Προς το περιεχόμενο

Τα κορυφαία iPhone 11 Pro και iPhone 11 Pro Max διαθέτουν τριπλή κύρια κάμερα


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν είμαι φανατικός καμίας εταιρίας και ίσα ίσα μου αρέσουν τα προϊόντα της applee...αλλά η πλάτη του είναι από τα ασχημότερα που έχω δει ( ασχέτως το πόσα καλά μπορεί να κάνει σαν συσκευή ). Προφανώς αυτά έβλεπε να έρχονται ο Jony Ive και την έκανε με ελαφρά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 443
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

7 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

Σιγα μην κρατηθεις ! 

Εγω  φετος ειναι η χρονια που αλλαζω δεν γινεται να κρατηθω ηταν ζητουμενο η μεγαλυτερη οθονη ετσι και αλλιως  και ο κυριοτερος λογος που θα κανω την μεταβαση μαζι με το night mode   και τις καμερες .

Εσυ που δεν θες μεγαλη οθονη  και να μην κανεις την αλλαγη δεν ειναι big deal ΑΛΛΑ δεν παιζει  να μην την κανεις  γιατι εχεις το " μικροβιο " χααχα.

Το XSmax το θεωρώ άκρως μην εργονομικό. Πραγματικά τεράστιο κινητό για everyday use στην δουλειά. Βέβαια είναι ανάλογα και τι κάνει ο καθένας 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, alexakos89 είπε

Το XSmax το θεωρώ άκρως μην εργονομικό. Πραγματικά τεράστιο κινητό για everyday use στην δουλειά. Βέβαια είναι ανάλογα και τι κάνει ο καθένας 

Ειχα plus μοντελο .Για μενα ειναι το ιδανικο θελω μεγαλη επιφανεια οθονης .Φυσικα ειναι θεμα χρησης και τι βολευει τον καθενα .

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 minutes ago, Dellapple said:

Σορρυ ρε φίλε αλλά ζω σε μια χώρα που με ένα συμβόλαιο των 60 ευρώ το παίρνω τσάμπα και με 10 gb και απεριόριστα προς όλους όμως οπότε το πρόβλημα δεν είναι αν μπορώ να το παρω.... Είναι θέμα επιλογής άχρηστο απλά αυτά που σου προσφέρει στα έδινε και το περσινό και μάντεψε το xs το παίρνω με 35 ευρώ πάγιο.... Οπότε και πάλι δεν είναι το θέμα το χρήμα.... Είναι θέμα επιλογής... Και είχα iPhone και δεν το θέλω 2 συσκευές out of the box iPhone 5c iPad 2015 πρόβλημα με το GPS... Τυχαίο? Build quality ονομάζετε.... Που δεν έχεις... Κάνε αυτά πρώτα που ελεύθερα κάποιος κάνει με ένα android κινητό και μετά έλα να μιλήσουμε μέχρι τότε παίξε εκεί με τις ρυθμίσεις το bluetooth και το wi-fi και βάλε κανένα wallpaper μπας και νομίσεις ότι έχεις και Smartphone Α και μην ξεχάσω δες στο Facebook και τραβά και καμιά selfie επειδή έχεις smartphone... ringtone μπορείς να αλλάξεις ή ακόμα έχεις τον τελευταίο ήχο που είχε το iPhone 1 επειδή πληρώνεις 1.200 ευρώ και δεν σου είναι πρόβλημα για αυτό στο λέω όχι τίποτα άλλο... 

Α, τώρα δεν είναι θέμα χρημάτων αλλά επιλογής! 😂😂😂

Spoiler

Δεν θέλω να κάνω τίποτα απ' αυτά που κάνεις με Android. Facebook δεν έχω, ringtone έχω το θέμα του "Close Encounters of the Third Kind". Πες μου ότι νομίζεις πως δεν μπορείς να βάλεις ringtone στο iPhone να γελάσω... Και για τα 318GB επίσης! 🤣 Άσε μας ρε Dellapple πρωί-πρωί...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, morgan21 είπε

Ε τότε θα σου πω και εγώ ότι τα αποτελέσματα είναι αντίθετα από αυτά που μου λες. Αλλά δεν θα κάτσω να σου εξηγήσω να ψάξεις να βρεις.

