Προς το περιεχόμενο

ΑΓΟΡΑ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΈΝΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ


steliosklo22@gmail.com

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 κ για ιαπωνικό είναι πάρα πολλά.

Δεν αξίζει. Αλλά ξέρω δεν σπάνε δεν χαλάνε χαχα

Μερσεντές η οκταβια  θα κοιτούσα στην θέση σου. Αφού θα δώσεις ένα σεβαστό ποσό να αγοράσεις κάτι που θα είναι ολοκληρωμένο όχι κάποιο υπερτιμημένο ιαπωνικό που δεν θα σου προσφέρει όσα ένα Μερσεντές η  ένα οκταβια.  Από ποιότητα κύλισης μέχρι εσωτερικούς χώρους ανέσεις. 

Άμα κάνεις πολλά χιλιόμετρα να κοιτάξεις για ντίζελ. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/8/2019 στις 3:55 ΜΜ, ProponitisTouKanape είπε

Passat estate πολυ ευρυχωρο. Καλυτερα estate απο πολυμορφικό. Πορτ-μπαγκαζ εχεις πολυ και δε χανεις πολλά πράγματα απο την αίσθηση του αυτοκινήτου. Ενώ το πολυμορφικό είναι κουτί ;) 

Aυτοκινητο ψαχνει ο ανθρωπος οχι .   ....φορα .τα estate μονο για αυτο τον σκοπο ειναι.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, babisskg είπε

    Honda Jazz , το ατμοσφαιρικό .

Χαχαχα. Μάλλον πλάκα μας κάνεις. Ούτε καν. Και δεν κρατάω το κορολακι μου....

2 ώρες πριν, mp123 είπε

Aυτοκινητο ψαχνει ο ανθρωπος οχι .   ....φορα .τα estate μονο για αυτο τον σκοπο ειναι.

Δεν έχω μπει σε τέτοιο στυλ αυτοκινήτου. Όλοι έτσι τα λένε... Είμαι ανάμεσα σε estate Και σε πολυμορφικό.... θα δούμε.

3 ώρες πριν, christopher0016 είπε

15 κ για ιαπωνικό είναι πάρα πολλά.

Δεν αξίζει. Αλλά ξέρω δεν σπάνε δεν χαλάνε χαχα

Μερσεντές η οκταβια  θα κοιτούσα στην θέση σου. Αφού θα δώσεις ένα σεβαστό ποσό να αγοράσεις κάτι που θα είναι ολοκληρωμένο όχι κάποιο υπερτιμημένο ιαπωνικό που δεν θα σου προσφέρει όσα ένα Μερσεντές η  ένα οκταβια.  Από ποιότητα κύλισης μέχρι εσωτερικούς χώρους ανέσεις. 

Άμα κάνεις πολλά χιλιόμετρα να κοιτάξεις για ντίζελ. 

Δεν κάνω πολλά χιλιόμετρα. Σε γερμανικό σίγουρα θα πάω. Και το οκταβια καλό είναι αλλά σε σχέση με ένα passat η ένα μερσεντες, υστερεί λίγο. Ψάχνοντας χθες στο car βρήκα E200 1800 κυβικά estate Μοντέλο 2009 στα 12200€. Νομίζω ότι είναι καλή επιλογή. Πείτε μου πώς σας φαίνεται αυτό. Θα βοηθούσε η γνώμη όλων.... Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, [email protected] είπε

Χαχαχα. Μάλλον πλάκα μας κάνεις. Ούτε καν. Και δεν κρατάω το κορολακι μου....

Δεν έχω μπει σε τέτοιο στυλ αυτοκινήτου. Όλοι έτσι τα λένε... Είμαι ανάμεσα σε estate Και σε πολυμορφικό.... θα δούμε.

Δεν κάνω πολλά χιλιόμετρα. Σε γερμανικό σίγουρα θα πάω. Και το οκταβια καλό είναι αλλά σε σχέση με ένα passat η ένα μερσεντες, υστερεί λίγο. Ψάχνοντας χθες στο car βρήκα E200 1800 κυβικά estate Μοντέλο 2009 στα 12200€. Νομίζω ότι είναι καλή επιλογή. Πείτε μου πώς σας φαίνεται αυτό. Θα βοηθούσε η γνώμη όλων.... Ευχαριστώ.

