Προς το περιεχόμενο

Battle Brothers


Tobajara
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από Snoob,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

To κυνήγι ζόμπι, νεκρομαντών και λοιπών δημοκρατικών δυνάμεων ξεκινά σε λίγα λεπτά.

Ώρα να αποδείξει στην πράξη ο σημαιοφόρος την αξία του!

Όσοι πιστοί κτλ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 441
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Super Moderators

Ένα ακόμη ενδιαφέρον (θέλω να ελπίζω) stream:

Spoiler

 

Η επένδυση -σχετικά- γρήγορα στο campaign, να πιάσουμε φήμη "επαγγελματιών" και επομένως να αποκτήσουμε πρόσβαση στις αυλές (και τα πουγκιά) των αρχόντων απέδωσε, με την πρώτη αποστολή από τον οίκο που ελέγχει εκείνη τη σημαντικότατη πόλη την οποία περιέγραφα στη χθεσινή περίληψη: μια απλή περιπολία σε δύο κοντινούς οικισμούς με σκοπό την εξουδετέρωση τυχόν ληστών, τεράτων κτλ. που θα βρούμε στο δρόμο.

Γενικά (νομίζω το ανέφερα και στο stream) οι περιπολίες είναι από τις καλύτερες αποστολές που δίνει το παιχνίδι (τι λέω για τα καραβάνια; Ε, το ακριβώς αντίθετο εδώ) καθώς πληρώνεσαι συμπαθητικά (και εξτρά) για ομάδες που ούτως ή άλλως θα πολεμούσες, έχεις ελευθερία κινήσεων και ένα ικανοποιητικό περιθώριο 5 ημερών να επιστρέψεις στον εργοδότη για να πληρωθείς.

Μάλιστα (αυτό δεν το ανέφερα στο stream) μπορεί κάποιος (έχοντας ανεβάσει λίγο τη φήμη μου με τον οίκο που δίνει την αποστολή, όμως, όχι από την αρχή) να διαπραγματευτεί μια γενναία προκαταβολή, να σκοτώσει ακριβώς μηδέν αντιπάλους και πάλι η αποστολή (και το bonus στις σχέσεις με τον οίκο) να περαστεί κανονικά, δεν είναι ανάγκη να πιάσεις τον αριθμό που σου δίνει ο εργοδότης.

Είναι πάρα πολύ σημαντικό για τη συνέχεια του campaign να καλλιεργήσουμε τις σχέσεις μας με αυτή την πόλη (και όσες περισσότερες του νότου) καθώς ο χάρτης προς το κέντρο είναι προβληματικός και, γενικά, το οδικό δίκτυο περιορισμένο, πράγμα που περιπλέκει τις κινήσεις μας εκεί (χαρακτηριστικό το ότι έχουν εμφανιστεί από τον πρώτο μήνα αποστολές για καραβάνια με απαγορευτικά μεγάλη διάρκεια, 5 και 6 ημερών, ακριβώς γιατί δεν υπάρχουν δρόμοι).

Την περιπολία τη συνδύασα με επίθεση σε ένα λημέρι νεκρομάντη, το νοτιότερο από τα 4 λημέρια που είχα ήδη σταμπαρισμένα για το ambition. Να σημειώσω εδώ πως, εφόσον είναι δυνατόν, το ιδανικό είναι στα ambitions που αφορούν ξεπάστρεμα λημεριών (undead, orcs, goblins) να έχετε έτοιμους τους στόχους, αλλιώς κινδυνεύετε να πάθετε ό,τι εγώ σε campaign που περιγράφω λίγες σελίδες νωρίτερα, όπου εγκλωβίστηκα σε αυτά τα ambitions για εβδομάδες, καθυστερώντας επικίνδυνα την εξέλιξη της ομάδας.

