Προς το περιεχόμενο

Κλειδαριές και πόρτες ασφαλείας


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

14 hours ago, pintourikio said:

Πήγες και τους ζήτησες κλειδαριά mottura tesio και στην χρεώνουν 40€? 

Εγώ θα προτιμούσα ανάμεσα σε αυτούς τους 2 κυλίνδρους τον c48 (να ξέρεις ότι τα επιπλέον αντίγραφα είναι πολύ ακριβά και αργούν πολύ να έρθουν από το εξωτερικό και για τους 2 κυλίνδρους που αναφέρεις)

Αν σου αρκούν τα 2 κλειδιά και έχεις σκοπό να κλειδώνεις πάντα το defender πήγαινε στο μαγνητικό.

Ο συγκεκριμένος που πήρα τις τιμές , θα μου κάνει όλες τις εσωτερικές πόρτες στο σπίτι και μου είπε εξ αρχής ότι θα μου τις έδινε χοντρική , και απλά τον ρώτησα τιμές σύμφωνα με αυτά που μου προτείνατε .

και ο ίδιος μου πρότεινε τον c48 αλλά δεν ξέρω ποιος πραγματικά είναι καλύτερος γ αυτό ρώτησα κι εδώ 🤩

μπορει να μη κλειδώνω πάντα το defender , αν δε το κλειδώνω δε θα έχει Σχεδόν  την ίδια δύναμη με το bdks250 η αν δε το κλειδώνεις είναι σα να μην έχεις ;

7 hours ago, mclein² said:

γραψε μας που βρηκες αυτες τις τιμες διοτι δεν πιστευω να υπαρχουν εκτος αν καποιος (εισαγωγεας) στα κανει δωρο.

δε θα σου πω τις τιμες για ολα, ενδεικτικα να αναφερω οτι χονδρικη το bkd250 κανει 55€.

της πλακας αφαλος.

περιοχη που θα δαπανηθουν τα 100-150 ευρω ; 

Έχω απαντήσει στο παραπάνω μήνυμα , και μάλλον απλά ο άνθρωπος το είπε και το έκανε 😎

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

11 λεπτά πριν, kostakiss είπε

Έχω απαντήσει στο παραπάνω μήνυμα , και μάλλον απλά ο άνθρωπος το είπε και το έκανε 😎

δεκτο αλλα οταν γραφουμε σ'ενα φορουμ δεν μιλαμε για τιμες που μπορουμε να παρουμε μονο εμεις αλλα γενικα το κοινο !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, mclein² said:

δεκτο αλλα οταν γραφουμε σ'ενα φορουμ δεν μιλαμε για τιμες που μπορουμε να παρουμε μονο εμεις αλλα γενικα το κοινο !

συμφωνω,απλα επειδη δεν γνωριζω το ευρος τιμης και 'Ισχυ' των κυλινδρων,κλειδαριας,defender, ηθελα να μαθω αν ειναι κατι καλο η ακριβο για να ξερω να στραφω καπου αλλού.

δεν ηθελα να θιξω κανεναν.

 

εν τελη ποιος συνδιασμος πιστευεις ειναι καλυτερος ,καθως γνωριζεις πως η εμπιστοσυνη στο ατομο σου ειναι μεγαλη...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, kostakiss είπε

συμφωνω,απλα επειδη δεν γνωριζω το ευρος τιμης και 'Ισχυ' των κυλινδρων,κλειδαριας,defender, ηθελα να μαθω αν ειναι κατι καλο η ακριβο για να ξερω να στραφω καπου αλλού.

δεν ηθελα να θιξω κανεναν.

εν τελη ποιος συνδιασμος πιστευεις ειναι καλυτερος ,καθως γνωριζεις πως η εμπιστοσυνη στο ατομο σου ειναι μεγαλη...

c48 με κλειστα ματια.

ΠΟΙΟΤΗΤΑ + ΑΣΦΑΛΕΙΑ + ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ ΠΩΛΗΣΕΙΣ.

στα defender ξερετε οτι εχω αδυναμια στα μαγνητικα κ σε οτιδηποτε κλεινει τις κλειδαροτρυπες στους περιεργους που επισης εχω αλλεργια !

Επεξ/σία από mclein²
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα σας!Μπορεί κάποιος να μου προτείνει κι εμένα κλειδαριά μέχρι 200€ (μαζί με τοποθετηση);

Ελπίζω να έχει νόημα σε αυτά τα λεφτά να αλλαχτεί η κλειδαριά.Δεν είμαι καθόλου σχετικός και δεν θα ήθελα να βάλω ότι μου προτείνει ο κάθε κλειδαριές.

Έλεγα να αγοράσω την κλειδαριά από ένα μαγαζί και να μου τον τοποθετήσει άλλος.Για σιγουριά...Σκέφτομαι υπερβολικα;

Η τωρινή κλειδαριά είναι αυτη.

