Προς το περιεχόμενο

WD 10TB 107.58$ AMAZON US [ΤΕΛΟΣ-ΑΚΥΡΑ]


coffeex

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 192
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, fasmatikos είπε

Μόλις μου ήρθε email για παραλαβή 5 Ιουνίου.... (όταν παρήγγειλα ήταν out of stock αλλά είχε ακόμα την επιλογή για ordering ;) ) ευχαριστώ @xaratsi  !!

image.png.d8f17e8afe73368681a1d6c2d96ad815.png

Καλύτερα να μην το δέσουμε ακόμη για σίγουρο. Θα δούμε πως θα πάει, σε δέκα μέρες το πολύ θα ξέρουμε.:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ μόλις σήμερα πήρα ειδοποίηση για 5 Ιουνίου τον 2,5' στα 4tb...68 ευρώ όλα μαζί... Αν έρθει το λες καλό deal... Θεωρώ θα τιμήσουν το όνομα τους τουλάχιστον για τους 2,5άριδες... Μακάρι και για τους μεγάλους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, dimoskoutr είπε

Και εγώ μόλις σήμερα πήρα ειδοποίηση για 5 Ιουνίου τον 2,5' στα 4tb...68 ευρώ όλα μαζί... Αν έρθει το λες καλό deal... Θεωρώ θα τιμήσουν το όνομα τους τουλάχιστον για τους 2,5άριδες... Μακάρι και για τους μεγάλους...

Οσοι πηρατε ειδοποιηση κατα 99% πιστευω οτι θα παραλαβετε  , οσοι  παραγγειλαμε τους μεγαλους , μεταξυ αυτων και εγω , αν δεν σταλει και δεν τραβηξουν λεφτα απο την χρεωστικη , ου μη πιστευσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θεωρώ ότι η υπόθεση με τους δίσκους  ήταν κάποια κίνηση ίσως σε συνεργασία με wd... Πιστεύω ότι θα έρθουν και οι μεγάλοι... Δεν τους έχω αναξιόπιστους, είναι μαγαζί γωνία με εκατομμύρια τζίρο τη μέρα... Και όνομα που έχουν αποδείξει ότι θέλουν να διαφυλάξουν... Από τα καλύτερα μαγαζιά για ψώνια, τι στο καλό, θα έρθουν όλοι νομίζω! Δεν γίνεται να στείλουν όλους τους μικρούς και να γειώσουν τους μεγάλους... Είχαν σε αρκετά wd αποθηκευτικά μέσα έκπτωση εκείνες τις ώρες.

Επεξ/σία από dimoskoutr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, dimoskoutr είπε

Θεωρώ ότι η υπόθεση με τους δίσκους  ήταν κάποια κίνηση ίσως σε συνεργασία με wd... Πιστεύω ότι θα έρθουν και οι μεγάλοι... Δεν τους έχω αναξιόπιστους, είναι μαγαζί γωνία με εκατομμύρια τζίρο τη μέρα... Και όνομα που έχουν αποδείξει ότι θέλουν να διαφυλάξουν... Από τα καλύτερα μαγαζιά για ψώνια, τι στο καλό, θα έρθουν όλοι νομίζω! Δεν γίνεται να στείλουν όλους τους μικρούς και να γειώσουν τους μεγάλους... Είχαν σε αρκετά wd αποθηκευτικά μέσα έκπτωση εκείνες τις ώρες.

Καλό θα είναι να κρατάς μικρό καλάθι για μην απογοητευτείς μετά. Δεν έχουν κανένα θέμα να ρίξουν άκυρο και να πούνε απλά ότι ήταν λάθος. Δεν παρήγγειλαν 2-3 άτομα για να πουν ότι απορροφούν τη χασούρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, non-serviam είπε

Καλό θα είναι να κρατάς μικρό καλάθι για μην απογοητευτείς μετά. Δεν έχουν κανένα θέμα να ρίξουν άκυρο και να πούνε απλά ότι ήταν λάθος. Δεν παρήγγειλαν 2-3 άτομα για να πουν ότι απορροφούν τη χασούρα.

