Προς το περιεχόμενο

Τα κορυφαία iPhone 11 Pro και iPhone 11 Pro Max διαθέτουν τριπλή κύρια κάμερα


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 minute ago, Dellapple said:

Με αυτές που από την μία αγοράζεις επεξεργαστές.... Και οθόνες και από την άλλη την κάμερα της δεν την φτάνεις ούτε με κιάλια... Μάντεψε... Έξυπνο αγοράκι το παίζεις.... 

Μου βάζεις δύσκολα, δεν ξέρω από Android κλπ. Βοήθα λίγο, με ποια συσκευή τραβάς 1 ώρα 2X4K στα 60fps ταυτόχρονα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 443
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, CheOnWeb είπε

Μου βάζεις δύσκολα, δεν ξέρω από Android κλπ. Βοήθα λίγο, με ποια συσκευή τραβάς 1 ώρα 2X4K στα 60fps ταυτόχρονα;

Θα τραβάς μια ώρα 2 x4k βίντεο? Συνέχεια? Αγόρι μου γιατί δεν πας να πάρεις μια κάμερα...  Ξεκόλλα λίγο από την ζωή σου... Δεν είναι δικιά σου ή εταιρία... Χορηγός είσαι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, CheOnWeb είπε

Μου βάζεις δύσκολα, δεν ξέρω από Android κλπ. Βοήθα λίγο, με ποια συσκευή τραβάς 1 ώρα 2X4K στα 60fps ταυτόχρονα;

Δεν του έμεινε τίποτα να πει πέρα από την καραμέλα του χώρου. Τώρα βγήκε ακόμα και το βίντεο από την εξίσωση επειδή πλέον δεν τον συμφέρει.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν για να πω και εγώ την γνώμη μου. Και τα τρία κινητά είναι κινητήρες και απλά κατούρησε η απλ για άλλη μια φορά μόνο μου παραπάνω γιατί ρε απλ lcd οθόνη στο απλό λυπήσου τον απλό λαό και γιατί τόσο μεγάλα μπεζελς ;;; Λοιπόν τώρα παιδάκια του αντροιντ λέτε η απλ έφτασε στην 4η θέση άρα δεν είναι καλή και την κατουράνε ρε φιλε η απλ βγάζει κάθε ένα χρονο τρία μοντέλα κινητά και ότι πουλήσει από αυτά οι άλλες εταιριες βγάζουν 33 μοντέλα που αλλά προορίζονται για αυτούς που θέλουν μόνο κάμερα για αυτούς που θέλουν παιχνιδια για αυτούς που δεν έχουν μεγάλες οικονομικές δυνατότητες για του πλούσιους και για αυτούς που θέλουν ένα κινητό να κάνει τα πάντα ακόμα και καφέ. Η απλ όμως δεν έχει αυτή τη λογική δίνει μόνο κινητά που έχουν τα πάντα για να ευχαριστιέται ο λαος και να μην χρειάζεται σε μια 5αετια να πάρει άλλο αν δεν έχει την πόρωση να αλλάζει κινητό κάθε χρονο . Τώρα πιστεύω γίνεται κατανοητό γιατί οι άλλες εταιριες πέρασαν την απλ γιατί πολλοί απλά δεν έχουν όλοι 800-1000€ να πάρουν κινητό αλλά 200-300€ και η απλ δεν έχει τέτοια κινητά. Οποίος μπορεί να πάρει απλ παίρνει οποίος όχι όχι και δεν είναι κατακριτέο αλλά από την στιγμη που πάρεις απλ απλά δεν θα ξαναπιάσεις αντροιτ στο χέρι σου. ΑΥΤΟΝΟΜΙΑ

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 minutes ago, Dellapple said:

Θα τραβάς μια ώρα 2 x4k βίντεο? Συνέχεια? Αγόρι μου γιατί δεν πας να πάρεις μια κάμερα...  Ξεκόλλα λίγο από την ζωή σου... Δεν είναι δικιά σου ή εταιρία... Χορηγός είσαι 

Θα τραβάω μια ώρα 2X4K βίντεο. Συνέχεια. Υπάρχει πρόβλημα; Ποια κάμερα να πάρω και να τραβάω κοντινό-γενικό ταυτόχρονα; Πρότεινέ μου μια. Επίσης περιμένω τη συσκευή που έλεγες με τη γαμάτη κάμερα που δεν βλέπω ούτε με κυάλια. 

