Προς το περιεχόμενο

Το Mate 30 Pro είναι το καλύτερο smartphone της Huawei που δεν θα δούμε στην Ελλάδα


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 λεπτά πριν, JcD είπε

τι να πρώτο πει κανείς και για τα σάμυ που αγοράζω χρόνια τώρα, το λιγότερο είναι το δούλεμα αλα έξινος!

Και αυτο για κραξιμο ειναι αλλα οπως βλεπεις η Samsung ειναι πρωτη στην Ευρωπη και με διαφορα. Αλλο ενα δειγμα οτι δυστηχως ο μεσος χρηστης δεν ασχολειται με αυτα.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 204
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, Kleathhs είπε

Εσυ φαντάζομαι μ αυτά που γράφεις δεν έχεις φάει κανένα γιατί είσαι μηλοφιλος.

Το μεγαλύτερο ποσοστό των "μηλόφιλων" είναι reasonable και όχι κολλημένα άτομα με επιχειρήματα και δεν spamάρουν όλα τα threads. Για δες ένα νήμα για την Apple να μου πεις πόσοι μπορούν να φάνε μπαν για ειρωνεία κτλ κτλ κτλ. Και δες και ένα αντίστοιχο της Samsung πχ και δες αν γράφουν πολλοί για την Apple.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Kleathhs είπε

Εσυ φαντάζομαι μ αυτά που γράφεις δεν έχεις φάει κανένα γιατί είσαι μηλοφιλος.

Και μηλόφιλος είμαι και κινέζικα αγαπάω και ρουτάρω ό, τι βρω και τα πάντα. 

Τους κινεζοfans τρελαίνομαι να τρολάρω, μόνο αυτό το ελάττωμα έχω γιατρέ μου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Και αυτο για κραξιμο ειναι αλλα οπως βλεπεις η Samsung ειναι πρωτη στην Ευρωπη και με διαφορα. Αλλο ενα δειγμα οτι δυστηχως ο μεσος χρηστης δεν ασχολειται με αυτα.

Ο μέσος χρήστης προφανώς και δεν ενδιαφέρεται... Για φαντάσου τα κοριτσάκια στην φιλοσοφική να μετράνε πόση ραμ έχουν στο κινητό τους. Ποια έχει το πιο όμορφο κινητό κοιτάνε με ωραία χρωματάκια και θηκούλες :P 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Και αυτο για κραξιμο ειναι αλλα οπως βλεπεις η Samsung ειναι πρωτη στην Ευρωπη και με διαφορα. Αλλο ενα δειγμα οτι δυστηχως ο μεσος χρηστης δεν ασχολειται με αυτα.

Βασικά δεν ειναι οτι δεν ασχολείται, ειναι οτι δεν έχει πρόβλημα. 

Οταν έχω ενα ταχύτατο κινητό χωρίς κοληματα, ειμαι ευχαριστημένη. Τα scores στους διάφορους πίνακες δε λένε κατι όταν ο ιδιος το ζεις στην καθημερινότητα.

Σε Android δεν υπάρχει κατι αλλο , η Samsung ειναι κυρίαρχη και θα μείνει για καιρό. 

Επεξ/σία από margaritagr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Fulgore είπε

 Αλλο ενα δειγμα οτι δυστηχως ο μεσος χρηστης δεν ασχολειται με αυτα.

Αν το δεις ανάποδα, θα δεις ότι ο "κανονικός κόσμος" δεν ασχολείται με ram, cores, benchmarks, dxomark. 

Εδώ μέσα πάσχουμε από ιδρυματισμό, αλλά μην το λέμε και παραέξω. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, KostasKri είπε

Το μεγαλύτερο ποσοστό των "μηλόφιλων" είναι reasonable και όχι κολλημένα άτομα με επιχειρήματα και δεν spamάρουν όλα τα threads. Για δες ένα νήμα για την Apple να μου πεις πόσοι μπορούν να φάνε μπαν για ειρωνεία κτλ κτλ κτλ. Και δες και ένα αντίστοιχο της Samsung πχ και δες αν γράφουν πολλοί για την Apple.

Για κοίτα εδώ στο τοπικ για το mate 30 pro πόσα ειρωνικά σχόλια και τρολαρισμα από μηλοφιλους.πόσοι νομίζεις ότι έφαγαν μπαν?

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Kleathhs είπε

Για κοίτα εδώ στο τοπικ για το mate 30 pro πόσα ειρωνικά σχόλια και τρολαρισμα από μηλοφιλους.πόσοι νομίζεις ότι έφαγαν μπαν?

