Προς το περιεχόμενο

Τα κορυφαία iPhone 11 Pro και iPhone 11 Pro Max διαθέτουν τριπλή κύρια κάμερα


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators
12 minutes ago, badweed said:

η επομενη γενια να δειτε , 60 καμερες  εναν σκηνοθετη , δυο φωτογραφους και εναν οπερατερ θα εχουν ενσωματωμενους. 

(αν εχεις δυο συσκευες , μπορεις να  τα κανεις και κλακετα ) 

light-L16-front.jpg

https://en.wikipedia.org/wiki/Trypophobia

Εδώ είσαι... 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 443
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάρτε χαμπάρι επιτέλους, ότι οι ημέρες που κρατούσες ένα iphone στο χέρι και ένιωθες πως είχες κάτι ξεχωριστό, έχουν περάσει ανεπιστρεπτί. Οποιοδήποτε flagship κινητό και να πάρεις είναι τούμπανα. Τι iphone 11, τι S10+ και Note 10+, τι P30 Pro, τι OP7 Pro, ακόμα και Mi9, όλα κάνουν άψογα την δουλειά τους. Τώρα λίγο καλύτερο το ένα εδώ, λίγο αλλού, σιγά τις διαφορές, είναι πλέον καθαρά θέμα υποκειμενικό του τι αρέσει στον καθένα από άποψη εμφάνισης. Πλέον ότι και να πάρεις είσαι ένα και το αυτό με όλους τους άλλους. Οπότε πάρε αυτό που σου αρέσει και αντέχει η τσέπη σου και άσε το ποιος την έχει μεγαλύτερη γιατί δεν την έχει κανείς..

Επεξ/σία από music_lover
  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας κ είδαμε το pro είμαι άνεμεσα στο s10 κ το pro...

Αντικειμενικά το χρειάζομαι για απλή χρήση και φυσικά να  το κρατήσω 3 χρόνια να δουλεύει απροβλημάτιστα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, varatasis είπε

Μιας κ είδαμε το pro είμαι άνεμεσα στο s10 κ το pro...

Αντικειμενικά το χρειάζομαι για απλή χρήση και φυσικά να  το κρατήσω 3 χρόνια να δουλεύει απροβλημάτιστα 

Με αυτές τις προυποθέσεις και με τις δύο συσκευές θα μείνεις ικανοποιημένος. Διάλεξε αυτό που σου αρέσει περισσότερο.

Ή διάλεξε κάτι καινούργιο που δεν έχεις δοκιμάσει είτε είναι Android ή iOS.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλεποντας τις 3 καμερες συνειδητοποιησα ποσο πιο ομορφη υλοποιηση εχει η γκουγκλ στο πιξελ 4 που μεχρι χθες δεν μου αρεσε καθολου...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, varatasis είπε

Μιας κ είδαμε το pro είμαι άνεμεσα στο s10 κ το pro...

Αντικειμενικά το χρειάζομαι για απλή χρήση και φυσικά να  το κρατήσω 3 χρόνια να δουλεύει απροβλημάτιστα 

Αντικειμενικά αυτή τη στιγμή και ιδιαίτερα από τη στιγμή που δεν προτιμάς κάποιο λειτουργικό και το θες για απλή χρήση, το s10+ με κάτω από 800€ είναι μια χαρά τηλέφωνο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, themdro είπε

Αντικειμενικά αυτή τη στιγμή και ιδιαίτερα από τη στιγμή που δεν προτιμάς κάποιο λειτουργικό και το θες για απλή χρήση, το s10+ με κάτω από 800€ είναι μια χαρά τηλέφωνο. 

Απλά δεν έχω δουλέψει ποτέ Android...από iphone 4 κ έως τώρα μόνο Apple. ΑΠλα αρχίζω κ ξενερωνω με την Apple τιμές και όλα αυτά που σκάνε όπως update για να σου ρίξει την ταχύτητα κ κλπ..Από την άλλη το s10 ποσό καιρό θα μπορεί να αντέξει κ να πηγαίνει απροβλημάτιστα ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, varatasis είπε

Απλά δεν έχω δουλέψει ποτέ Android...από iphone 4 κ έως τώρα μόνο Apple. ΑΠλα αρχίζω κ ξενερωνω με την Apple τιμές και όλα αυτά που σκάνε όπως update για να σου ρίξει την ταχύτητα κ κλπ..Από την άλλη το s10 ποσό καιρό θα μπορεί να αντέξει κ να πηγαίνει απροβλημάτιστα ;

Έτσι δεν είχε δουλέψει ποτέ και η ξαδέρφη μου και φοβόταν. Της έλεγα πάρε s10 και θα με θυμηθείς. Πήρε κι όλο την κράζω,βλέπεις της λέω τι έχανες με τα iPhone σε οθόνη, σε κάμερα, σε ευκολότερη συνδεσιμότητα κλπ? 😛 Βέβαια αν θες να το κρατήσεις 5 χρονια πιο smooth θα ειναι το μήλο. Αξίζει η διαφορά στην τιμή γι αυτο? Ζυγίζεις μόνος σου κι αποφασίζεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, themdro είπε

Αντικειμενικά αυτή τη στιγμή και ιδιαίτερα από τη στιγμή που δεν προτιμάς κάποιο λειτουργικό και το θες για απλή χρήση, το s10+ με κάτω από 800€ είναι μια χαρά τηλέφωνο. 