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολόκληρες ταινίες έχουν γυριστεί με iPhone μόνο και edit εκεί . Τι να μας πουν τα Android που πάνω από 5 λεπτά δεν τραβάνε γιατί δεν έχουν την δύναμη . 
για να ανοίγετε όλες τις εφαρμογές μαζί και να τις ξανά ανοίγετε καλοί είστε . Αλλά μέχρι εκεί . 
ακομα και οι εφαρμογές για iOS είναι καλύτερα γραμμένες από του Android .

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλώνω πρώην φανατικός apple μέχρι κόκκαλο. Μια από τα (γ)ίδια τα τηλέφωνα. Πάει ο καιρός που η apple εντυπωσίαζε. 

Το Huawei P30 pro και Mate καλύτερα είναι. Η apple έχει μείνει πίσω και φαίνεται από τα νούμερα της. Η μια σειρά τηλεφώνων είναι πολύ κοντά στην άλλη για να τα σκάσει κάποιος να τα πάρει. Έτσι πιστεύω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Fotis13 είπε

Επισης μπορεις να παρεις  φιλε και ενα παπακι  μεταχειρισμενο  με εξατμισαρα να πηγαινεις βολτες  ,να κανεις σουζες  να γουσταρεις .Η' ενα φορτηγο καρπουζια ! Τι pc και αηδιες μην εισαι ξενερωτος ...

Σου εχω ακομα καλυτερο! 500 πιτογυρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 λεπτά πριν, mihalis19 είπε

Η μια σειρά τηλεφώνων είναι πολύ κοντά στην άλλη για να τα σκάσει κάποιος να τα πάρει. Έτσι πιστεύω. 

Φταίει ο 3ετής (πλέον) κύκλος αναβάθμισης του design. Ούτε εγώ είμαι fan αυτής της αργής εξέλιξης. Και ελπίζω να μην πάμε και στα 4 χρόνια...

Παλιά είχαμε το νέο design και μετά το "S". Μια χαρά γι αυτούς που ήθελαν να αλλάζουν συσκευή ανά 2 χρόνια. 

 

Επεξ/σία από D.Luffy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Androidfan είπε

Πρώτη φορά βλέπω εταιρεία να βγάζει νέα συσκευή στις ίδιες ίντσες με μεγαλύτερες διαστάσεις. 

Screenshot_20190911_113812.jpg

Εντάξει λόγω μεγαλύτερης μπαταρίας, κάτι που όλοι φωναζαμε. Οι διαφορές είναι αμελητέες.

Αυτό που με προβληματίζει είναι το βάρος (226γρ) , πιο βαρύ από το περσινό βαρύ xs max .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Runman είπε

Εντάξει λόγω μεγαλύτερης μπαταρίας, κάτι που όλοι φωναζαμε. Οι διαφορές είναι αμελητέες.

Αυτό που με προβληματίζει είναι το βάρος (226γρ) , πιο βαρύ από το περσινό βαρύ xs max .

Είναι πάρα πολύ βαρύ για συνεχόμενη χρήση. Το note 10+ είναι στα 196 με 4300 μπαταρία και πενάκι με πολύ μεγαλύτερη οθόνη. Με 3500 το iPhone θα έπρεπε να είναι στα 160 γραμμάρια. Και το screen to body ratio κατέβηκε από το περσινό μοντέλο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Zus είπε

Κανένα Android κινητό δεν θα υπήρχε χωρίς την Apple και αυτό δεν χωρά αμφισβήτηση.

Ακόμα με το Symbian θα παλεύαμε και θα βγάζαμε τα μάτια μας...

επισης ο ανθρωπος δε θα πηγαινε ποτε στο φεγγαρι, επομενως οσο δεν εγινε αυτο που εγραψα αλλο τοσο δεν ισχυει και αυτο που εγραψες

10 ώρες πριν, kundi είπε

 Βλέπω απόψε να βάζουν τα κλάματα η Samsung και όλες υπόλοιπες ,  Πάλι μας .... Την έφερε το μήλο  ,  Έχει αυτό το λογισμικό που είναι φτιαγμένο από εξωγήινους  ,  Όλα λειτουργούν άψογα μεταξύ τους iPad Apple watch και τα λοιπά  .. Το iPhone 11 θα είναι το μπεστσέλερ όλων των εποχών  , Καλό βράδυ

λογισμικο απο εξωγηινους? σορρυ κιολας μπαινει σε συσκευες μετρημενες στα δαχτυλα του ενος χεριου και το θεωρεις κορυφαιο? ας φτασει τα windows και android και μετα μιλαμε.

