Προς το περιεχόμενο

Καιρικά


Τοξοβόλος___U__K

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ θα πω το εξής : Βλέπουμε τουλάχιστον επί 10 χρόνια, κάθε χρονιά, ίσως και κάθε δεύτερη χρονιά, τέτοια φαινόμενα να μην αντιμετωπίζονται από τους υπευθύνους. Αυτό λέει πολλά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, Lanike71 είπε

Εγώ θα πω το εξής : Βλέπουμε τουλάχιστον επί 10 χρόνια, κάθε χρονιά, ίσως και κάθε δεύτερη χρονιά, τέτοια φαινόμενα να μην αντιμετωπίζονται από τους υπευθύνους. Αυτό λέει πολλά...

Ουσιαστικα ειμαστε ανοχυρωτοι , οι πολεις εχουν φτιαχτει εντελως αναρχα και χωρις κανενα αντιπλημυρικο σχεδιασμο , και οτι εργα εχουν γινει μπορουν να ανταπεξελθουν μεχρι ενος οριου , μολις συμβει κατι περαν του οριου αυτου αρχιζουν τα προβληματα , οτι εγινε και στη Γερμανια το καλοκαιρι που μας περασε , αν προσθεσεις και τις πυρκαγιες , το μειγμα γινεται εκρηκτικο

Επεξ/σία από jimmyl
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, kirileman είπε

Γενναίος. Θα μπεις παραλιακή;

Μπα, θέλω να πάω Άγιο Δημήτριο -> Ελληνικό από Βουλιαγμένης με μηχανάκι για να αποφύγω να πάρω αυτοκίνητο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, phanispal είπε

Μπα, θέλω να πάω Άγιο Δημήτριο -> Ελληνικό από Βουλιαγμένης με μηχανάκι για να αποφύγω να πάρω αυτοκίνητο.

παρε και καμια στολη σκουμπα για καλο και για κακο

  • Thanks 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παντού συμβαίνουν καταστροφικά φυσικά  φαινομενα.... τυφώνες Αμερική, τσουνάμι μουσώνες στην παραλιακή Ασία ,γερμανια πλημμυρες τον Ιούλιο με 180 νεκρους.... εδώ πάλι καλα είχαμε μεγάλο όγκο νερού από βροχη.. Μια συντήρηση στα υπόγεια Κηφισού/ιλισσου καλό θα ηταν κάποτε να γινει

Επεξ/σία από kage
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από μετεωρολόγους και υπευθύνους όμως σκίζουμε. Αετοί. 

Έκλεισαν σχολεία , Δημόσιες Υπηρεσίες νέκρωσαν τα πάντα στην Αττική των 6.000.000 κατοίκων , 8.30  μια υπέροχη λιακάδα από άκρη σε άκρη και αν μπεις στις προγνώσεις τους δείχνουν όχι βροχές αλλά καταιγίδες.

Ρε μόνο για κανένα μήνυμα στο 112 είναι και αυτό κατόπιν εορτής.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Locke_John είπε

μόλις κρύφτηκε κ τα σύννεφα πυκνώνουν...

Ναι μου το πε η γυναίκα μου, Φάληρο πάντως ακόμα ήλιο έχει

Πάντως δε μπορώ να πω, τα κανόνισε ωραία ο μεγάλος, έκλεισε σχολεία / δημόσιο / δρόμους, έκανε και συμφωνία με τον μπαγάσα από πάνω και έβγαλε και ήλιο και με το μηχανάκι ήταν απόλαυση το πρωί 

το απόγευμα έχει ο Θεός 😛

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...