Παρότι ο νεκρομάντης είχε μαζί του ένα Fallen Hero και δύο gheists, συν κάμποσα armoured ζόμπι, η μάχη πήγε αρκετά καλά: τα φαντάσματα έσπασαν με τις κραυγές τους το ηθικό των δικών μου σε 3-4 περιπτώσεις, όμως ο σημαιοφόρος ήδη ανταποδίδει την επένδυση, καθώς τους επανέφερε το ηθικό. Στα θετικά και το ότι ο FH δεν είχε δίχερο όπλο, οπότε η ζημιά που έκανε ήταν μικρότερη.

Σε συνδυασμό με μια ομάδα ζόμπι που είχε ξεκινήσει από το λημέρι αυτό λίγο νωρίτερα, και άλλη μία συμμορία ληστών που είχα εντοπίσει ανηφορίζοντας προς το λημέρι, έπιασα με άνεση (και γρήγορα) το όριο των 25 "κεφαλών" που με πλήρωνε ο άρχοντας για την περιπολία, οπότε μιας και είναι timed mission επέστρεψα να πληρωθώ. 1500 νομίσματα (συν ό,τι μάζεψα από την πώληση των λάφυρων) μέσα σε δύο μέρες, συν βελτίωση των σχέσεων με τον οίκο που ελέγχει την πόλη, είναι καλά.

Εκεί, φαινόταν πως ο στόχος που είχα θέσει για το stream, δηλαδή να βγάλω τη φιλοδοξία με τα 4 λημέρια undead δεν θα έβγαινε (νωρίτερα είχα και κάτι αψιμαχίες με ληστές και νομάδες) όμως είχα βρει από πριν ένα καλύβι με ζόμπι, οπότε σκέφτηκα να ξεπαστρέψω και αυτό, να κλείσω με 2/4. Το καλύβι βγήκε αρκετά γρήγορα (με λίγο farming) όμως η τύχη τα έφερε έτσι ώστε λίγο παραπάνω είχε ξεφυτρώσει κι άλλο καλύβι! Εύκολος στόχος κι αυτός, οπότε αμέσως μετά κατηφόρισα σε ένα σταμπαρισμένο νεκροταφείο, όπου μου εμφάνισε μια ομάδα πτωματοφάγων.

Παρότι πήρα κάποια -αντικειμενικά, αχρείαστα- ρίσκα προκειμένου να δείξω πώς τρέφονται αυτά τα πλάσματα από τα πτώματα στο πεδίο της μάχης, και παρότι ένα tier 2 τράφηκε, έγινε tier 3 και κατάπιε έναν δικό μου (ναι, τα μεγάλα καταπίνουν ολόκληρους ανθρώπους) η μάχη βγήκε πρακτικά αναίμακτα και λίγο μετά το ambition ολοκληρώθηκε: το περιδέραιο που δίνει ως αμοιβή και διπλασιάζει το resolve του χαρακτήρα που το φοράει απέναντι σε panic & mind control attacks (πρακτικά καθιστώντας απρόσβλητο ένα χαρακτήρα με resolve γύρω στο 50) είναι από τα καλύτερα αντικείμενα στο παιχνίδι και εξαιρετικά πολύτιμο απέναντι σε φαντάσματα, μάγισσες και εφιάλτες.

Κατάφερα επίσης να προσλάβω 2 άτομα στο retinue (την ομάδα συντρόφων που δεν μετέχουν στις μάχες), έναν που ρίχνει τους μισθούς, κι έναν που ρίχνει το κόστος πρόσληψης νέων χαρακτήρων. Αυτές οι επενδύσεις, σε συνδυασμό με τη στρατολόγηση ενός κυνηγού (κορυφαίο background για τοξότες) έριξαν πολύ τα οικονομικά μου, όμως με το κλείσιμο του stream ανέλαβα νέα περίπολο, αυτή τη φορά για άλλο οίκο ευγενών, οπότε ελπίζω να στρώσει το πράγμα μέσα στην επόμενη εβδομάδα.

