Προς το περιεχόμενο

Το Mate 30 Pro είναι το καλύτερο smartphone της Huawei που δεν θα δούμε στην Ελλάδα


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, KostasKri είπε

Βέβαια το bendgate της Apple που ήταν 6 χρόνια πίσω το θυμούνται... Όπως και το "slow down" των συσκευών με σάπιες μπαταρίες :)

"Selective memory" λέγεται. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 204
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

11 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Να τις βρασω εγω τις καινοτομιες οταν το ιδιο της το Emui ειναι για τα μπαζα.

Μια απο τα ιδια και οταν περυσι ετρεχε τον κοσμο με τις πρασινες οθονες του mate20pro,που ποτε δεν αναγνωρισε. Σε 1000ευρω κινητο αυτα btw.

Επισης να θυμισω που την πιασανε παλι περυσι να κλεβει σε Benchmarks ή να πλασαρει φωτογραφιες νεου κινητου τηλεφωνου οι οποιες ειχαν τραβηχτει απο Dslr?

Πολυ γρηγορα ξεχνατε καποιοι τι ρολο βαραει η Huawei,και οτι δεν ειναι τοσο αγια οσο την παρουσιαζετε καποιοι.

Εαν αρχίσουμε να απαριθμήσουμε τα ελάττωμα των iphone δεν φτάνουν 20 σελίδες.Εν μέρη σου απάντησε o @KostasKri

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, stafaf είπε

"Selective memory" λέγεται. 

Ακριβώς, γιατί το false marketing με τις dslr της Huawei το θεωρώ πολύ πιο σοβαρό από το "slow down" των συσκευών που είχε ως σκοπό να μην σου κλείνουν σε random στιγμές.. Αλλά τι έχει παραπάνω κλικ να κράξει κάποιος;;;

2 λεπτά πριν, Kleathhs είπε

Εαν αρχίσουμε να απαριθμήσουμε τα ελάττωμα των iphone δεν φτάνουν 20 σελίδες.Εν μέρη σου απάντησε o @KostasKri

Για όλες τις συσκευές μπορώ να σου απαριθμήσω 20 σελίδες ελαττώματα. Η τέλεια συσκευή δυστυχώς δεν υπάρχει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, KostasKri είπε

 

Για όλες τις συσκευές μπορώ να σου απαριθμήσω 20 σελίδες ελαττώματα. Η τέλεια συσκευή δυστυχώς δεν υπάρχει

Σωστός πες τα και στον @Fulgore

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Kleathhs είπε

Εαν αρχίσουμε να απαριθμήσουμε τα ελάττωμα των iphone δεν φτάνουν 20 σελίδες.Εν μέρη σου απάντησε o @KostasKri

Ξεκίνα. Βάζω μπυρίτσα να παγώνει, με το πάσο σου, εγώ να, μόνο θα μετράω εδώ στη γωνίτσα μου. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, Kleathhs είπε

Εαν αρχίσουμε να απαριθμήσουμε τα ελάττωμα των iphone δεν φτάνουν 20 σελίδες.Εν μέρη σου απάντησε o @KostasKri

Αλλο το να μιλαμε για κατι το κατασκευαστικο,και αλλο για τις ''πονηριες''της Huawei πχ με τα benchmarks αλλα και με τις ψευτικες φωτογραφιες.

Και αυτα που αναφερω εγιναν ολα μαζεμενα την προηγουμενη χρονια που μας περασε. Δεν αναφερω τυχαια περιστατικα που εγιναν τα τελευταια χ χρονια.

Εγω παντως δεν θυμαμαι πολλους στην Ελλαδα να αντιμετωπισαν τελικα το προβλημα του Bendgate των Iphone 6(γιατι λυνοταν πολυ απλα με μια θηκη).
Αντιθετως για ρωτα πχ τον @JcD ποσα Mate20pro αλλαξε λογω των πρασινων οθονων.

 

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Kleathhs είπε

Σωστός πες τα και στον @Fulgore

Το point του νομίζω είναι τα χωρίς ουσία "innovative" features που βάζουν... Horizon display - άχρηστη εντελώς, gesture sensor μέσα στο notch δηλαδή τι φάση; Είδαμε και της LG πόσο έπιασε το "Hand ID" της... Πράγματα που δίνουν βάση και προσπαθούν να λύσουν ένα πρόβλημα που δεν υπάρχει απλά και μόνο για να έχουν κάτι κουλ να πουλήσουν...

Είναι τα λεγόμενα gimmicks που λένε, όπως το spen gestures και το samsung dex της samsung..

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Αλλο το να μιλαμε για κατι το κατασκευαστικο,και αλλο για τις ''πονηριες''της Huawei πχ με τα benchmarks αλλα και με τις ψευτικες φωτογραφιες.

