Προς το περιεχόμενο

Star Wars Jedi: Fallen Order [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, d4ydr33m3r είπε

Δεν συμφερει να αγοραστει με μηνιαια συνδρομη μονο με ετησια στα 100 ποσα ειναι εκει γυρω.. Ειναι 2μιση παιχνιδια στα κλειδαδικα και 1μιση αν αγορασεις απο origin.. Μονο το fifa να βαλεις και ενα παιχνιδι εχεις κανει αποσβεση π.χ 

Γιατι δεν συμφερει?

2 μηνες μηνιαια συνδρομη κοστιζει 30 ευρο. Και σε 2 μηνες παιζεις ανετα Star Wars + NFS + κατι ακομα που μπορει να σε ενδιαφερει. Ειδικα τωρα που συμπεριλαμβανονται και χριστουγεννα

Επεξ/σία από Αλεξανδρος A.92
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 537
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν συμφερει αν παιζεις παιχνιδια που παιζεις ολο τον χρονο οπως battlefield,fifa,battlefront κοκ.. Με αυτη την λογικη το ειπα και πατησα πανω στο αστειο με τα 15 ευρω το μηνα που ομολογουμενως για μηνα ειναι παρα πολλα.. 

Αλλιως ναι αν καποιος θελει ενα γρηγορο playthrough σε κατι το κανει.. Προσωπικα παντα εχω δυο παιχνιδια που παιζω ολο τον χρονο στο Origin και με αυτο το σκεπτικο αξιζει η ετησια γιατι σχεδον παντα θα προκυψει ενας τριτος ΑΑΑ τιτλος ..

Γενικως με τα μηνιαια αγχωνομαι λιγο λογω χρονου μπορει να παιξω σχεδον ολο το παιχνιδι σε 7 μερες και μετα λογω δουλειας να μην το ξαναπιασω για 1 μηνα.. 

Αλλα αν καποιος πιανει παιχνιδια και τα τελειωνει γρηγορα τοτε το κανει και σε μηνα.. 

Επεξ/σία από d4ydr33m3r
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνίδι είναι πολύ καλό, λίγο που έπαιξα..Solid gameplay, solid performance, εικόνα καθαρή χωρίς ασπρίλες/θολούρες κλπ.. Εγγύηση η Respawn.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E oχι και solid performance,τρωει κατι βουτιες στα 45 fps καθε φορα που αλλαξεις areα που δακρυζουν τα ματια σου..

Αλλα το κανει μονο τοτε μετα ερχεται στα ισια του..

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πράγματι το παιχνιδι τρέχει παντού χωρις προβλημα, απο κάρτες των 130 ευρω μέχρι και τα ακριβοτερα μοντελα, κάρτες κάποιων ετών έως και τις πιο καινουργιες. Αυτό για οσους λένε πως τα πάντα κυκλφορούν χάλια επειδή βγήκε ένα RDR2 με προβληματα, πράγματι σαν το Gears 5, το DMC5, το RE2 Remake, Shekiro ή τώρα αυτο (και πολλά αλλα φυσικά, και το Shenmue 3 βλέπω άνετα τρέχει ενω στο ps4 θα τρέχει 30fps😂)

Επεξ/σία από Anuminas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, optimus prime είπε

E oχι και solid performance,τρωει κατι βουτιες στα 45 fps καθε φορα που αλλαξεις areα που δακρυζουν τα ματια σου..

Αλλα το κανει μονο τοτε μετα ερχεται στα ισια του..

Σε SSD το έχεις το παιχνίδι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μενα τρωει βουτιες στα frames.βεβαια δεμ εχω βαλει τους drivers τους τελευταιους που εβγαλαν γιαυτο το παιχνιδι.αυτη θα ειναι η αιτια; φοβαμε να τους βαλω μηπως μου χαλασει τα αλλα που παιζω καθημερινα.το εχω παρει απο φοβο μαλλον αυτο με τους drivers.χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κανα 2 βουτίτσες τις έχει κάνει... Κατα τα άλλα , 1440p average 80FPS με Epic settings σε 5700 ΧΤ (με SSD)

Επεξ/σία από panosp1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
30 λεπτά πριν, JTRGamer είπε

Σε SSD το έχεις το παιχνίδι;

Ναι σε nvme το εχω.

Τελικα ειναι κοινο προβλημα σε πολλους απο οτι διαβασα,θα βγαλουν fix καποια στιγμη.

Γινεται καθε φορα που περνας σε διαφορετικο μερος σε καθε πλανητη κανει ενα στιγμιαιο stutter για κανα 2 sec και πεφτει χαμηλα.

Εμενα με πειραζει αφανταστα παντως,το σταματησα και περιμενω το Patch πριν συνεχισω.

Επεξ/σία από optimus prime
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ενταξει πολλους δεν θα τους ενοχλησει τοσο αλλα εγω ειμαι με Vsync και καταλαβαινεις χτυπαει πολυ ασχημα στο ματι οταν κανει την βουτια στα 45-50.

Η μαλακια ειναι οτι γινεται συχνα γιατι ειναι ετσι φτιαγμενοι οι πλανητες που συνεχεια περνας απο τον ενα χωρο στον αλλον.

Επεξ/σία από optimus prime
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, panosp1 είπε

Κανα 2 βουτίτσες τις έχει κάνει... Κατα τα άλλα , average 80FPS με Epic settings σε 5700 ΧΤ (με SSD)

 Σε 1080p? Λιγα δεν ειναι; στο λεω γιατι νομιζω αυτη η καρτα τα εχει αυτα σε 1440p

Επεξ/σία από chrisgewrgi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, chrisgewrgi είπε

 Σε 1080p? Λιγα δεν ειναι; στο λεω γιατι νομιζω αυτη η καρτα τα εχει αυτα σε 1440p

Σε 1440p... ξέχασα να το γράψω. 🙏🏻

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...