Δεν τρολάρει κανένας νομίζω. Πιο πολύ για κουβέντα μου κάνει :) Τουλάχιστον τα παιδιά που γράφουμε την τελευταία ώρα θεωρώ ότι δεν τρολάρουμε αλλά παρουσιάζουμε τους προβληματισμούς και τις απόψεις μας

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, KostasKri είπε

Ο μέσος χρήστης προφανώς και δεν ενδιαφέρεται... Για φαντάσου τα κοριτσάκια στην φιλοσοφική να μετράνε πόση ραμ έχουν στο κινητό τους. Ποια έχει το πιο όμορφο κινητό κοιτάνε με ωραία χρωματάκια και θηκούλες :P 

Παλεύουνε οι κατασκευαστές με μικρά bezels, μικρά notches, καταρράκτες και βλέπεις (όντως) κοριτσάκια με κάτι κτηνώδεις θήκες κουνέλια, γατιά, ποντίκια με αυτιά, ουρές, μουστάκια και κουνάς το κεφάλι για τα καημένα τα R&D τμήματα των εταιριών. 

3 λεπτά πριν, Kleathhs είπε

Για κοίτα εδώ στο τοπικ για το mate 30 pro πόσα ειρωνικά σχόλια και τρολαρισμα από μηλοφιλους.πόσοι νομίζεις ότι έφαγαν μπαν?

Αρτέμη Μάτσα, εσύ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, stafaf είπε

Παλεύουνε οι κατασκευαστές με μικρά bezels, μικρά notches, καταρράκτες και βλέπεις (όντως) κοριτσάκια με κάτι κτηνώδεις θήκες κουνέλια, γατιά, ποντίκια με αυτιά, ουρές, μουστάκια και κουνάς το κεφάλι για τα καημένα τα R&D τμήματα των εταιριών. 

Αρτέμη Μάτσα, εσύ; 

Σταύρο εσύ?

Επεξ/σία από Kleathhs
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, telis είπε

Και για όσους έχουν τσίμπλες στα μάτια, η 5g έκδοση έχει το πιο προηγμένο σύστημα radio από οποιαδήποτε κινητό. Και στο κομμάτι αυτό η huawei είναι απλά κορυφή και μόνη της πολύ μακριά από τον δεύτερο. Αυτό είναι innovation άσχετα που δεν το καταλαβαίνουν οι περισσότεροι. Στο κομμάτι αυτό είναι κινητό από το μέλλον 

Άρα το μόνο που έχουμε να κάνουμε είναι να περιμένουμε λιγάκι ώστε το μέλλον να γίνει παρών για να γλυτώσουμε την υπερχρέωση για τα μελλοντικά features. Και με το 4G μια χαρά κάνουμε την δουλειά μας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Kleathhs είπε

Εαν αρχίσουμε να απαριθμήσουμε τα ελάττωμα των iphone δεν φτάνουν 20 σελίδες.Εν μέρη σου απάντησε o @KostasKri

Ναι, για πες.... ενδιαφέρον ακούγεται

54 λεπτά πριν, Kleathhs είπε

Εγω παντως δεν θυμαμαι πολλους στην Ελλαδα να αντιμετωπισαν τελικα το προβλημα του Bendgate των Iphone 6(γιατι λυνοταν πολυ απλα με μια θηκη)😄🤣🤣

Να σαι καλά γελάσαμε και σήμερα.αγόραζες κινητό και θήκη για μα μη στραβώνει.και σε πείραξε η φωτο που ήταν από dslr

Γιατί εσύ αγοράζεις κινητό χωρίς θήκη? Ή το μεγαλύτερο ποσοστό των κατόχων κινητών ακόμη και φθηνότερα? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, skapodis είπε

Άρα το μόνο που έχουμε να κάνουμε είναι να περιμένουμε λιγάκι ώστε το μέλλον να γίνει παρών για να γλυτώσουμε την υπερχρέωση για τα μελλοντικά features. Και με το 4G μια χαρά κάνουμε την δουλειά μας!

 

1 λεπτό πριν, crossmo είπε

Ναι, για πες.... ενδιαφέρον ακούγεται

Μην αρχίζετε ρε πάλι, το είχαμε ισιάξει το θέμα! 😂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, Kleathhs είπε

Εάν δεν έτρωγα κανένα μπαν για off topic θα σου έγραφα 3 σελίδες.

Από 20 πήγαμε στις 3?

Κάτι μου λεει πως αν πραγματικά έγραφες ούτε ένα ποστ δεν θα γέμιζες

49 λεπτά πριν, Kleathhs είπε

Εσυ φαντάζομαι μ αυτά που γράφεις δεν έχεις φάει κανένα γιατί είσαι μηλοφιλος.

Οχι , απλά δεν είναι μηλοχειτερ σαν εσενα

 

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, crossmo είπε

Από 20 πήγαμε στις 3?

Κάτι μου λεει πως αν πραγματικά έγραφες ούτε ένα ποστ δεν θα γέμιζες

Οχι , απλά δεν είναι μηλοχειτερ σαν εσενα

Σας τρωει ο κ..λ... σας.Αλλα αν αρχίσω να απαριθμω θα πέσουν βροχή οι διαμαρτυρίες στους mod.

Ναι είναι androidχειτερ

Η μεγαλύτερη επιτυχία ήταν που κατάφερε να βγάλει νέα συσκευή χωρίς να αγοράσει αμερικανικά εξαρτήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...