με τα ομαδικα, εγω δεν ειμαι ενας απο αυτους ομως, αυτο ειναι το θεμα. Και στη τελικη, σε μαχη 1 προς 1 πες οτι εγω ειμαι παιχταρας εχω τη στρατιγικη μου και τον τελειωνω ευκολα τον αλλον, οταν ομως εχεις 2 οι οποιοι ειναι στη πλειοψηφια των περιπτωσεων μ$%^#ες και εχουν πεσει απο τα πρωτα 5 λεπτα, αντε μετα βγαλτα περα 1 προς ολους που στη καλυτερη θα εχεις να κανεις με μια 3αδα τουμπανο upgraded κτλπ να σε εχει περυκυκλωσει και να στη πεφτει απο παντου.

Δεν αναφερω καν το τι θα γινει αν πεσεις σε μαχη 3 vs 3 και εσυ εισαι σαν μ#$%ας βρεθεις στη μεση απλα επειδη περνουσες απο εκει να λουταρεις 😂

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, giorgosmcmc είπε

Ναι θα χαλασει αρκετα μονο σε αυτους που το εχουν με τα ομαδικα, εγω δεν ειμαι ενας απο αυτους ομως, αυτο ειναι το θεμα. Και στη τελικη, σε μαχη 1 προς 1 πες οτι εγω ειμαι παιχταρας εχω τη στρατιγικη μου και τον τελειωνω ευκολα τον αλλον, οταν ομως εχεις 2 οι οποιοι ειναι στηπλειοψηφια των περιπτωσεων μ$%^#ες και εχουν πεσει απο τα πρωτα 5 λεπτα, αντε μετα βγαλτα περα 1 προς ολους!

Πλεον στο game υπαρχει πολυ κοσμος που συννενοειται για να παιξεις ειτε με chat ειτε με ping.Ολοι κανουν το λαθος οτι νομιζουν οτι το σωστο call ειναι το δικο τους και γιαυτο δεν υπαρχει ομαδικοτητα.Ετσι κι αλλιως γτ δεν ψαχνεις ομαδα σε ελληνικο server στο discord η σε καποια ομαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...