    Η γνώμη μου γράφτηκε ήδη , δεν χάνετε τίποτα να ρίξετε μια ματιά .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, babisskg είπε

    Η γνώμη μου γράφτηκε ήδη , δεν χάνετε τίποτα να ρίξετε μια ματιά .

Νομίζω έχει αποφασίσει να μη πάρει πάλι γιαπωνέζικο... αλλά σε κάποιον άλλον που ψάχνει αμάξι μπορεί να φανεί χρήσιμη η πρόταση!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, zio10 είπε

Νομίζω έχει αποφασίσει να μη πάρει πάλι γιαπωνέζικο... αλλά σε κάποιον άλλον που ψάχνει αμάξι μπορεί να φανεί χρήσιμη η πρόταση!

    Εύχομαι , άλλο να στο λένε κι άλλο να το βλέπεις , η πολυμορφικότητα του συγκεκριμένου made in Japan είναι κάτι που αξίζει να δει κανείς , αν μάλιστα έχουν ακόμη την προσφορά για δωρεάν 5 χρόνια τα service με κόστος μόνον 39 ευρώ για την εργασία , συν την καμία επιβάρυνση για όποιο χρώμα ...... τον ίδιο κινητήρα με τα 109 άλογα , στα 15 και κάτι λίγο χιλιάδες για την βασική έκδοση η οποία έχει σχεδόν τα πάντα , τα άλλα δύο έχουν touch screen οθόνες , καθρέφτες που μαζεύονται ηλεκτρικά , ζάντες και κάτι άλλα χωρίς αμάν και πως νόημα .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, ritchie77 είπε

Mε 109 άλογα 5μελής οικογένεια φορτωμένο τίγκα θα βγει στην Εθνική? 

    Ίσως θέλετε να ανοίξετε ένα θέμα γύρω από αυτό το ζήτημα δλδ πόση ιπποδύναμη απαιτείται για κάτι τέτοιο ........ αν είναι έτσι , τότε ανοίξτε το .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, babisskg είπε

    Ίσως θέλετε να ανοίξετε ένα θέμα γύρω από αυτό το ζήτημα δλδ πόση ιπποδύναμη απαιτείται για κάτι τέτοιο ........ αν είναι έτσι , τότε ανοίξτε το .

Οποιος διαφωνει δηλαδη μαζι σου σε κατι θα ανοιγει νεο θεμα σχετικα με αυτο? η προταση που εκανες ισως ειναι καλη για καποιον αλλον αλλα οχι για τις αναγκες του ts. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, ritchie77 είπε

Οποιος διαφωνει δηλαδη μαζι σου σε κατι θα ανοιγει νεο θεμα σχετικα με αυτο? η προταση που εκανες ισως ειναι καλη για καποιον αλλον αλλα οχι για τις αναγκες του ts. 

    Δεν είδα πουθενά να διαφωνείτε μαζί μου , ούτε βρίσκομαι εδώ για να διαφωνώ , εσείς θέσατε την συνθήκη των πέντε ατόμων στην Εθνική με 109 άλογα τα οποία θεωρήσατε προφανώς λίγα , εξηγηστε λοιπόν πόσα ακριβώς χρειάζονται ......... θέστε την άποψη σας ........ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, jmmys είπε

Και εγω το Auris εχω,αγορασμένο καινούριο το 2016,αλλά εθνική οδό πάει 140-150 άνετα χωρίς θόρυβο,1400 κυβικά.Πολυ άνετο για ταξίδι.

Αλλά η αλήθεια είναι ότι δεν υπάρχει σύγκριση σε ποιότητα κύλισης και άνεσης με το Clk του 1998.Άλλη αίσθηση,και δεν είχα ποτέ προβλήματα.

Άλλη γενιά αυτή. Το είχαν χαμηλώσει σε σύγκριση με την πρωτη. Η γενιά Auris 07-12 ειχε αυτα τα θεματα...

4 ώρες πριν, mp123 είπε

Aυτοκινητο ψαχνει ο ανθρωπος οχι .   ....φορα .τα estate μονο για αυτο τον σκοπο ειναι.