20200312_204027_compress3.jpg

20200312_204059_compress0.jpg

20200312_204048_compress16.jpg

Επεξ/σία από Warzycha
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, Warzycha είπε

Καλησπέρα σας!Μπορεί κάποιος να μου προτείνει κι εμένα κλειδαριά μέχρι 200€ (μαζί με τοποθετηση);

Ελπίζω να έχει νόημα σε αυτά τα λεφτά να αλλαχτεί η κλειδαριά.Δεν είμαι καθόλου σχετικός και δεν θα ήθελα να βάλω ότι μου προτείνει ο κάθε κλειδαριές.

Έλεγα να αγοράσω την κλειδαριά από ένα μαγαζί και να μου τον τοποθετήσει άλλος.Για σιγουριά...Σκέφτομαι υπερβολικα;

Η τωρινή κλειδαριά είναι αυτη.

20200312_204027_compress3.jpg

20200312_204059_compress0.jpg

20200312_204048_compress16.jpg

Γραναζωτη κλειδαριά mottura, cisa, iseo ή multlock

Defender disec bd200

Κύλινδρος mottura champions pro ή winkhaus ntra ή evva eps ή agb dck (με καλύτερη επιλογή την τελευταία)

Υγ. Ωραία φωτογραφία

Επεξ/σία από pintourikio
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, pintourikio είπε

Γραναζωτη κλειδαριά mottura, cisa, iseo ή multlock

Defender disec bd200

Κύλινδρος mottura champions pro ή winkhaus ntra ή evva eps ή agb dck (με καλύτερη επιλογή την τελευταία)

Υγ. Ωραία φωτογραφία

κανενας απο αυτους τους κυλινδρους με bd200 δεν παιζει σε αυτη την πορτα μιας κ θελει 35/50 διοτι ειναι Σιαμο με μαγγανιο + 1,5 ποντο ξυλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, mclein² είπε

κανενας απο αυτους τους κυλινδρους με bd200 δεν παιζει σε αυτη την πορτα μιας κ θελει 35/50 διοτι ειναι Σιαμο με μαγγανιο + 1,5 ποντο ξυλο.

Καλά, εγω πρότεινα κάποια πακέτα που παίζουν σε αυτό το ποσό που ζήτησε, εννοείται πως στον επαγγελματία που θα πήγαινε να ρωτήσει θα του έδειχνε την πόρτα του. 

Ο mottura champions pro και ο evva eps από ότι ξέρω βγαίνουν σε 35/50.

Επεξ/σία από pintourikio
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πήγα σήμερα σε κλειδαρά να παρω τιμή και μου είπε πως δεν έχει δει παραβίαση σε Κ22 με αντικλειδι (όπως το προηγούμενο μοντέλο). 

Τι να πω, θα την αλλάξω να είμαι ήσυχος.

Μου πρότεινε CISA στα 120ευ.

 

Επεξ/σία από BreakingMad
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, BreakingMad είπε

Πήγα σήμερα σε κλειδαρά να παρω τιμή και μου είπε πως δεν έχει δει παραβίαση σε Κ22 με αντικλειδι (όπως το προηγούμενο μοντέλο). 

Τι να πω, θα την αλλάξω να είμαι ήσυχος.

Μου πρότεινε CISA στα 120ευ.

Συγνώμη αλλά είναι εκτως πραγματικότητας, cisa θυμάσαι ποιο μοντέλο; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 minutes ago, BreakingMad said:

Πήγα σήμερα σε κλειδαρά να παρω τιμή και μου είπε πως δεν έχει δει παραβίαση σε Κ22 με αντικλειδι (όπως το προηγούμενο μοντέλο).

...

 

Μου θυμίζει το ανέκδοτο:
 

Quote

 

-Γιατρέ δε βλέπω καλά.

-Το κατάλαβα κύριε. Το οφθαλμιατρείο είναι δίπλα. Εδώ είναι κρεοπωλείο.

 

Σίγουρα πήγες σε κλειδαρά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, BreakingMad είπε

Πήγα σε κλειδαρά σε κεντρικό σημείο του Ευόσμου. Μου έκανε εντύπωση κιόλας γιατί περιμενα να μου πει ότι είναι σκουπίδι με τη μια...

Μιας που είμαστε από την ίδια πόλη και γενικά αν ψαχτείς και αλλού, παίζει στην πόλη μας πολύ η πρόταση κυλίνδρου MG HSP στα 120€ απλά λες ευχαριστώ και ζητάς άλλες προτάσεις 

Επεξ/σία από Violator1978
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, pintourikio είπε

Καλά, εγω πρότεινα κάποια πακέτα που παίζουν σε αυτό το ποσό που ζήτησε, εννοείται πως στον επαγγελματία που θα πήγαινε να ρωτήσει θα του έδειχνε την πόρτα του. 

Ο mottura champions pro και ο evva eps από ότι ξέρω βγαίνουν σε 35/50.

τον eps σιγουρα τον βρισκει...τον τσαμπιον δυσκολο σε σοβαρη τιμη αθηνα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...