Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρικά Ποδήλατα


fogeo933

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπάρχουν με φλας, και οικονομικά (για τα ελληνικά δεδομένα):

https://www.gatsoulis.gr/pd/fanari-ventura-flash-7led-220514-43659.htm?lang=el&path=32700549

Αυτό φαίνεται πιο προχώ: https://www.texnostore.gr/index.php?route=product/product&product_id=4993&skr_prm=WyIzYTg3MjY5ZC03MjE4LTQwZmItODZkNC1hZTM0NDQyMTcxMzgiLDE1Njg3NDQwOTc3OTkseyJhcHBfdHlwZSI6IndlYiIsInRhZ3MiOiIifV0

Καθρέπτη σκέφτομαι να τσιμπήσω κι εγώ, αλλά δεν ξέρω κατά πόσο θα βολεύει στο δίπλωμα του D2. Μη χρειάζεται να τον/τους βγάζεις κάθε φορά που θες να το διπλώσεις, δε λέει.

Ερώτηση: έχει κανείς εμπειρία από UPS; Πριν λίγο ενημερώθηκε το tracking, και λένε για παράδοση την άλλη Τρίτη. Το δέμα είναι ακόμα Πολωνία, Kalisz.

Υπάρχει περίπτωση να έρθει πιο σύντομα ή να το θεωρήσω δεδομένο ότι θα έρθει την Τρίτη 24/9;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 hours ago, phanispal said:

Υπάρχουν με φλας, και οικονομικά (για τα ελληνικά δεδομένα):

https://www.gatsoulis.gr/pd/fanari-ventura-flash-7led-220514-43659.htm?lang=el&path=32700549

Αυτό φαίνεται πιο προχώ: https://www.texnostore.gr/index.php?route=product/product&product_id=4993&skr_prm=WyIzYTg3MjY5ZC03MjE4LTQwZmItODZkNC1hZTM0NDQyMTcxMzgiLDE1Njg3NDQwOTc3OTkseyJhcHBfdHlwZSI6IndlYiIsInRhZ3MiOiIifV0

Καθρέπτη σκέφτομαι να τσιμπήσω κι εγώ, αλλά δεν ξέρω κατά πόσο θα βολεύει στο δίπλωμα του D2. Μη χρειάζεται να τον/τους βγάζεις κάθε φορά που θες να το διπλώσεις, δε λέει.

Ερώτηση: έχει κανείς εμπειρία από UPS; Πριν λίγο ενημερώθηκε το tracking, και λένε για παράδοση την άλλη Τρίτη. Το δέμα είναι ακόμα Πολωνία, Kalisz.

Υπάρχει περίπτωση να έρθει πιο σύντομα ή να το θεωρήσω δεδομένο ότι θα έρθει την Τρίτη 24/9;

Θα σου έρθει μια μέρα νωρίτερα από την προβλεπόμενη (τουλάχιστον έτσι έχει γίνει σε όλους μας), χωρίς να ενημερωθεί η μέρα παράδοσης. Αλλά, μπορείς να το επιβεβαιώσεις αν παρακολουθείς το tracking progress και δεις ότι έχει φθάσει (checkpoint) πρωί (6-10 π.μ) Ελλάδα.

Επεξ/σία από kyanokranos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, kyanokranos είπε

Αλλά, μπορείς να το επιβεβαιώσεις αν παρακολουθείς το tracking progress και δεις ότι έχει φθάσει (checkpoint) πρωί (6-10 π.μ) Ελλάδα.

Εννοείς ότι σε αυτή την περίπτωση θα το παραλάβω την ίδια μέρα, ενώ αν φτάσει αργότερα Ελλάδα, θα παραλάβω την επόμενη;

Εν τω μεταξύ, αναφέρουν "By end of day". Άραγε μέχρι τι ώρα κάνουν παραδόσεις; Γιατί έχω βάλει τη διεύθυνση της δουλειάς και δουλεύω 09:00-17:00. Στη δουλειά έρχεται ούτως ή άλλως η UPS, και απ' όσο ξέρω, οι οδηγοί δεν έρχονται αργά. Μη με ψάχνουν κατά τις 21:00 δηλαδή..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, phanispal said:

Εννοείς ότι σε αυτή την περίπτωση θα το παραλάβω την ίδια μέρα, ενώ αν φτάσει αργότερα Ελλάδα, θα παραλάβω την επόμενη;

Εν τω μεταξύ, αναφέρουν "By end of day". Άραγε μέχρι τι ώρα κάνουν παραδόσεις; Γιατί έχω βάλει τη διεύθυνση της δουλειάς και δουλεύω 09:00-17:00. Στη δουλειά έρχεται ούτως ή άλλως η UPS, και απ' όσο ξέρω, οι οδηγοί δεν έρχονται αργά. Μη με ψάχνουν κατά τις 21:00 δηλαδή..

Ναι, συνήθως, παραλαμβάνεις την ίδια μέρα, αν φθάσει στο διάστημα αυτό. Πάντως, για καλό και για κακό, όταν το δει ότι έχει φθάσει Ελλάδα, πάρε τηλέφωνο τη UPS. Παραδόσεις δεν ξερωεχρι πόσο αργαπορει να φθάσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θα δοκιμάσω να τους πάρω μιας και τσεκάρω την πορεία του δέματος. Εν τω μεταξύ τόσες μέρες είναι ακόμα Πολωνία, ημαρτον.

Το δικό σου ήρθε με τη βάση για κινητό;

Επεξ/σία από phanispal
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε γίνεται να μπει επειδή υπάρχει κάτι άλλο;

Απλά δεν το έστειλαν στη δική σου περίπτωση ή τους ρώτησες και σου είπαν ότι όντως είναι έτσι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλως δεν το περιλαμβάνουν• δεν το λέει κάπου, αλλά δεν το δείχνει στις φωτογραφίες και δεν το έχει παραλάβει κανένας κάτοχος του (όχι μόνο εδώ στο φόρουμ) με τέτοια βάση τοποθετημένη. Εν ολίγοις, όχι δεν συμπεριλαμβάνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, phanispal είπε

Εννοείς ότι σε αυτή την περίπτωση θα το παραλάβω την ίδια μέρα, ενώ αν φτάσει αργότερα Ελλάδα, θα παραλάβω την επόμενη;

Εν τω μεταξύ, αναφέρουν "By end of day". Άραγε μέχρι τι ώρα κάνουν παραδόσεις; Γιατί έχω βάλει τη διεύθυνση της δουλειάς και δουλεύω 09:00-17:00. Στη δουλειά έρχεται ούτως ή άλλως η UPS, και απ' όσο ξέρω, οι οδηγοί δεν έρχονται αργά. Μη με ψάχνουν κατά τις 21:00 δηλαδή..

Εμένα η ups λέει παράδοση αύριο μέχρι το τέλος της ημέρας.. στο banggood λένε για Δευτέρα.  Τώρα το ποδήλατο είναι Ιταλία Carpi . Από τις 17 του μηνος. 

Μετά από το kalinz το δικό μου πήγε σε άλλη πολωνική πόλη dobra strykow  έκατσε εκεί 2 μέρες  . Τώρα Ιταλία είναι όπως έγραψα πιο πανω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, phanispal είπε

Κι εμένα στο Dobra είναι από χθες.

Φαντάσου να μην ήταν Expedited, ένα μήνα τουλάχιστον θα έκανε να έρθει.

Α καλά άσε...Αυτό είναι το αρνητικό από κινέζικα μαγαζιά δυστυχώς.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...