αυτα από εμένα καληνυχτα 

Για να σ λέω αυτό που είπα πάει να πάει πως έχω ολοκληρωμένη άποψη και πως έχω ψάξει το θέμα . Επίσης χρησιμοποιώ καθημερινά και ios τελευταία έκδοση στο ipad και android τελευταία έκδοση 9 στο samsung . Οπότε έχω πλήρη άποψη και για τα 2 . Απλά δεν μπορώ να κάτσω να αναλύσω σε ένα άρθρο γραπτά από κάτω όλα αυτά γτ μ πάρει 2 ώρες όλο αυτό .. αν σκεφτείς απλά ότι με το πενάκι στο note ξεκλειδώνει τοσες λειτουργίες , και αν προσθέσεις και το dex στην εξίσωση ανοίξει σιγά σιγά η διαφορά που σ έλεγα.

8 ώρες πριν, teri23 είπε

Εμένα μου αρκεί μια συσκευή να κάνει αυτά που διαφημίζει. Εκεί είναι που χάνει η Samsung και μετά διαβάζω για σεβασμούς και για πρόβατα. 
Στο θέμα μας, ενδιαφέρον προϊόντα αλλά αφού πήρα φέτος νέο iPhone, watch και AirPods θα περιμένω για του χρόνου με την προϋπόθεση βέβαια να μην κλείσει η εταιρία τόσο χάλια που πάει ( με βάση έμπειρους αναλυτές του ινσομνια). 

Τι διαφημίζει δλδ η samsung και δεν το κάνει ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμμμμμ, για να σκεφτω, κινητο 1000+ ευρω (και ειδικα μηλο) η υπολογιστης που θα παιζει τα παντα σε 1440p/60fps για κανα 3αρι-4 χρονια με ryzen 3600+tomahawk mobo+16gb 3200 RAM+5700XT GPU με τα ιδια λεφτα; Χμμμμμμ, δυσκολη επιλογη, πολυ δυσκολη! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, tsibosp είπε

χμμμμμ, για να σκεφτω, κινητο 1000+ ευρω (και ειδικα μηλο) η υπολογιστης που θα παιζει τα παντα σε 1440p/60fps για κανα 3αρι-4 χρονια με ryzen 3600+tomahawk mobo+16gb 3200 RAM+5700XT GPU με τα ιδια λεφτα; Χμμμμμμ, δυσκολη επιλογη, πολυ δυσκολη! 

Επισης μπορεις να παρεις  φιλε και ενα παπακι  μεταχειρισμενο  με εξατμισαρα να πηγαινεις βολτες  ,να κανεις σουζες  να γουσταρεις .Η' ενα φορτηγο καρπουζια ! Τι pc και αηδιες μην εισαι ξενερωτος ...

 

Ξερουμε αν το night mode  θα ερθει με καποια αναβαθμιση λογισμικου σε προγενεστερα μοντελα η' θα ειναι αποκλειστικο feature  στα  καινουρια μονο ?

Επεξ/σία από Fotis13
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Zus είπε

Κανένα Android κινητό δεν θα υπήρχε χωρίς την Apple και αυτό δεν χωρά αμφισβήτηση.

Ακόμα με το Symbian θα παλεύαμε και θα βγάζαμε τα μάτια μας...

Ποτέ δεν ξέρεις πως θα ήταν ένα symbian 12 χρόνια πιο ώριμο... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, CheOnWeb είπε

Α, τώρα δεν είναι θέμα χρημάτων αλλά επιλογής! 😂😂😂

  Απόκρυψη περιεχομένων

Δεν θέλω να κάνω τίποτα απ' αυτά που κάνεις με Android. Facebook δεν έχω, ringtone έχω το θέμα του "Close Encounters of the Third Kind". Πες μου ότι νομίζεις πως δεν μπορείς να βάλεις ringtone στο iPhone να γελάσω... Και για τα 318GB επίσης! 🤣 Άσε μας ρε Dellapple πρωί-πρωί...