 

Όπως πάντα, το βίντεο με τα όσα έγιναν στο stream θα είναι στο κανάλι για τις επόμενες δύο εβδομάδες, για τυχόν απορίες ή διευκρινίσεις στη διάθεσή σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήμουν σε δίλημμα, ΒΒ ή Warbanners, διάλεξα αυτό γιατί σε αφήνει περισσότερο ελεύθερο, το warbanners έχει πεπερασμένο αριθμό αποστολών.
Έχει ψωμί το παιχνίδι αλλά υπάρχει ένα θέμα με την ατμόσφαιρα εκτός της μάχης, είναι κάπως φτωχή η απόδοση της ζωής των μελών μιας περιπλανώμενης μισθοφορικής ομάδας.
Κακή σύμπτωση αλλά άρχισα να το παίζω σε μια περίοδο που ήθελα μόνο να ξεδίνω, όχι να φαντάζομαι διαλόγους και ιστορίες, οπότε το παράτησα. Αν δωθούν και τα dlc σε γήινη τιμή κάποια στιγμή, θα επανέλθω.

Πάντως έβλεπα και εγώ το στρημ, χωρίς να έχω λογαριασμό στο τουήτς. Για κάποιον περίεργο λόγο δεν έβγαλε παρά μόνο 2 μηνύματα την Κυριακή.
Στο χτεσινό δεν έβγαλε κανένα, ακουγόταν ο ήχος μόνο.
Σε άλλα στρημ βλέπω κανονικά το τι γράφουν.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Έχω και τα δύο παιχνίδια, θεωρώ το BB ανώτερο, ακριβώς γιατί δεν είναι scripted το τι συμβαίνει.

Συμφωνώ πως είναι περιορισμένο το role-playing και εκτός μαχών το παιχνίδι ήθελε κάτι ακόμη. Πάντως, υπάρχουν διάφορα events τα οποία προκύπτουν ανάλογα με τη σύνθεση της ομάδας και το background των χαρακτήρων.

Λ.χ., για να αναφέρω ένα παράδειγμα από χθες: Έχω ένα σημαιοφόρο flagellant (αυτά τα απολύτως ισορροπημένα άτομα που αυτομαστιγώνονται για να εξαγνιστούν). Αναζητώντας δεύτερο τοξότη, προσέλαβα ένα μοναχό (δεν είχε προοπτικές σοβαρές, αλλά μέχρι να βρω κάτι καλύτερο τον κρατούσα). Κάποια στιγμή, flagellant και monk έπιασαν θεολογική-φιλοσοφική συζήτηση, ο flagellant που είχε ανώτερο resolve επικράτησε, και ο μοναχός "ασπάστηκε" τη θρησκεία του.

Τέτοια events υπάρχουν πάρα πολλά, από απλά πράγματα που φτιάχνουν (ή, συνηθέστερα, χαλάνε) το ηθικό της ομάδας ή ενός μέλους, μέχρι events που αλλάζουν το background του χαρακτήρα (όπως το παραπάνω), συγκρούσεις μεταξύ ευγενών και "λαϊκών", απειλές, παραιτήσεις και, γενικά, πολύ υλικό.

Βέβαια, δίνονται με πολύ λιτό τρόπο, μια εικόνα και ένα κείμενο (ή και περισσότερα, αν είναι event με διάφορα στάδια, όπως είναι τα περισσότερα) αλλά και πάλι, ενισχύουν την ιστορία της ομάδας.

Κι όλα αυτά τα μικρά, όταν φτάσει η ώρα που ο παίκτης αποσύρρεται και παραδίδει τα ηνία σε ένα διάδοχο μέσα από την ομάδα (με πάμπολλες εξελίξεις) έρχονται να συνδεθούν με την ιστορία που περιγράφει πώς καταλήγει η ομάδα συνολικά και ορισμένοι από τους κεντρικούς χαρακτήρες. Σε καμία περίπτωση δεν είναι κανονικό RPG, αλλά έχει αρκετά τέτοια στοιχεία.

