Προς το περιεχόμενο

Star Wars Jedi: Fallen Order [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 537
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@GhostRiderLSOV

Αφού το λέει ξεκάθαρα. 

 

Καλύτερο από FU. 

Όχι καλύτερο από τα παλαιότερα. 

Πέρα από την πλάκα, ποιος ξέρει.. Θα μάθουμε σύντομα! 

Επεξ/σία από seithan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν είχα την τρελή όρεξη να δω 16 λεπτά βίντεο για το αν είναι καλύτερο από TFU που, κακά τα ψέματα, ήταν κυρίως tech demo κι ας είχε συμπαθητικό στόρυ. Το TFU2 ήταν ακόμη πιο tech demo και το στόρυ απλά χειρότερο. :P 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Single player παιχνίδι, καθόλου multi-player, καθόλου microtransactions, καλός developer, πολυ καλα preview, δηλαδή το παιχνίδι κινείται στη σωστή κατεύθυνση. .

Νομίζω ότι αυτό το παιχνίδι πρέπει να στηριχθεί για να δοθεί ένα μήνυμα στην EA που το έχει παρακάνει με τις αγορές μέσα στα παιχνίδια καθώς και την υπερβολική προσήλωση στο multi-player.

Επεξ/σία από DsLmAnIaC
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, DsLmAnIaC είπε

Single player παιχνίδι, καθόλου multi-player, καθόλου microtransactions, καλός developer, πολυ καλα preview, δηλαδή το παιχνίδι κινείται στη σωστή κατεύθυνση. .

Νομίζω ότι αυτό το παιχνίδι πρέπει να στηριχθεί για να δοθεί ένα μήνυμα στην EA που το έχει παρακάνει με τις αγορές μέσα στα παιχνίδια καθώς και η υπερβολική προσήλωση στο multi-player.

Aμα νομίζεις ότι αυτό το game είναι κάτι παραπάνω από PR stunt, τότε είσαι γελασμένος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, DsLmAnIaC είπε

Single player παιχνίδι, καθόλου multi-player, καθόλου microtransactions, καλός developer, πολυ καλα preview, δηλαδή το παιχνίδι κινείται στη σωστή κατεύθυνση. .

Νομίζω ότι αυτό το παιχνίδι πρέπει να στηριχθεί για να δοθεί ένα μήνυμα στην EA που το έχει παρακάνει με τις αγορές μέσα στα παιχνίδια καθώς και η υπερβολική προσήλωση στο multi-player.

σιγα μην τους χτισουμε και αγαλμα, επειδη κανουν τα αυτονοητα. ασε που ο μονος λογος που βγαινει καν το παιχνιδι, και με αυτη την μορφη, ειναι επειδη τους κατσαδιασε η Disney μετα το φιασκο με το BF2 και τα loot boxes του. κατσε να ξανακερδισουν την εμπιστοσυνη των φανς, και το επομενο SW παιχνιδι θαναι και παλι monetized live service.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ την αμαρτία μου θα την πω...δεν μου αρέσει αυτό που βλέπω.

Η μίξη τόσων χαρακτηριστικών "σκηνών" από τόσα άλλα παιγνίδια, μαζί και η τόση γραμμικότητα, κάπου με χαλάει.

Δηλαδή, σε κάποια σημεία είσαι ο Ταρζάν θες δε θες, σε κάποια ο πρίγκηπας της Περσίας, ώρες ώρες είσαι κάτι μεταξύ  Donkey Kong και Mario, με δόσεις από saber  και force.

Δεν ξέρω, δεν με τραβάει (αφήνω έξω και τον οπτικό τομέα που δεν δείχνει κάτι ιδιαίτερο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Aμα νομίζεις ότι αυτό το game είναι κάτι παραπάνω από PR stunt, τότε είσαι γελασμένος.

Θα δείξει. Προς το παρόν λένε τα καλύτερα. Μένει να το δούμε ολόκληρο. 

1 ώρα πριν, KilliK είπε

σιγα μην τους χτισουμε και αγαλμα, επειδη κανουν τα αυτονοητα. ασε που ο μονος λογος που βγαινει καν το παιχνιδι, και με αυτη την μορφη, ειναι επειδη τους κατσαδιασε η Disney μετα το φιασκο με το BF2 και τα loot boxes του. κατσε να ξανακερδισουν την εμπιστοσυνη των φανς, και το επομενο SW παιχνιδι θαναι και παλι monetized live service.

Όταν και αν ένας developer σαν τη respawn entertainment βγάζει ένα τίτλο που ξεχωρίζει σε σχέση με τις κυκλοφορίες ΑΑΑ που βλέπουμε τελευταία θα πρεπει να επιβραβεύεται.

Ειδικά επειδή είναι τίτλος της EA σύμφωνα με την οποία οι παίκτες ενδιαφέροντα μονο για loot boxes και microtransactions. 

Θα δούμε πόσο καλός η κακός είναι ο τίτλος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι να επιβραβευτει; επειδη εβγαλε ενα single campaign παιχνιδι η ΕΑ? κατσε να δουμε πρωτα αν ειναι καλο, και μετα της δινουμε τα ευσημα, αν τα αξιζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, DsLmAnIaC είπε

Θα δείξει. Προς το παρόν λένε τα καλύτερα. Μένει να το δούμε ολόκληρο. 

Λάθος κατάλαβες buddy, δεν μιλάω για το game αλλα για EA. Το game μια χαρά φαίνεται imho και φαίνεται να "δανείζεται" από τα καλύτερα του είδους. :)

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...