Προς το περιεχόμενο

Ο CEO της Xiaomi θεωρεί ότι με μία αύξηση στις τιμές η εταιρεία θα αποτινάξει τη «ρετσινιά» της φτηνιάρικης μάρκας


timk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όταν συνεργάζεσαι με τον φεσσα κ ανοίγεις καταστήματα στο golden hall ,λογικό και επόμενο είναι ότι θα γίνεις premium brand - κρίμα στα θύματα (μεταξύ αυτών κ εγω) που στήριξαν άλλη μια πατάτα  

  • Like 1
  • Confused 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, KoreanW είπε

καλά όταν θα αποφασίσεις ότι κουβεντιάζεις, τα ξαναλέμε

σου απάντησα και γιεα σου

Λες ότι έχει spyware και διαφημίσεις.Που είναι αυτές να μάθουμε και μεις.Εκτος και αν γράφεις κάτι απλά για να διαιωνίζεται μια ασυναρτησία

  • Like 5
  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 hour ago, Istros said:

Λες ότι έχει spyware και διαφημίσεις.Που είναι αυτές να μάθουμε και μεις.Εκτος και αν γράφεις κάτι απλά για να διαιωνίζεται μια ασυναρτησία

κουράζεις την συζήτηση και δεν απαντάς

αν θες κάτι πμ

όσοι έχουμε miui , ξέρουμε

IMG-20190309-121757.jpg&key=1b3731471540

Επεξ/σία από KoreanW
  • Confused 7
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, KoreanW είπε

κουράζεις την συζήτηση και δεν απαντάς

αν θες κάτι πμ

όσοι έχουμε miui , ξέρουμε

Xiaomi mi max prime,mi max 2 64Gb,mi max 3,mi mix 2,mi mix 2 special,mi mix 2s,mi mix 3

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 hour ago, Istros said:

Xiaomi mi max prime,mi max 2 64Gb,mi max 3,mi mix 2,mi mix 2 special,mi mix 2s,mi mix 3

άντε μπράβο, όχι ότι δεν το κατάλαβα

επειδή εσύ λες ότι δεν έχει διαφημίσεις, μπορείς να μου εξηγήσεις τί είναι οι «προτεινόμενες εφαρμογές» στο miui ;

IMG-20190309-121757.jpg&key=1b3731471540

Επεξ/σία από KoreanW
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως με τα Redmi μέχρι τα 200 ευρώ και τώρα με το pocophone μέχρι τα 300 ευρώ η Xiaomi δεν έχει αντίπαλο σε αυτές τις τιμές... τώρα αν μιλάμε για αυξήσεις των 30-40 ευρώ οκ πάλι value for money θα είναι αλλά αν πάνε να κοντράρουν στα ίσα τις τιμές των Samsung, huawei κλπ τότε βλέπω κατρακύλα... 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Θα ανεβασει τις τιμές η Xiaomi και θα γελάμε με οσους xiaomares μας πρήζουν με τον επομενο κινεζο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, JcD είπε

Πρώτα βελτιώνεις το προϊόν και κατόπιν ανεβάζεις τις τιμές. Οι ακριβες συσκευές της Huawei δεν αξίζουν τα λεφτά τους.

Εδώ σου λέει για xiaomi δεν κολλαει η huawei.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, KoreanW είπε

άντε μπράβο, όχι ότι δεν το κατάλαβα

επειδή εσύ λες ότι δεν έχει διαφημίσεις, μπορείς να μου εξηγήσεις τί είναι οι «προτεινόμενες εφαρμογές» ;

Έχουν περάσει από τα χέρια μου όλες αυτές οι συσκευές και το mi mix 3 που έχω εδώ και δύο βδομάδες αν και δεν το πολυ-χρησιμοποιώ δεν έχω δει πουθενά αυτό που λες.Που ακριβώς είναι?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παίδες ηρεμήστε , δεν ειπε ότι θα πάει στο χιλιάρικο, αλλά από τα 450 στα ~700, αν αυτό σημαίνει ποιότητα και λειτουργικό (χωρίς bugs )αντάξια των άλλων, θα πούμε απλά μπράβο!!!

Εταιρεία είναι , λεφτά θέλει να βγάλει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, mirrage είπε

Εδώ σου λέει για xiaomi δεν κολλαει η huawei.

"Μελλοντικά ενδέχεται να δούμε μεγάλη απόκλιση στις τιμές των συσκευών μεταξύ της Xiaomi και της Redmi, με την πρώτη να πλησιάζει περισσότερο την Huawei στην τιμολόγηση. "

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 hour ago, Istros said:

Έχουν περάσει από τα χέρια μου όλες αυτές οι συσκευές και το mi mix 3 που έχω εδώ και δύο βδομάδες αν και δεν το πολυ-χρησιμοποιώ δεν έχω δει πουθενά αυτό που λες.Που ακριβώς είναι?

τότε εξηγείται το ότι μου επιτίθεσαι (δε δικαιολογείται ο τρόπος), γιατί στα αλήθεια δεν ξέρεις ότι το miui έχει διαφημίσεις

στην αρχική οθόνη πατάς στο όνομα του φακέλου για την επιλογή «προτεινόμενες εφαρμογές» οι οποίες εμφανίζονται χαμηλά στην οθόνη

IMG-20190309-121757.jpg&key=1b3731471540

Επεξ/σία από KoreanW
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...