Προς το περιεχόμενο

Apex Legends [F2P Battle Royale]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, vasilissioros18 είπε

Πλεον στο game υπαρχει πολυ κοσμος που συννενοειται για να παιξεις ειτε με chat ειτε με ping.Ολοι κανουν το λαθος οτι νομιζουν οτι το σωστο call ειναι το δικο τους και γιαυτο δεν υπαρχει ομαδικοτητα.Ετσι κι αλλιως γτ δεν ψαχνεις ομαδα σε ελληνικο server στο discord η σε καποια ομαδα.

Εχω αρχισει ηδη τα αιτηματα σε players απο 20k kills και πανω 🤣 Δε λεω οτι εγω ειμαι καλος ουτε το παιρνω πανω μου, αλλα ρε παιδια πραγματικα μερικοι ειναι Παναγια μου και Χριστε μου, και τη μανα μου να εβαζα να παιξει ετσι δε θα επαιζε 🤔

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 627
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

40 λεπτά πριν, giorgosmcmc είπε

Εχω αρχισει ηδη τα αιτηματα σε players απο 20k kills και πανω 🤣 Δε λεω οτι εγω ειμαι καλος ουτε το παιρνω πανω μου, αλλα ρε παιδια πραγματικα μερικοι ειναι Παναγια μου και Χριστε μου, και τη μανα μου να εβαζα να παιξει ετσι δε θα επαιζε 🤔

Γιατι νομιζεις δλδ οτι αυτοι θα σε δουνε παραπανω απο Noob?Γενικα ειναι ενα game που πανω απο το μισο playerbase και λιγο μπορει να ειπα ειναι Casualιαρηδες και δεν try-hardaρουν παιζουν απλα για να περνανε καλα για την παρεα και για να περναει η ωρα τους.Οταν θες να try-hardareis σε τετοιο game φτιαχνεις team και παιζεις μονο με αυτους κτλ κτλ δεν παιζεις με randomades αλλα με δικους σου.Χωρις παρεξηγηση δεν ειπα οτι δεν εισαι καλος στα shooter κτλ δεν γινεται να το ξερω και δεν με αφορα κιολας μπορει να σαι και ο νεος shroud :Pαπλα δεν παιζουν ολοι για να ειναι οι καλυτεροι καποιοι παιζουν απλα για να παιξουν και τυχαινει να ειναι κακοι παιχτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, vasilissioros18 είπε

κανεις last hit :P:P

Οχι δε μετραει το last hit για kill. Το παιρνει αυτος που εκανε το dmg, εγω παιρνω το assist

1 ώρα πριν, giorgosmcmc είπε

Εχω αρχισει ηδη τα αιτηματα σε players απο 20k kills και πανω 🤣 Δε λεω οτι εγω ειμαι καλος ουτε το παιρνω πανω μου, αλλα ρε παιδια πραγματικα μερικοι ειναι Παναγια μου και Χριστε μου, και τη μανα μου να εβαζα να παιξει ετσι δε θα επαιζε 🤔

E ποσα συνολικα κιλλς εχεις

Επεξ/σία από Deep2deep
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Deep2deep είπε

Οχι δε μετραει το last hit για kill. Το παιρνει αυτος που εκανε το dmg, εγω παιρνω το assist

E ποσα συνολικα κιλλς εχεις

Ρε συ τιποτα δεν ειμαι καμια 100άρα σιγα τον καλο αν ηταν ετσι οι καλοι 😂, το ειχα παρατήσει πολυ καιρο και το "εκαψα" τωρα με το event, δεν λεω οτι ειμαι καλος.

 Απλως απ τη στιγμη που δε ξερω ατομα που παιζουν και θα παιξώ που θα παιξώ με random players, προτιμω να παιζω με "τουμπανα" γιατι τουλαχιστον αυτοι ξερώ πως δεν θα μ#%#%στουν και θα παίξουν πιο σοβαρα.

