Προς το περιεχόμενο

Σκούπα ρομπότ


udroxoos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 140
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, F117 είπε

θυμάσαι μήπως πόση μπαταρία σου είχε απομείνει μετά το ολικό καθάρισμα?

Με αναρρόφηση στο standard level, δηλαδή στο δεύτερο από τα τέσσερα επίπεδα αναρρόφησης που έχει η σκούπα, μετά από σκουπισμα όλου του σπιτιού , επιστρέφει στην βάση της με 40% υπόλοιπο μπαταρίας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως έχετε υπόψιν την Xiaomi Mi Robot;

Είναι υπερβολικά θορυβώδης;

Μπορείς να οριοθετήσεις περιοχές στον χάρτη που να μην πάει;

Μετά από πολλές αναβολές και αμφιβολίες κατέληξα στο να μην χρυσοπληρώσω κάτι που δεν ξέρω πόσο θα κρατήσει.

Αξίζει λέτε σχεδόν στα 300 ευρώ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, udroxoos είπε

Την αγόρασα κι ο Θεός βοηθός...

εισαι γρήγορος....Καλορίζικη αναμένουμε εντυπώσεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, εχω βαλει στο ματι την Roborock S6, διαβασα ολα τα σχόλια και εχω απορια.. Τελικά αξίζει τα χρηματα της? ή να παω στην S5? Αν και η διαφορά πλεον στο σκρουτζ είναι μικρή. 460 και 430 αντίστοιχα. Δε ξέρω παλιότερα ποση ηταν η διαφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, sot_pal είπε

Καλησπέρα, εχω βαλει στο ματι την Roborock S6, διαβασα ολα τα σχόλια και εχω απορια.. Τελικά αξίζει τα χρηματα της? ή να παω στην S5? Αν και η διαφορά πλεον στο σκρουτζ είναι μικρή. 460 και 430 αντίστοιχα. Δε ξέρω παλιότερα ποση ηταν η διαφορα.

Πρακτικά ίδιες είναι με ελάχιστες διαφορές. Η S6 έχει και καλά 20% καλύτερο επεξεργαστή, που βγάζει πιο γρήγορα το pathfinding άρα σκουπίζει πιο γρήγορα. Στην πράξη αυτό δεν νομίζω να πειράξει κανέναν, αφού προσωπικά εγώ αν είμαι σπίτι και ξεκινήσει το scheduled cleanup απλά την κλείνω να μην μου παίρνει τα αυτιά, και στην πρώτη ευκαιρία που βγαίνει από το σπίτι σκουπίζει. Τώρα +- 5 λεπτά στον χρόνο σκουπίσματος δεν θα κάνει διαφορά σε κανέναν.

Επιπλέον έχει κάτι έξτρα μπιχλιμπίδια για το σφουγγάρισμα, ο θεός να το κάνει, που και πάλι δεν αξίζει το upgrade.

Ενημερωτικά η S5 έχει παίξει από ευρωπαϊκή αποθήκη στα 290 Σεπτέμβρη 19, και μου φαίνονται υπερβολικά υψηλές οι τιμές στα 400+.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγουρα ειναι πολλα τα 400+.....η ς5 ειναι και δοκιμασμενη αλλα καλο ειναι να τη δουμε σε προσφορα

για μονο σκουπισμα ποια ειναι η ιδανικοτερη???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η s5 στο  Ali δεν πολύ παίζει , μάλλον πάει για πλήρη αντικατάσταση από την s5 max η οποία κυμαίνεται γύρω στα 430 ευρώ . Οπότε roborock s5 στα 400  μου φαίνονται υπερβολικά. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Kostasm45 είπε

Άντε καλορίζικη από Ελλάδα την πήρες ή παραγγελία εξωτερικό ?

Ευχαριστώ! Από ebay εντός Ευρωπαϊκής Ένωσης. Ας ελπίσουμε να αξίζει τα λεφτά της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σημερα μου ηρθε η blitzwolf  αλλα δεν μπορω να την συνδεσω με τπτ.Το app ειναι χαλια. Μηπως ειναι global china και δεν μπορω να την συνδεσω ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...