Τώρα, για το stream, είναι γεγονός πως τις τελευταίες ημέρες δεν είχαμε πολλά μηνύματα στη ροή, παρότι ο αριθμός των followers αυξήθηκε και βλέπω στα στατιστικά πως στη ροή μπαίνουν αρκετοί και παρακολουθούν, σε διάφορες στιγμές. Προσπαθώ να κρατάω τα "επεισόδια" σύντομα, γύρω στο δίωρο και ευχαρίστως απαντώ σε ερωτήσεις, αλλά από την άλλη, ρεαλιστικά, είναι ένα niche παιχνίδι, οπότε δεν περιμένω ιδιαίτερα μεγάλη συμμετοχή. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα απουσίες από το stream λόγω φόρτου εργασίας και επειδή προσπαθούσα να ξεκινήσω ένα Ironman campaign της προκοπής. Υπολογίστε με σα θεατή πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Σε λίγο συνεχίζεται η περιπέτεια των Insomniacs. Περιπολία στο κέντρο, κάπου εκεί κοντά πρέπει να γυροφέρνει και μια ομάδα ζόμπι που πρόλαβε και τη σκαπούλαρε από τα καλύβια του προηγούμενου επεισοδίου και, γενικά, αναμένεται αρκετή δράση.

Καιρός να φτιάξουμε λίγο τα οικονομικά μας, ξόδεψα πολύ για τον ταμία και το στρατολόγο της ομάδας. Και κάποια στιγμή πρέπει να αγοραστεί και καλύτερο κάρο για να κουβαλάμε τα λάφυρα.

Όσοι πιστοί, κτλ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, Snoob είπε

Σε λίγο συνεχίζεται η περιπέτεια των Insomniacs. Περιπολία στο κέντρο, κάπου εκεί κοντά πρέπει να γυροφέρνει και μια ομάδα ζόμπι που πρόλαβε και τη σκαπούλαρε από τα καλύβια του προηγούμενου επεισοδίου και, γενικά, αναμένεται αρκετή δράση.

Καιρός να φτιάξουμε λίγο τα οικονομικά μας, ξόδεψα πολύ για τον ταμία και το στρατολόγο της ομάδας. Και κάποια στιγμή πρέπει να αγοραστεί και καλύτερο κάρο για να κουβαλάμε τα λάφυρα.

Όσοι πιστοί, κτλ.

Ποιο ειναι το καναλι σου? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 ώρα πριν, KNSM είπε

Ποιο ειναι το καναλι σου? 

Παράληψη μου: https://www.twitch.tv/byron_exp

 

Η αποψινή περιπέτεια ολοκληρώθηκε, περίληψη αύριο όμως, γιατί είναι περασμένη η ώρα :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 hours ago, Snoob said:

από την άλλη, ρεαλιστικά, είναι ένα niche παιχνίδι, οπότε δεν περιμένω ιδιαίτερα μεγάλη συμμετοχή. 

Προσωπικά, πιστεύω πως (δυστυχώς) είναι απο τα παιχνίδια που αν δεν έχεις ήδη αφιερώσει ορισμένο χρόνο δεν μπορείς να συμμετέχεις σε "σοβαρή" συζήτηση (πέρα απο 1-2 ερωτήσεις δηλαδή) χωρίς να γυρίσει σε... beginner's guide ο διάλογος - κάνω κανά lurk όταν προλάβω και πραγματικά δεν θα ήξερα απο που να αρχίσω με τις ερωτήσεις :P .

By the way, αν σε ενδιαφέρει συμμετοχή πέρα απο άτομα του Insomnia, μπορείς να κάνεις update το category του stream στην κατηγορία "Battle Brothers" (και ίσως ένα διακριτικό [GR] στον τίτλο/γλώσσα stream στα Ελληνικά, αν προτιμάς Ελληνόφωνο... κοινό) ώστε να εμφανίζεται και στο browse channels του Twitch - ειδικά για αυτά τα niche titles, σου δίνει πολύ περισσότερο exposure. Οι δύο πιο πάνω επιλογές ρυθμίζονται απο το Channel Dashboard.