Απλά δεν έχω δουλέψει ποτέ Android...από iphone 4 κ έως τώρα μόνο Apple. ΑΠλα αρχίζω κ ξενερωνω με την Apple τιμές και όλα αυτά που σκάνε όπως update για να σου ρίξει την ταχύτητα κ κλπ..Από την άλλη το s10 ποσό καιρό θα μπορεί να αντέξει κ να πηγαίνει απροβλημάτιστα ;

Απλά δεν έχω ιδέα από S10... Πάντως αλήθεια το s10 έχει ποιο ωραία οθόνη από το χ μ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Samsung: We made an almost bezeless phone

Huawei: We made a phone with amazing camera

Google: We made a phone with an amazing AI assistant

Xiaomi: We made a phone that costs 150 Euro and can do anything

Apple: We moved the logo slightly lower.

 

 

 

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 Όσα δεν φτάνει η αλεπού, τα κάνει κρεμαστάρια εδω μεσα.😂 ΤΟΠ καμερα, μετριο design.

Επεξ/σία από μιχαλιος_ρουχαλλιως
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, varatasis είπε

Απλά δεν έχω δουλέψει ποτέ Android...από iphone 4 κ έως τώρα μόνο Apple. ΑΠλα αρχίζω κ ξενερωνω με την Apple τιμές και όλα αυτά που σκάνε όπως update για να σου ρίξει την ταχύτητα κ κλπ..Από την άλλη το s10 ποσό καιρό θα μπορεί να αντέξει κ να πηγαίνει απροβλημάτιστα ;

Απλά δεν έχω ιδέα από S10... Πάντως αλήθεια το s10 έχει ποιο ωραία οθόνη από το χ μ

Όποιος έπιασε s8 το 2017 κι έχει s10 αυτή τη στιγμή γνωρίζει ότι θα μπορούσε να κράτηση το s8 του απροβλημάτιστα άλλο ένα χρόνο και να πάει στο s11 του χρόνου. Εν ολίγοις τα τρία χρόνια όχι απλά βγαίνουν χαλαρά αλλά και οι αναβαθμίσεις που γίνονται πλέον από μοντέλο σε μοντέλο είναι ελάχιστες και άνευ ουσίας. Πολύ πολύ καλές φωτογραφίες έβγαζε και το 8άρι με τη μία κάμερα, μία χαρά ταχύτητα έχει ακόμα και σήμερα και όποιος το έχει κάνει μία χαρά τη δουλειά του. Τουτέστιν όταν παίρνεις συσκευή μπάλα και ποιοτικότατη στα 600 ευρά, ε δεν αξίζει να δώσεις τα διπλά με την προοπτική ότι θα παίρνει αναβαθμίσεις το 2025! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως τα ριβιους αναφέρονται στο βάρος του max, καλο ειναι οποίος ενδιαφέρεται να το δει πρώτα απο κοντά 

————————

@JcD εδώ πήγαινε καλα το α8 μου. Προφανώς δε θα πήγαινε το ίδιο στα 3 χρονια αλλα απο την αλλη με τα +500€ παίρνεις νέα συσκευη νωρίτερα .

τα iPhone απευθύνονται σε συνειδητοποιημένους αγοραστές εδώ και αρκετο καιρό πια 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, margaritagr είπε

Παντως τα ριβιους αναφέρονται στο βάρος του max, καλο ειναι οποίος ενδιαφέρεται να το δει πρώτα απο κοντά 

————————

@JcD εδώ πήγαινε καλα το α8 μου. Προφανώς δε θα πήγαινε το ίδιο στα 3 χρονια αλλα απο την αλλη με τα +500€ παίρνεις νέα συσκευη νωρίτερα .

τα iPhone απευθύνονται σε συνειδητοποιημένους αγοραστές εδώ και αρκετο καιρό πια 

Έχεις καθόλου stuttering στο 10+? Είμαι πρώτη μέρα με το 10άρι και μου κάνει εντύπωση ότι το 9αρι ήταν ποιο smooth στην λειτουργία του! Και το note το τελευταίο που έπιασα για λίγο στα χέρια μου το ίδιο μου φάνηκε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...