Προς το περιεχόμενο

Sapphire VGA Radeon RX 5700 XT 8G GDDR6 370€ <πλαισιο>


diaol

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, beamex είπε

Κάποιος μπορεί να πει ότι τα 60€ θα τα βάλει σε waterblock.. επίσης κάποιος μπορεί να έχει budget τα 300€ και τα 370€ να είναι το όριο που έχει ήδη ξεπεράσει αλλά σίγουρα αξίζει να φτάσει. Κάποιος μπορεί να έχει pc με χαλιά airflow που εκεί βοηθάνε διότι βγάζουν το ζεστό αέρα έξω και δε βράζουν όλα μέσα..

Και να διευκρινισουμε εδώ ότι το ΦΠΑ το πληρώνεις, μετά συμψηφιζεται και δεν το "ξανά"πληρώνεις... (εκτός αν άλλαξε και αυτό και δε το έμαθα)

Κάποιος μπορεί επίσης να μη γνωρίζει ότι με λίγα περισσότερα παίρνει μια έτοιμη plug n play κάρτα και να μη χάσει την εγγύηση της βάζοντας waterblock.και στο multicoppter 380κατι έπαιζε μέσα στη βδομάδα η συγκεκριμένη υλοποίηση.αυτο επισημανα

5700 έχω στο δεύτερο build μου.απλα η μικρή παίζει σε άλλα ρεύματα .την έχω μόνιμα uv και τα φαν μέχρι 40-45% γιατί ειδάλλως κάνει σαν αεροπλάνο.εχω ιδία άποψη του stock cooler των συγκεκριμένων καρτων

Επίσης κάθε κομμάτι δεν αντερβολταρεται το ίδιο.μπορει να πέσεις σε μπανανα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, billeiros είπε

Κάποιος μπορεί επίσης να μη γνωρίζει ότι με λίγα περισσότερα παίρνει μια έτοιμη plug n play κάρτα και να μη χάσει την εγγύηση της βάζοντας waterblock.και στο multicoppter 380κατι έπαιζε μέσα στη βδομάδα η συγκεκριμένη υλοποίηση.αυτο επισημανα

5700 έχω στο δεύτερο build μου.απλα η μικρή παίζει σε άλλα ρεύματα .την έχω μόνιμα uv και τα φαν μέχρι 40-45% γιατί ειδάλλως κάνει σαν αεροπλάνο.εχω ιδία άποψη του stock cooler των συγκεκριμένων καρτων

Επίσης κάθε κομμάτι δεν αντερβολταρεται το ίδιο.μπορει να πέσεις σε μπανανα

Συμφωνώ απόλυτα, αν έχεις να δώσεις κάτι παραπάνω, έστω και μέτριο airflow και δε σε ενδιαφέρει η υδροψυξη φυσικά παίρνεις αυτή που λες έτοιμη. Απλά έθεσα τρεις περιπτώσεις που η reference λόγο τιμής ή σχεδιασμού μπορεί όντως να είναι καλή επιλογή

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουμε δει reviews, τα χουμε συζητησει, ολοι ξερουμε τι εστι ρουφηκτηρι made by amd.Οποτε το αν ειναι καλυτερη custom καρτα η ρουφηκτηρι πιστευω πως ξερουμε την απαντηση.Τα πολλα λογια ειναι πιο θορυβοδες και απο την reference.Στην τιμη οποιος γουσταρει αγοραζει,οποιος οχι κοιταει αλλες.Με το καλο να παραλαβετε λοιπον και εδω ειμαστε να μας πειτε τι παιζει σε real time use.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αγορα καρτα γραφικων RX 570/580/590/5700 Series παιρνετε κουπονι απτο καταστημα αγορας για εξαργυρωση σε παιχνιδι της επιλογης σας στο amd rewards, Borderlands 3 ή Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint, ισχυει απο 30 Σεπτεμβριου 2019 μεχρι τελος της χρονιας, ρωτηστε το πλαισιο για αγορα απο εδω και περα αν θα δινει 3 μηνες Games Pass ή το καινουργιο Promo

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, paparockas είπε

Με αγορα καρτα γραφικων RX 570/580/590/5700 Series παιρνετε κουπονι απτο καταστημα αγορας για εξαργυρωση σε παιχνιδι της επιλογης σας στο amd rewards, Borderlands 3 ή Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint, ισχυει απο 30 Σεπτεμβριου 2019 μεχρι τελος της χρονιας, ρωτηστε το πλαισιο για αγορα απο εδω και περα αν θα δινει 3 μηνες Games Pass ή το καινουργιο Promo

Το breakpoint θέλω να το παίξω σίγουρα. Λέτε να τους στείλω μπας και δωσουν αυτό αντί του game pass? Η δύσκολα μιας και δεν έτρεχε ακόμα το promotion? 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, CleanthisD είπε

Μόλις παρέλαβα... Νταξ την xt έστειλαν 

Καλορίζικο.....για βαλε και πες εντυπωσεις.

Αυριο παραλαμβανω και εγω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Mε ενημέρωσαν πριν λίγο τηλεφωνικά ότι θα παραλάβω αύριο.

Όλα καλά λοιπόν και εδώ.   :)

 

Επεξ/σία από lionheart75
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

1 λεπτό πριν, Arkin είπε

Αντε μπράβο παιδιά μαζευόμαστε αρκετοί σιγά σιγά. 

Aν μπορείς επειδή λόγω έλλειψης χρόνου μεσοβδόμαδα δεν παίζει να την δοκιμάσω πριν το ΣΚ, πες μας εντυπώσεις όταν την δοκιμάσεις! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, lionheart75 είπε

Aν μπορείς επειδή λόγω έλλειψης χρόνου μεσοβδόμαδα δεν παίζει να την δοκιμάσω πριν το ΣΚ, πες μας εντυπώσεις όταν την δοκιμάσεις! :)

Ήρθε σήμερα φίλε μου έστειλα κάποιον να την πάρει από τα ΕΛΤΑ κουριερ γιατί είμαι δουλειά και γυρνάω βράδυ στις 9. Μέχρι τις 11 ελπίζω να την κουμπώσω και να τρέξω κάνα παιχνίδι να δω πως πηγαίνει. Αύριο περισσότερα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, lionheart75 είπε

Τον κωδικό για το παιχνίδι ή το game pass  στον στέλνουν με την αγορά ή πρέπει να τους το ζητήσεις πρώτα; 

Μίλησα με live chat προχθές μου είπαν σε λίγες μέρες από την παραλαβή θα στείλουν τον κωδικό. Ελπίζω στο breakpoint. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Arkin είπε

Μίλησα με live chat προχθές μου είπαν σε λίγες μέρες από την παραλαβή θα στείλουν τον κωδικό. Ελπίζω στο breakpoint. 

Νομιζω οτι εχεις την επιλογη να διαλεξεις οταν το εξαργυρωνεις στο amd rewards αναμεσα στα δυο παιχνιδια, το καταστημα απλα στελνει γενικο κουπονι οτι εγινε αγορα συμβατης καρτας με το promo

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...