Προς το περιεχόμενο

Έτερος εγώ


NikosRocknRolla

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, CONAN_ είπε

Νομιζω ο Τσαφούλιας ειχε πει οτι θα βγεί ενα χρόνο μετα το 2 κύκλο, δλδ φέτος κατα τις γιορτές....  

Πως θα βγει τωρα φετος?? Ποτε θα τελειωσουν τα γυρισματα και ποτε θα γινει μονταζ?? Ο Τσαφουλιας ΠΟΤΕ μεχρι τωρα δεν εχει ξεπεταξει δουλεια του.. Σε κανα χρονο παιδια θα βγει το Νεμεσις.. Να ειστε σιγουροι..

1 λεπτό πριν, jimis98 είπε

ακαταλαταβιστικο το πρωτο

αυτη που ξερει τον διδακαριδη που τον επισκεφτηκε στις φυλακες ειναι απο τον πρωτο κυκλο?

Εχεις δει την ταινια?? Τεραστιο λαθος που εχεις ξεκινησει το Ετερος Εγω χωρις να εχεις δει την ταινια.. Δες την ταινια το Χαμενες Ψυχες και το Καθαρσις με την σειρα αυτη που το γραφω και τα ξαναλεμε..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 459
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 λεπτό πριν, geogr13 είπε

Πως θα βγει τωρα φετος?? Ποτε θα τελειωσουν τα γυρισματα και ποτε θα γινει μονταζ?? Ο Τσαφουλιας ΠΟΤΕ μεχρι τωρα δεν εχει ξεπεταξει δουλεια του.. Σε κανα χρονο παιδια θα βγει το Νεμεσις.. Να ειστε σιγουροι..

Αν θυμαμαι καλα πέρισυ σε μια συνέντευξη για το Νέμεσις ειχε πεί οτι θα βγεί του χρόνου (φέτος δλδ.) Μπορεί να κάνω και λάθος, δεν ξερω :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, CONAN_ είπε

Αν θυμαμαι καλα πέρισυ σε μια συνέντευξη για το Νέμεσις ειχε πεί οτι θα βγεί του χρόνου (φέτος δλδ.) Μπορεί να κάνω και λάθος, δεν ξερω :) 

Εδω δεν ξερουμε καλα καλα αν εχουν ξεκινησει τα γυρισματα.. Το μονταζ του Τσαφουλια κραταει τουλαχιστον 6 μηνες.. Μαλλον καποιο λαθος κανεις..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, geogr13 είπε

 

Εχεις δει την ταινια?? Τεραστιο λαθος που εχεις ξεκινησει το Ετερος Εγω χωρις να εχεις δει την ταινια.. Δες την ταινια το Χαμενες Ψυχες και το Καθαρσις με την σειρα αυτη που το γραφω και τα ξαναλεμε..

ναι τις εχω δει και τις 3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, jimis98 είπε

ναι τις εχω δει και τις 3

Αφου εχεις δει την ταινια γιατι με ρωτας για τον Μανθο και την Δαναη??

Επεξ/σία από geogr13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, jimis98 είπε

ακαταλαταβιστικο το πρωτο

αυτη που ξερει τον διδακαριδη που τον επισκεφτηκε στις φυλακες ειναι απο τον πρωτο κυκλο?

Απο την ταινια ειναι οπως και ο Κοζορος. Ειναι η φιλη της κοπελας του που πεθανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, geogr13 είπε

Αφου εχεις δει την ταινια γιατι με ρωτας για τον Μανθο και την Δαναη??

μήπως λέω εγώ να μην την θυμάμαι

14 λεπτά πριν, Arkin είπε

Απο την ταινια ειναι οπως και ο Κοζορος. Ειναι η φιλη της κοπελας του που πεθανε.

και τι σχέση είχε ο διδακαριδης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, jimis98 είπε

μήπως λέω εγώ να μην την θυμάμαι

και τι σχέση είχε ο διδακαριδης?

Spoiler

Ελυσε την υποθεση χωρις να το πεις στους αστυνομους. Και πηγε στο νεκροταφειο ενα βραδυ και ηρθε η Δαναη για να αφησει λουλουδια. Και την αφησε ελευθερη. Οποτε και στη δευτερη σεζον τον βοηθαει οπως μπορει.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Arkin είπε
  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Ελυσε την υποθεση χωρις να το πεις στους αστυνομους. Και πηγε στο νεκροταφειο ενα βραδυ και ηρθε η Δαναη για να αφησει λουλουδια. Και την αφησε ελευθερη. Οποτε και στη δευτερη σεζον τον βοηθαει οπως μπορει.

 

την άφησε ελεύθερη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουκ εν τω πολλω το ευ.. Μωραινει κυριος ον βουλεται απολεσαι.. Χρη σιγαν η κρεισσονα σιγης λεγειν..