Και αυτα που αναφερω εγιναν ολα μαζεμενα την προηγουμενη χρονια που μας περασε. Δεν αναφερω τυχαια περιστατικα που εγιναν τα τελευταια χ χρονια.

Εγω παντως δεν θυμαμαι πολλους στην Ελλαδα να αντιμετωπισαν τελικα το προβλημα του Bendgate των Iphone 6(γιατι λυνοταν πολυ απλα με μια θηκη).
Αντιθετως για ρωτα πχ τον @JcD ποσα Mate20pro αλλαξε λογω των πρασινων οθονων.

Μεγάλη φόλα...3, ούτε να το θυμάμαι δεν θέλω, πάντως αν δεν είχε θέματα η εταιρία με τις ηπα κι αν έβγαζε κάτι κοντά στις 6'' θα ξανάπερνα, άλλωστε τι να πρώτο πει κανείς και για τα σάμυ που αγοράζω χρόνια τώρα, το λιγότερο είναι το δούλεμα αλα έξινος!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Αλλο το να μιλαμε για κατι το κατασκευαστικο,και αλλο για τις ''πονηριες''της Huawei πχ με τα benchmarks αλλα και με τις ψευτικες φωτογραφιες.

Και αυτα που αναφερω εγιναν ολα μαζεμενα την προηγουμενη χρονια που μας περασε. Δεν αναφερω τυχαια περιστατικα που εγιναν τα τελευταια χ χρονια.

Εγω παντως δεν θυμαμαι πολλους στην Ελλαδα να αντιμετωπισαν τελικα το προβλημα του Bendgate των Iphone 6(γιατι λυνοταν πολυ απλα με μια θηκη).
Αντιθετως για ρωτα πχ τον @JcD ποσα Mate20pro αλλαξε λογω των πρασινων οθονων.

Εγω παντως δεν θυμαμαι πολλους στην Ελλαδα να αντιμετωπισαν τελικα το προβλημα του Bendgate των Iphone 6(γιατι λυνοταν πολυ απλα με μια θηκη)😄🤣🤣

Να σαι καλά γελάσαμε και σήμερα.αγόραζες κινητό και θήκη για μα μη στραβώνει.και σε πείραξε η φωτο που ήταν από dslr

Επεξ/σία από Kleathhs
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, KostasKri είπε

Το point του νομίζω είναι τα χωρίς ουσία "innovative" features που βάζουν... Horizon display - άχρηστη εντελώς, gesture sensor μέσα στο notch δηλαδή τι φάση; Είδαμε και της LG πόσο έπιασε το "Hand ID" της... Πράγματα που δίνουν βάση και προσπαθούν να λύσουν ένα πρόβλημα που δεν υπάρχει απλά και μόνο για να έχουν κάτι κουλ να πουλήσουν...

Είναι τα λεγόμενα gimmicks που λένε, όπως το spen gestures και το samsung dex της samsung..

Ε προφανως.

Απο την μια κοροιδευουμε την Apple για το μεγαλο notch και βαζουμε σαν Huawei στο P30pro notch σταγονα και μετα απο λιγους μηνες βγαζουμε το Mate30pro με notch οσο του Iphone που κοροιδευουμε.

Το πιο αστειο ειναι οτι μιλανε για ασφαλεια τα παλικαρια για να δικαιολογησουν το Notch. Αντε πες τους ομως οτι το Face Id του p30pro δεν ειναι αξιοπιστο.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαρεσει να μπαινω και να διαβάζω τα κακά σχόλια.
Ειναι μια συσκευή που προσφέρει όλα αυτα που υπάρχουν σε αλλες συσκευές, σε μια, ολα μαζι. και στα 1100€. Που η αύξηση δεν ειναι και πολύ μεγάλη σε σχεση με τα προηγούμενα. Επίσης , Apple 1230€ 64gb rom? NOT!
Κριμα ειναι να μην έρθει Ελλάδα, γιατι εμείς οι παλιοί που παίρναμε κινεζικα κινητα πριν χρονια (thl , zoppo Κλπ) ξέραμε τι να κανουμε με τα google services :P 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, stafaf είπε

Ξεκίνα. Βάζω μπυρίτσα να παγώνει, με το πάσο σου, εγώ να, μόνο θα μετράω εδώ στη γωνίτσα μου. 

Εάν δεν έτρωγα κανένα μπαν για off topic θα σου έγραφα 3 σελίδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Kleathhs είπε

Εάν δεν έτρωγα κανένα μπαν για off topic θα σου έγραφα 3 σελίδες.

Έτσι είναι, άμα έχεις εμπειρία από ban σκέφτεσαι σοφότερα. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, stafaf είπε

Έτσι είναι, άμα έχεις εμπειρία από ban σκέφτεσαι σοφότερα. 

Εσυ φαντάζομαι μ αυτά που γράφεις δεν έχεις φάει κανένα γιατί είσαι μηλοφιλος.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...