Γιατι πραγματικα ακομη κι εγω που δεν ειμαι κανενας shroud (ουτε καν) τουλαχιστον μενω με το team οι αλλοι σηκώνονται φευγουν στην αλλη ακρη του χαρτή οι αλλοι μισοι βαζουν μουσικη να παιζει και καθονται και χανουμε τζαμπα και βερεσε.

Και φιλε οταν με εβαλε με "τουμπανα" παικτες και πηραμε "κοτοπουλο" ισα ισα γουσταραμέ ολοι και ας μην ήμουν ο καλυτερος αλλα τουλαχιστον εκανα οτι μπορουσα και το παιξα λιγο σοβαρα, δε με σνομπαρανέ ξερω γω.

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, Deep2deep είπε

Οχι δε μετραει το last hit για kill. Το παιρνει αυτος που εκανε το dmg, εγω παιρνω το assist

E ποσα συνολικα κιλλς εχεις

Μπερδευεσαι δεν ειπα last hit στο knock ειπα στον παιχτη.Πριν πεσει knock αμα εχει 15 hp θα του ριξεις και εσυ θα τον κανεις knock δεν θα παρεις assist.
 

 

6 ώρες πριν, newlynx είπε

Εντάξει, τώρα με το Apex Elite queue μπορείς να παίζεις με τους καλούς παίκτες και να είναι πολύ πιο πρόκληση το παιχνίδι. Πολύ καλό ως ιδέα!

Ναι οντως πολυ καλο και βοηθαει γενικα αν και δεν προλαβα να δοκιμασω ενα επαιξα σημερα :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Deep2deep είπε

Δε πα να βαλουν και τον Αρνολντ Σβαρτσενέγκερ, Wraith μεχρι να σβησει ο ηλιος 😎

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
40 λεπτά πριν, giorgosmcmc είπε

Δε πα να βαλουν και τον Αρνολντ Σβαρτσενέγκερ, Wraith μεχρι να σβησει ο ηλιος 😎

Δεν έχεις εναλλακτικούς χαρακτήρες όταν προλαβαίνει να την πάρει άλλος;

Και εμένα η Wraith μου αρέσει παρόλο που σπανίως χρησιμοποιώ την ultimate ability της.

Ως εναλλακτικό παίρνω τον Mirage.

Επεξ/σία από antbyron
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, antbyron είπε

Δεν έχεις εναλλακτικούς χαρακτήρες όταν προλαβαίνει να την πάρει άλλος;

Και εμένα η Wraith μου αρέσει παρόλο που σπανίως χρησιμοποιώ την ultimate ability της.

Ως εναλλακτικό παίρνω τον Mirage.

Γενικα  ωραιο ειναι να μαθαινεις ολο το roster εγω αυτον τον παλιο gibraltar δεν μπορω με τιποτα.Δεν μου βγαινουν plays λογω mobility :P Και γω mirage ειχα main αλλα τον βαρεθηκα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, vasilissioros18 είπε

Γενικα  ωραιο ειναι να μαθαινεις ολο το roster εγω αυτον τον παλιο gibraltar δεν μπορω με τιποτα.Δεν μου βγαινουν plays λογω mobility :P Και γω mirage ειχα main αλλα τον βαρεθηκα 

Όντως αξίζει να παίξει κανείς με όλους και να ευχαριστηθεί όλα τα play styles, όμως πιστεύω ότι οι περισσότεροι επειδή προσπαθούν να έχουν καλά stats, κολλάνε με έναν χαρακτήρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, antbyron είπε

Όντως αξίζει να παίξει κανείς με όλους και να ευχαριστηθεί όλα τα play styles, όμως πιστεύω ότι οι περισσότεροι επειδή προσπαθούν να έχουν καλά stats, κολλάνε με έναν χαρακτήρα.

Πιο πολυ και γω παιζω με ολους ετσι για να περναω καλα αμα θελω να tryhardarw θα παιξω το main μου οπως και σε αλλα παιχνιδια πχ lol κτλ θα παιξω το main μου για να ανεβω rank η αμα στο pubg βρω ak που πεθαινω να το παιζω θα πεταξω το m4 full ντυμενο κτλ κτλ 😜

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...