Προς το περιεχόμενο

Σκούπα ρομπότ


udroxoos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 140
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παίδες απορία. Σπίτι 120 τμ περίπου με γωνίες τραπέζια καναπέδες δωμάτια κτλ λίγο περίεργο σχηματικά δήλ (αλλά όχι σκάλια) και χωρίς καλό ίντερνετ WiFi (έχω κάι κολογραμμη είναι και χωμένο σε μια άκρη το ρουτερ) ένα σκούπακι xiomi από τα basic των 100πλας ευρώ  θα έκανε δουλειά??( Δηλ καί περίεργο σχήμα κάι όχι κάλο ίντερνετ αν είναι αναγκαίο πάντα δεν ξέρω κάι πως λειτουργούν) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα δεν έχει από πάνω του το ρανταρ (όπως είναι σαν δίσκος ή σκούπα....από πάνω ένα άλλο κυκλικό μικρότερο δισκάκι...ραντάρ) δεν αξίζει να την πάρεις κ σε δύσκολο σπίτι και μεγάλο...δε θα κάνεις δουλειά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στην παρέα.

Έκανα παραγγελία την mi mop essential https://www.plaisio.gr/frontida-spitiou/kathariotita/rompotikes-skoupes/xiaomi-skoupa-rompot-essential-mi-mop_3551229

Περιμένω να παραλάβω.

Είναι η πρώτη μου σκούπα και επειδή το σπίτι είναι μικρό (55τμ) δεν ήθελε κάτι ακριβό. Δεν ήθελα και κάτι χαζό γι'αυτό επέλεγα αυτή. Έχει χαρτογράφηση μέσω γυροσκοπιου ώστε να αντιλαμβάνεται τον χώρο και να μην πηγαίνει τυχαία.

Την έχει αγοράσει κανείς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα κάποιος να μου πει αν αξίζει https://www.mediamarkt.es/es/product/_robot-aspirador-cecotec-conga-1790-vital-mapeo-y-app-160-min-64-db-barre-y-friega-3-modos-wifi-negro-1485705.html 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κοίτα κάποιο review στο youtube. 

Από ότι είδα εγώ φαίνεται καλή πιο γρήγορη από αυτή που παρήγγειλα και σίγουρα καλύτερο σφουγγάρισμα. Τώρα αν αποθηκεύει χάρτη και έχει επιλογές επιπλέον μέσω του χάρτη δεν ξέρω αλλά δεν νομίζω να το κάνει.

Ο μόνος λόγος που πήρα την essential λόγο κόστους φυσικά αλλά πιο σημαντικό εγγύηση.

Αν ξεκινήσει και σου βγάζει κανένα error ή έχει κανένα θέμα με την μπαταρία αντε να βρείς άκρη με το εξωτερικό.

Επεξ/σία από panagos89
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...