Προς το περιεχόμενο

Elden Ring [PS4][PS5][Xbox One][Xbox Series S|X]


ilos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προς ενημέρωση όσων έχουν προπαραγγειλει το παιχνίδι digital στο Xbox με αλλαγή του location σε New Zealand μπορούμε να παίξουμε από τη 1 το μεσημέρι την Πέμπτη!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προς ενημέρωση για όσους έχουν παραγγείλει από Bandai Namco EU χθες βράδυ η παραγγελία μου άλλαξε κατάσταση από " In preparation" σε "shipped" αν και δεν μου έχει έρθει tracking number ακόμα.

Επεξ/σία από CarbonFibre
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, CarbonFibre είπε

Προς ενημέρωση για όσους έχουν παραγγείλει από Bandai Namco EU χθες βράδυ η παραγγελία μου άλλαξε κατάσταση από " In preparation" σε "shipped" αν και δεν μου έχει έρθει tracking number ακόμα.

Ακριβώς αυτο εμπαινα κι εγω να γραψω!

Με το που σηκωθηκα μπηκα να ελεγξω αν αλλαξε το status 😅

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ίδιο κι από μένα, η παραγγελία έγινε shipped χωρίς να έχει έρθει tracking number.

Πρωί πρωί το checkara με την τσίμπλα στο μάτι, λέω δε βλέπω καλά!

Βρε λέτε να το έχουμε την Παρασκευή;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα σκρουτζομάγαζα μου λένε ότι το steelbook υπάρχει μονο από την bandai, αλλα στα πλαίσιο public κλπ γραφει ότι υπάρχει με την launch edition το steelbook. Πήρα τηλέφωνο στο πλαίσιο να ρωτήσω αν έχουν τελειώσει και μου είπαν δεν τα έχουν παραλάβει καν ακόμα και ότι μπορώ να κάνω την προπαραγγελία και αν υπάρχει το steelbook καλώς αλλιώς μπορώ να την ακυρώσω, οποτε αυτό έκανα. Αν κάποιος δέν θέλει να παραγγείλει απο bandai μπορεί να δοκιμάσει το ίδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Akis0123 είπε

Τα σκρουτζομάγαζα μου λένε ότι το steelbook υπάρχει μονο από την bandai, αλλα στα πλαίσιο public κλπ γραφει ότι υπάρχει με την launch edition το steelbook.

Πήρα τηλέφωνο στο πλαίσιο να ρωτήσω αν έχουν τελειώσει και μου είπαν δεν τα έχουν παραλάβει καν ακόμα και ότι μπορώ να κάνω την προπαραγγελία και αν υπάρχει το steelbook καλώς αλλιώς μπορώ να την ακυρώσω, οποτε αυτό έκανα. Αν κάποιος δέν θέλει να παραγγείλει απο bandai μπορεί να δοκιμάσει το ίδιο.

Ειναι η ίδια περίπτωση που συμβαίνει γενικά και με πολλές άλλες κυκλοφορίες όταν μιλάμε για pre order bonus.

Η πλειοψηφια των σκρουτζομαγαζων έχει άλλο προμηθευτή, γιαυτό και δεν δίνουν το steelbook.

Κάποια άλλα δίνουν το steelbook αλλά μόνο για την απλή ps5 έκδοση συγκεκριμένα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ το έχω πληρωμένο από τον Νοέμβριο στο console club - launch edition

δεν έχει steelbook αλλά δε μπορώ να πω ότι με ενδιαφέρει κιόλας.... αρκεί να έρθει το launch και όχι κανα απλό 😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προς ενημέρωση όσοι έχετε παραγγείλει από Bandai Namco EU και η κατάσταση της παραγγελίας σας είναι "shipped" στείλτε μήνυμα στο support του store για να σας στείλουν tracking number αλλιώς δεν στέλνουν γενικά μέχρι τώρα.

Επεξ/σία από CarbonFibre
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, CarbonFibre είπε

Προς ενημέρωση όσοι έχετε παραγγείλει από Bandai Namco EU και η κατάσταση της παραγγελίας σας είναι "shipped" στείλτε μήνυμα στο support του store για να σας στείλουν tracking number αλλιώς δεν στέλνουν γενικά μέχρι τώρα.

Πες μου τι θα γινει σημερα; Τηλεπάθεια εχουμε;;; Αυτό έμπαινα να γράψω

Πληροφοριακά για τους υπολοίπους που αγόρασαν απο Bandai Namco Store: η αποστολή έγινε μέσω Chronopost (γαλλική εταιρεία) που ανήκει στον όμιλο DPD, που με τη σειρά του σημαίνει πως Ελλάδα (τουλάχιστον για Αττική που γνωρίζω ιδίοις όμμασι) θα τα παραδώσει η ACS.

Το αρνητικό στο παραπάνω είναι πως την τελευταία φορά που παρήγγειλα απο Γαλλία και μου το έστειλαν με chronopost, το δέμα έκανε σχεδόν δυο εβδομάδες (περίοδος Black Friday 2021).

Ας ελπίσουμε να κινηθούν ταχύτερα οι διαδικασίες τωρα.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Fulgore είπε

Ειναι η ίδια περίπτωση που συμβαίνει γενικά και με πολλές άλλες κυκλοφορίες όταν μιλάμε για pre order bonus.

Η πλειοψηφια των σκρουτζομαγαζων έχει άλλο προμηθευτή, γιαυτό και δεν δίνουν το steelbook.

Κάποια άλλα δίνουν το steelbook αλλά μόνο για την απλή ps5 έκδοση συγκεκριμένα.

 

Προσωπικά θα περιμένω μέχρι παρασκευή που μου είπε ο άνθρωπος που μίλησα ότι τότε θα μπορώ να μάθω αν θα πάρω και το steelbook, αν όχι, ακυρώνω την παραγγελια και το παίρνω 55 euro από skroutz δεν καίγομαι αρκετά για να παραγγείλω από bandai.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...