Δεν απογοητεύομαι φιλτατε για τον μικρό 4tb που παρήγγειλα μου έστειλαν σήμερα ημερομηνία παράδοσης... Και αν δεν στείλουν υγεία να έχουμε πάμε για άλλα...

Επεξ/σία από dimoskoutr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αμφιβολία είναι ο χειρότερος σύμβουλος για έναν αγοραστή .

Αν  σπείρουν αμφιβολίες σε υποψήφιους μελλοντικούς αγοραστες θα εχουν αναλογα αποτελέσματα.

Εκτιμώ ότι ακόμα και λάθος να εκαναν  πρέπει να τμήσουν τους πελάτες (υποψιασμενους και ανυποψιαστους ) τους και όχι να τους γεμισουν προβληματισμο για επομενες αγορες

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, niva97 είπε

Η αμφιβολία είναι ο χειρότερος σύμβουλος για έναν αγοραστή .

Αν  σπείρουν αμφιβολίες σε υποψήφιους μελλοντικούς αγοραστες θα εχουν αναλογα αποτελέσματα.

Εκτιμώ ότι ακόμα και λάθος να εκαναν  πρέπει να τμήσουν τους πελάτες (υποψιασμενους και ανυποψιαστους ) τους και όχι να τους γεμισουν προβληματισμο για επομενες αγορες

 

Γιατι, θα τα αγοράσουν απο αλλου? 😛

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, niva97 είπε

Η αμφιβολία είναι ο χειρότερος σύμβουλος για έναν αγοραστή .

Αν  σπείρουν αμφιβολίες σε υποψήφιους μελλοντικούς αγοραστες θα εχουν αναλογα αποτελέσματα.

Εκτιμώ ότι ακόμα και λάθος να εκαναν  πρέπει να τμήσουν τους πελάτες (υποψιασμενους και ανυποψιαστους ) τους και όχι να τους γεμισουν προβληματισμο για επομενες αγορες

Ποια αμφιβολία; Που αγόρασες αντικείμενο σε τραγικά χαμηλότερη τιμή από την αμέσως καλύτερη και μπορεί να μην το πάρεις γιατί ήτανε λάθος; Αν έχεις πάντως αμφιβολίες για το Αμαζον τότε μάλλον μετά δεν θα πρέπει να αγοράζεις τίποτα και από πουθενά.
Το Αμαζον είναι εταιρία ενός τρις, με τεράστια departments που ασχολούνται με το marketing, και μπορούν να δουν τι τους συμφέρει και τι όχι, οπότε και θα πράξουν ανάλογα (που αν όντως ήταν λάθος και είχε μεγάλη κίνηση, τότε είσαι δύσκολα). Μέχρι τότε κρατάτε μικρό καλάθι, πάτε με την λογική ότι μάλλον δεν θα το πάρετε, και αν το πάρετε τελικά απολαύστε την απρόσμενη χαρά της συγκεκριμένης προσφοράς. Το να αναλωνόμαστε 10 σελίδες στην άποψη του καθενός αν θα έρθει ή όχι και τι πρέπει να κάνει το Αμαζον, δεν προσφέρει κάτι και ξεφεύγουν ποστ που όντως έχουν να προσφέρουν νέα πάνω στο θέμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν χρειαζεται να πιασουμε τωρα τις αναλυσεις. Ο καθενας κρινει, αξιολογει το καθε μαγαζι και εχει δικαιωμα να εχει τη γνωμη του. Αλλα δεν ειναι χωρος να την διατυπωσουμε γιατι οπως ολες οι ληγμενες προσφορες, μενει ανοικτο μονο για αναφορες εξελιξης των παραγγελιων. 

Ακυρωσεις αναφερονται και στο reddit πριν 5 και 3 ωρες

 

2019-05-23_1619

20 δολαρια εδω το κουπονακι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπήκα να δω order status και είδα ότι είναι cancelled χωρίς να έχω πάρει κάποιο email/ενημέρωση.

 

Edit: Έχω παραγγείλει τον 10TB

Επεξ/σία από sv2kgl
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μενα για τον 10 tb ενω μεχρι ξημερωματα τον εδειχνε κανονικα.....μολις μπηκα να δω την παραγγελια μου την ειχαν κανει ακυρωση χωρις αλλο μηνυμα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...