Επεξ/σία από Greygore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ξέχασα ανοιχτό και το tab του Discord και του Insomnia: νομίζω κάποια ειδοποίηση ακούστηκε και από εδώ.

Ο χάρτης φρόντισε να μου "θυμίσει" πόσο προβληματική είναι η επικοινωνία του νότου με το κέντρο και το βορρά του χάρτη, αφού υπάρχει μόνο ένας δρόμος, σχεδόν τέρμα ανατολικά και ο υπόλοιπος χάρτης τέμνεται από νερό, με λιγοστά περάσματα, κοντά/γύρω από βάλτους. Πλέον, επικεντρώνομαι όσο γίνεται στις τρεις πόλεις-κράτη του νότου και το νότιο noble house που έχει τους οικισμούς του (εκτός μιας πόλης) συνδεδεμένους με δρόμο, σε μικρή απόσταση και βατά εδάφη.

Τέλος πάντων, η δεύτερη περιπολία βγήκε πανεύκολα, θυμίζω εδώ πως πρόκειται για μία από τις καλύτερες αποστολές σε σχέση αμοιβής/ελευθερίας κινήσεων/επένδυσης. Τα οικονομικά καπως έστρωσαν, ο σημαιοφόρος και ο δεύτερος τοξότης εξελίσσονται καλά (ο δεύτερος απέχει ένα level από το να περάσει σε τόξο), η αναζήτηση για έναν τρίτο τοξότη που θα εξειδικευτεί σε βαλίστρα/handgun συνεχίζεται, χωρίς ιδιαίτερη πίεση, για την ώρα.

Ο σημαιοφόρος έκανε καλή δουλειά απέναντι στα -λίγα, πάντως- gheists που συναντήσαμε. Το farming απέναντι σε undead είναι αργό (αφού δεν τραυματίζονται/πανικοβάλλονται/κουράζονται) αλλά απέδωσε μερικά χρήσιμα κράνη.

Τίποτε το συγκλονιστικό, αυτή τη φορά, αφού έλειψαν οι leaders/champions (νωρίς -σχετικά- ακόμη, στις 45-50 ημέρες) αλλά υπάρχει πλέον ένας καλός πυρήνας, με βελτιούμενη οικονομική θέση. Θεωρητικά, θέλω 1 καλό τοξότη, 1 καλό επιθετικό και 1 καλό τανκ (για να δώσω μια γενική ιδέα του τι έχω κατά νου όταν λέω καλό: ο επιθετικός, melee attack 85+, defence 25+, ο τοξότης ranged 90+, ranged defence 25-30, το τανκ 70-80 hp, defence 40+, ικανός να φοράει 250+ πανοπλίες με υπόλοιπο αντοχής 60+) αλλά αφενός θέλει τύχη να βρεις τα κατάλληλα άτομα, αφετέρου ο χρόνος αρχίζει και πιέζει πλέον, με τον πυρήνα της ομάδας στο lvl. 6

Στα ambitions πήγα πάσο, αν και αρχίζω να υποψιάζομαι πως η αρένα τελικά ήταν η καλύτερη επιλογή (έχω ήδη 2 χαρακτήρες με 3 νίκες).

Στο νότο έχουν αρχίσει και κυκλοφορούν ifrits, κάτι δαιμόνια από πέτρα και άμμο. Κοντά στην όλη που είμαι τώρα κυκλοφορεί μια 18αρα ομάδα (καθόλου καλό αυτό...) και η πόλη δίνει 3αρα αποστολή για creatures. Το πρόβλημα με τα ifrits είναι πως ενώνονται μεταξύ τους και σχηματίζουν μεγαλύτερα πλάσματα, τα οποία εξαπολύουν κομμάτια του εαυτού τους, σπάνε σε μικρότερα που μπορεί να καταλήξουν πίσω από την κυρίως γραμμή άμυνας, δημιουργώντας θέμα στους τοξότες (που είναι αναποτελεσματικοί απέναντί τους). Θα ήθελα να δείξω μια μάχη, αλλά είναι αλήθεια πως η 3αρα αποστολή (ή η 18αρα roaming ομάδα) με προβληματίζουν.