Πάνε πλήρωσε innovation... Καθώς βάζω κάρτα μνήμης 500gb με κόστος... 50 ευρώ... Να δω τι θα κάνεις μετά την μια ώρα βίντεο... Που θα τα βάλεις τα βίντεο σου... Χάχα χα εντάξει κατάντησε γελοίο το θέμα σας κλέβουν και λέτε ευχαριστώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 hour ago, slk200gr said:

νομιζω η Αππλε θα σε διωξει απο το club ,ακου 3 χρονια την ιδια συσκευη ,γιαυτο δεν μπορει να σηκωσει κεφαλι αυτη η εταιρια:P

Μην ανησυχείς, της δίνω πολύ περισσότερα από τις άλλες συσκευές και συνδρομητικές υπηρεσίες... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, Dellapple said:

Πάνε πλήρωσε innovation... Καθώς βάζω κάρτα μνήμης 500gb με κόστος... 50 ευρώ... Να δω τι θα κάνεις μετά την μια ώρα βίντεο... Που θα τα βάλεις τα βίντεο σου... Χάχα χα εντάξει κατάντησε γελοίο το θέμα σας κλέβουν και λέτε ευχαριστώ. 

Τώρα είναι πάλι θέμα χρημάτων και χώρου! 🤣
Είπαμε, 20 ωρίτσες 4K και τα χρήματα δεν είναι πρόβλημα. Εσύ τράβα 1 ώρα 2X4K στα 60fps ταυτόχρονα και βάλ' τα στην κάρτα των 50 ευρώ. Με γεια σου με χαρά σου.
Με ποια συσκευή είπαμε ότι θα το κάνεις αυτό;

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, Dellapple είπε

Πάνε πλήρωσε innovation... Καθώς βάζω κάρτα μνήμης 500gb με κόστος... 50 ευρώ... Να δω τι θα κάνεις μετά την μια ώρα βίντεο... Που θα τα βάλεις τα βίντεο σου... Χάχα χα εντάξει κατάντησε γελοίο το θέμα σας κλέβουν και λέτε ευχαριστώ. 

Έχεις δίκιο. Το θέμα κατάντησε γελοίο με κάτι απαντήσεις σαν τις δικές σου. 

Επίσης κανείς δεν σε προσέλαβε σαν τον οικονομικό του σύμβουλο εδώ μέσα. Ευχαριστούμε πολύ αλλά δεν θα πάρουμε.

Επεξ/σία από D.Luffy
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, CheOnWeb είπε

Τώρα είναι πάλι θέμα χρημάτων και χώρου! 🤣
Είπαμε, 20 ωρίτσες 4K και τα χρήματα δεν είναι πρόβλημα. Εσύ τράβα 1 ώρα 2X4K στα 60fps ταυτόχρονα και βάλ' τα στην κάρτα των 50 ευρώ. Με γεια σου με χαρά σου.
Με ποια συσκευή είπαμε ότι θα το κάνεις αυτό;

Με αυτές που από την μία αγοράζεις επεξεργαστές.... Και οθόνες και από την άλλη την κάμερα της δεν την φτάνεις ούτε με κιάλια... Μάντεψε... Έξυπνο αγοράκι το παίζεις.... 

Δεν πιάνεις το point όμως... Του θέματος και προσπαθείς να με μειώσεις... Πληρώνεις το χώρο πανάκριβα.... Σε πιάνουν κορόιδο... Εγώ Δίνω 50 και παίρνω το ίδιο μέ σένα... Χώρο και βασικά παραπάνω πάω στα 750 gb

Επεξ/σία από Dellapple
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, nefos78 είπε

Δεν είμαι φανατικός καμίας εταιρίας και ίσα ίσα μου αρέσουν τα προϊόντα της applee...αλλά η πλάτη του είναι από τα ασχημότερα που έχω δει ( ασχέτως το πόσα καλά μπορεί να κάνει σαν συσκευή ). Προφανώς αυτά έβλεπε να έρχονται ο Jony Ive και την έκανε με ελαφρά..

Συμφωνώ. Θα το λέω και θα το ξαναλέω. Ως πρώην κάτοχος xs max, θεωρώ ότι η υλοποίηση σχεδιαστικά στο κομμάτι των καμερών είναι απαράδεκτη όχι μόνο για apple, αλλά γενικα.

Κάπου το έχασαν σχεδιαστικά στην Apple

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...