55 λεπτά πριν, Exoapories είπε

Λοιπόν για να πω και εγώ την γνώμη μου. Και τα τρία κινητά είναι κινητήρες και απλά κατούρησε η απλ για άλλη μια φορά μόνο μου παραπάνω γιατί ρε απλ lcd οθόνη στο απλό λυπήσου τον απλό λαό και γιατί τόσο μεγάλα μπεζελς ;;; Λοιπόν τώρα παιδάκια του αντροιντ λέτε η απλ έφτασε στην 4η θέση άρα δεν είναι καλή και την κατουράνε ρε φιλε η απλ βγάζει κάθε ένα χρονο τρία μοντέλα κινητά και ότι πουλήσει από αυτά οι άλλες εταιριες βγάζουν 33 μοντέλα που αλλά προορίζονται για αυτούς που θέλουν μόνο κάμερα για αυτούς που θέλουν παιχνιδια για αυτούς που δεν έχουν μεγάλες οικονομικές δυνατότητες για του πλούσιους και για αυτούς που θέλουν ένα κινητό να κάνει τα πάντα ακόμα και καφέ. Η απλ όμως δεν έχει αυτή τη λογική δίνει μόνο κινητά που έχουν τα πάντα για να ευχαριστιέται ο λαος και να μην χρειάζεται σε μια 5αετια να πάρει άλλο αν δεν έχει την πόρωση να αλλάζει κινητό κάθε χρονο . Τώρα πιστεύω γίνεται κατανοητό γιατί οι άλλες εταιριες πέρασαν την απλ γιατί πολλοί απλά δεν έχουν όλοι 800-1000€ να πάρουν κινητό αλλά 200-300€ και η απλ δεν έχει τέτοια κινητά. Οποίος μπορεί να πάρει απλ παίρνει οποίος όχι όχι και δεν είναι κατακριτέο αλλά από την στιγμη που πάρεις απλ απλά δεν θα ξαναπιάσεις αντροιτ στο χέρι σου. ΑΥΤΟΝΟΜΙΑ

κινητα που εχουν τα παντα? καμια συνδεσιμοτητα με αλλες συσκευες ευκολα απλα και λιτα για μεταφορα αρχειων οπως με windows και android,

κινητα που πανε μια 5 ετια και δε χρειαζεται να τα αλλαζεις? το ιδιο συμβαινει και με android οποιος θελει παιρνει πιο καινουριο για ψυχολογικους λογους και εφοσον εχουν αλλαξει οι αναγκες του, το ιδιο συμβαινει και με apple.

ηδη σε αυτο το νημα ποσα ατομα εχουν φυγει απο μηλο και δεν ξαναγυρνανε με τπτ, υπαρχει και η αλλη πλευρα ξερεις οχι μονο η δικια σου, αυτονομια σιγουρα οχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dancer είπε

επισης ο ανθρωπος δε θα πηγαινε ποτε στο φεγγαρι, επομενως οσο δεν εγινε αυτο που εγραψα αλλο τοσο δεν ισχυει και αυτο που εγραψες

λογισμικο απο εξωγηινους? σορρυ κιολας μπαινει σε συσκευες μετρημενες στα δαχτυλα του ενος χεριου και το θεωρεις κορυφαιο? ας φτασει τα windows και android και μετα μιλαμε.

κινητα που εχουν τα παντα? καμια συνδεσιμοτητα με αλλες συσκευες ευκολα απλα και λιτα για μεταφορα αρχειων οπως με windows και android,

κινητα που πανε μια 5 ετια και δε χρειαζεται να τα αλλαζεις? το ιδιο συμβαινει και με android οποιος θελει παιρνει πιο καινουριο για ψυχολογικους λογους και εφοσον εχουν αλλαξει οι αναγκες του, το ιδιο συμβαινει και με apple.

ηδη σε αυτο το νημα ποσα ατομα εχουν φυγει απο μηλο και δεν ξαναγυρνανε με τπτ, υπαρχει και η αλλη πλευρα ξερεις οχι μονο η δικια σου, αυτονομια σιγουρα οχι

Όσοι έχουν φύγει από απλ έχουν φύγει λόγο τιμολόγησης.( και δεν φταίει μόνο η απλ για αυτό) 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...