Θα τα δούμε αυτά στο επόμενο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Eπτά και μισή ξεκινάμε: Έχουμε επιστρέψει στο νότο και, καθώς βρισκόμαστε στα μισά του δεύτερου μήνα, οι αντίπαλοι αρχίζουν και ζορίζουν.

Βλέποντας και κάνοντας θα πάει το σημερινό stream, περάστε για ένα "γεια", εναλλακτικά το βίντεο θα βρίσκεται στο κανάλι για τις επόμενες δύο εβδομάδες. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που να το πάρει, δυσκολεύομαι πολύ να στρώσω campaign...

Στις 40 μέρες δεν έχω σημαιοφόρο γιατί ούτε ένας δεν είχε resolve της προκοπής, δεν έχω δεύτερο τοξότη με προοπτικές, έχω κάτι μισοtank - μισοεπιθετικούς με επιθέσεις κάτω του 60, οι backliners τρώγονται αλλά ο ένας είναι ΑΚΟΜΑ με πηρούνα, έχω μόλις μία chain mail γιατί οι απόπειρες για farming πήγαν άκλαφτες...

Γενικά ένα χάλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
14 ώρες πριν, Tobajara είπε

Που να το πάρει, δυσκολεύομαι πολύ να στρώσω campaign...

Στις 40 μέρες δεν έχω σημαιοφόρο γιατί ούτε ένας δεν είχε resolve της προκοπής, δεν έχω δεύτερο τοξότη με προοπτικές, έχω κάτι μισοtank - μισοεπιθετικούς με επιθέσεις κάτω του 60, οι backliners τρώγονται αλλά ο ένας είναι ΑΚΟΜΑ με πηρούνα, έχω μόλις μία chain mail γιατί οι απόπειρες για farming πήγαν άκλαφτες...

Γενικά ένα χάλι.

Δυστυχώς, συμβαίνει να μη βγουν χαρακτήρες με καλά στατιστικά. Προσωπικά, στο σημαιοφόρο θα έδινα βαρύτητα, και για το ambition αλλά κυρίως για να γίνουν ασφαλέστερες οι μάχες απέναντι σε φαντάσματα, σε αυτό το στάδιο του παιχνιδιού. Οπότε, flagellants, monks, gamblers όπου τους βρίσκεις, δοκίμαζε, είναι και τα τρία οικονομικά background. Προφανώς και οι τοξότες αποτελλούν προτεραιότητα, απλά νομίζω πως είναι μεγαλύτερο θέμα η απουσία σημαιοφόρου σε αυτή τη φάση.

Για τοξότες, οι βοσκοί αρκετές φορές είναι χρήσιμοι και οικονομικοί, αν έχει καλά αστέρια φτάνει άνετα στα mid 80s, που με μια βαλίστρα είναι εντάξει. Πρακτικά, θες κυνηγό για να πεις ότι είσαι σε elite background, αλλά μου έχει τύχει και poacher (ή bowyer, νομίζω poacher όμως) τριάρης να ενενηνταρίσει, είχε φύγει το 5αρι σύννεφο.

Πάντως, ναι, έχει μείνει πίσω σε εξοπλισμό η ομάδα, αν είσαι με το pitchfork πίσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθησα να δω βιντεο σου προχθες Snoob αλλα δεν φορτωνε γρηγορα το βιντεο με αποτελεσμα αν 5 δευτερολεπτα να κολλαει το βιντεο. Ισως φταιει η συνδεση μου. Θα προσπαθησω στο streaming ξανα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...