Προς το περιεχόμενο

Matrix 4


dalan2007

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 457
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, Diinekis21 είπε

Πόσα views είχε στο HBO; Γιατί το WW1984, success το λένε γι'αυτό το λόγο και φέρνουν sequel...

Καμια σχέση, το WW1984 είναι PG-13.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Diinekis21 είπε

To Matrix γιατί έχει R rating εν τωμεταξύ; Είπαν κάνα F παραπάνω;

Κοινωνική προσφορά! Να σώζουν τα παιδιά από το να δουν την ταινία:P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 ώρες πριν, panagiotis54 είπε

Όσον αφορά ως άτομο, μόνο τα καλύτερα ακούει κάποιος για αυτόν. Αν δεν κάνω λάθος έδωσε και μπόνους στους υπόλοιπους ηθοποιούς από τον μισθό του.

The Amazing Story Of How Keanu Reeves Gave Away $75 Million Of Matrix Salary... And His General Generosity | Celebrity Net Worth

Επεξ/σία από john_dr
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Well… Μια χαρά ήταν η ταινία. Σίγουρα καλύτερη από το τρίτο μέρος και με ένα σενάριο που το λες και οκ για τα δεδομένα του Matrix γενικότερα.
 

Αυτό που με ξένισε ήταν η γενικότερη ποιότητα του φιλμ που έμοιαζε λες και από την αρχή δημιουργήθηκε για να παίξει στην τηλεόραση και όχι στους κινηματογράφους. 20 χρόνια μετά και η ποιότητα των εφέ έμοιαζε φτωχότερη ακόμη και απο την πρώτη ταινία! 
 

6.5/10

  • Like 2
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, billdanos είπε

Well… Μια χαρά ήταν η ταινία. Σίγουρα καλύτερη από το τρίτο μέρος και με ένα σενάριο που το λες και οκ για τα δεδομένα του Matrix γενικότερα.
 

Αυτό που με ξένισε ήταν η γενικότερη ποιότητα του φιλμ που έμοιαζε λες και από την αρχή δημιουργήθηκε για να παίξει στην τηλεόραση και όχι στους κινηματογράφους. 20 χρόνια μετά και η ποιότητα των εφέ έμοιαζε φτωχότερη ακόμη και απο την πρώτη ταινία! 
 

6.5/10

 

Καλύτερη από το Matrix Revolutions ; Μάλιστα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
26 minutes ago, _Theo_ said:

 

Καλύτερη από το Matrix Revolutions ; Μάλιστα...

Ακριβώς. Και είναι η γνώμη μου και ΔΕΝ είμαι και επαγγελματίας κριτικός (άρα και δεν χρειάζεται να αναστατωνεστε). :) 
 

btw η ταινία είχε και ένα από τα καλύτερα Dolby vision και atmos που έχω δει και ακούσει αντίστοιχα. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, billdanos είπε

Ακριβώς. Και είναι η γνώμη μου και ΔΕΝ είμαι και επαγγελματίας κριτικός. :) 

 

Απλώς μου έκανε εντύπωση αυτό που είπες, διότι μιλάμε για σκουπίδι επιπέδου Predators, Dark Fate κλπ. Αλλά εντάξει, είναι γνώμη σου.  Προσωπικά τους επαγγελματίες κριτικούς τους γράφω στο κατάλληλο σημείο.:lol:

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 minute ago, _Theo_ said:

 

Απλώς μου έκανε εντύπωση αυτό που είπες, διότι μιλάμε για σκουπίδι επιπέδου Predators, Dark Fate κλπ. Αλλά εντάξει, είναι γνώμη σου.  Προσωπικά τους επαγγελματίες κριτικούς τους γράφω στο κατάλληλο σημείο.:lol:

Εντάξει νομίζω υπερβάλεις λίγο. Το rev πέρα από το φιναλε, ήταν έως και βαρετό σε πολλά σημεία του (σεναριακά). 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...