 

Απελπισια.. Οποιος καταλαβε, καταλαβε.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Spoiler

Βλέποντας τον Καστανάνθρωπο στο Netflix που βασίζεται σε βιβλίο πολύ πριν βγει η 1η σεζόν του Έτερος Εγώ και το Συνήθεις Ύποπτοι, που βγήκε πολύ πριν την 2η σεζόν του Έτερος Εγώ, φτάνω στο συμπέρασμα ότι ο τύπος απλά αντιγράφει (με πολύ καλό τρόπο), ξένες ταινίες, βιβλία κλπ... Άραγε στην 3η σεζόν ποιον θα αντιγράψει; Λίγο ξεφτίλα πάντως αυτό. Έκατσα να δω τον Καστανάνθρωπο και με το που κατάλαβα τι παίζει ξενέρωσα την ζωή μου, χωρίς να φταίνε οι Δανοί...

 

  • Like 3
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Σύντομα αναμένεται να ξεκινήσει ο νέος κύκλος γυρισμάτων του Έτερος Εγώ, όπως αποκάλυψε ο Σωτήρης Τσαφούλιας, ενώ εκτίμησε πως θα προβληθεί τον Οκτώβριο ή το Νοέμβριο του 2022.

«Στις 14 Μαρτίου ξεκινάμε νέο κύκλο γυρισμάτων για το ‘Έτερος Εγώ – Νέμεσις’. Είμαστε σε μια χώρα που έχει ταυτίσει το εμπορικό με το μη ποιοτικό. Όταν παραδέχεσαι ότι το εμπορικό δεν είναι ποιοτικό είναι σαν να ομολογείς ότι η πλειονότητα των ανθρώπων που πάνε και βλέπουν ένα έργο, δεν έχουν ποιότητα», λέει και συμπληρώνει:

«Ως πιτσιρικάς μου άρεσε πάρα πολύ ο Βασίλης Καρράς. Δεν καταλαβαίνω γιατί ο κόσμος πρέπει να είναι ενοχικός με κάτι που τον κάνει να περνά καλά».

Όσον αφορά το γιατί η σειρά δεν μπήκε στο Netflix, ανέφερε πως: «Ήμασταν έτοιμοι να μπούμε στο Netflix. Υπήρχε μεγάλη διαφορά ανάμεσα στις δύο πλατφόρμες και δεν προχώρησε. Το Netflix ήθελε να έχει τη σειρά παγκόσμια ενώ η ελληνική πλατφόρμα ήθελε να το διαχειρίζεται αποκλειστικά στην Ελλάδα. Είναι αστρονομικά το ποσά του Netflix. Όταν μου είπαν το μπάτζετ τους είπα ‘παιδιά μπορώ να το κάνω και με τα μισά».

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/10/2021 στις 2:27 ΜΜ, Gkostas2007 είπε
  Απόκρυψη περιεχομένων

Βλέποντας τον Καστανάνθρωπο στο Netflix που βασίζεται σε βιβλίο πολύ πριν βγει η 1η σεζόν του Έτερος Εγώ και το Συνήθεις Ύποπτοι, που βγήκε πολύ πριν την 2η σεζόν του Έτερος Εγώ, φτάνω στο συμπέρασμα ότι ο τύπος απλά αντιγράφει (με πολύ καλό τρόπο), ξένες ταινίες, βιβλία κλπ... Άραγε στην 3η σεζόν ποιον θα αντιγράψει; Λίγο ξεφτίλα πάντως αυτό. Έκατσα να δω τον Καστανάνθρωπο και με το που κατάλαβα τι παίζει ξενέρωσα την ζωή μου, χωρίς να φταίνε οι Δανοί...

 

Να βάλουμε μέσα και το Seven ίσως 🤘

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Netflix πονάς; Ο Stan είναι παράξενο παιδί και θα τον δούμε στο Έτερος Εγώ

Aπό κει και πέρα, η σειρά Έτερος Εγώ: Κάθαρσις, ασχολείται με μια νέα σειρά δολοφονιών με θύματα φοιτήτριες και η ιστορία αυτή έρχεται για να ταράξει τους πανεπιστημιακούς κύκλους. Ο καθηγητής εγκληματολογίας Δημήτρης Λαϊνης έρχεται αντιμέτωπος με τις αστυνομικές αρχές, καθώς βασικός ύποπτος θεωρείται ο υποψήφιος Πρύτανης, συνεργάτης και φίλος του, Ηλίας Βελισσαράτος, τον οποίο υποδύεται ο Κωνσταντίνος Μαρκουλάκης.

Εκτός από τον Stan, και τους βασικούς χαρακτήρες που υποδύονται ο Πυγμαλίων Δαδακαρίδης ή ο Πέτρος Λαγούτης, θα υπάρξουν και 51 καινούριοι χαρακτήρες. Επίσης θα δούμε και μια γνώριμη από το παρελθόν και συγκεκριμένα από την ταινία Έτερος Εγώ. Ο λόγος για τη νοσοκόμα (για όσους έχουν δυνατή μνήμη) με την οποία είχε σχέση ο Δημήτρης Λαΐνης. Μάλιστα, στο νέο κύκλο θα μάθουμε τον λόγο που χώρισε το ζευγάρι, για τον οποίο η ταινία μάς είχε αφήσει στο σκοτάδι. Άλλωστε στη Νέμεση όλοι θα εισπράξουν τη συνέπεια των πράξεων και των επιλογών που έκαναν και θα απαντηθούν όλα τα ερωτήματα.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...