Καλύτερα κανα i10 :P 

21 λεπτά πριν, zio10 είπε

Για μένα δεν υπάρχει συγκεκριμένος αριθμός σε ίππους. Με όλα ταξιδεύεις, αρκεί να ξέρεις τι δυνατότητες έχουν.

Προφανως όλα φτανουν τα 100-120. Δεν αρκει αυτο για να κανεις ταξίδι, πόσο μάλλον με μεγάλη οικογένεια. 

5 ώρες πριν, babisskg είπε

    Honda Jazz , το ατμοσφαιρικό .

Εγω προτείνω starlet...

5 ώρες πριν, christopher0016 είπε

15 κ για ιαπωνικό είναι πάρα πολλά.

Δεν αξίζει. Αλλά ξέρω δεν σπάνε δεν χαλάνε χαχα

Μερσεντές η οκταβια  θα κοιτούσα στην θέση σου. Αφού θα δώσεις ένα σεβαστό ποσό να αγοράσεις κάτι που θα είναι ολοκληρωμένο όχι κάποιο υπερτιμημένο ιαπωνικό που δεν θα σου προσφέρει όσα ένα Μερσεντές η  ένα οκταβια.  Από ποιότητα κύλισης μέχρι εσωτερικούς χώρους ανέσεις. 

Άμα κάνεις πολλά χιλιόμετρα να κοιτάξεις για ντίζελ. 

"Μια χαρά ταξίδι κάνεις και με αυτό, δεν είναι λίγα τα άλογα"

Μετάφραση

Βγαίνω στην αριστερή λωρίδα ξυρισμένος και μεχρι να περάσω το φορτηγό έχω βγάλει πάλι γένια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, ProponitisTouKanape είπε

Άλλη γενιά αυτή. Το είχαν χαμηλώσει σε σύγκριση με την πρωτη. Η γενιά Auris 07-12 ειχε αυτα τα θεματα...

Καλύτερα κανα i10 :P 

Προφανως όλα φτανουν τα 100-120. Δεν αρκει αυτο για να κανεις ταξίδι, πόσο μάλλον με μεγάλη οικογένεια. 

Εγω προτείνω starlet...

    Αποφεύγω να ανταπαντω χωρίς λόγο , σαν είδος έκθεσης και επίδειξης γνώσεων , όχι για ελιτιστικους λόγους , αλλά για να μην μακραίνει το θέμα , ακόμη και για να μην ξεφεύγει από το ζητούμενο .

   Όποιος γνωρίζει , τονίζω το γνωρίζει , πόση ακριβώς ιπποδύναμη χρειάζεται , δεν έχει παρά να εκθέσει την γνώση του όχι την γνώμη του η την άποψη του , με στόχο να βοηθήσει όσους δεν γνωρίζουν γύρω από το ζήτημα , το καλύτερο μάλιστα θα ήταν να το κάνει ενα ξεχωριστό θέμα . Αυτό για μένα είναι απολύτως αποδεκτό και θα συμμετέχω .

   Αναφερθηκα στην ιπποδύναμη του αυτοκινήτου που πρότεινα και μάλιστα την ονομαστική ιπποδύναμη , χωρίς να πω τίποτα για το αν αυτή είναι επαρκής η όχι κάτω από συγκεκριμένες συνθήκες .

  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοβασαι μην ξεχειλωσει το θεμα και εγραψες ενα μηνυμα που δε λεει τιποτα. Ωραια, φοβερο το Jazz, τερας στην Εθνικη, ακουμπάς το γκάζι και τρως κλήση. Δε κριτικάρουμε την επιλογή σου, θα κάνουμε άλλο θέμα και θα σου στείλουμε επίσημη πρόσκληση να συμμετάσχεις. 

Συνεχίζουμε στο θέμα μας που ο άνθρωπος ψάχνει μεγάλο γερμανικό αυτοκίνητο και όχι κουβά designed in Japan. Πάμε παρακάτω. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, ProponitisTouKanape είπε

 

Συνεχίζουμε στο θέμα μας που ο άνθρωπος ψάχνει μεγάλο γερμανικό αυτοκίνητο και όχι κουβά designed in Japan. Πάμε παρακάτω. 

Ενώ με 15000 θα πάρει μεγάλο γερμανικό αυτοκίνητο αξιόπιστο και με εγγύηση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...