Προς το περιεχόμενο

Sapphire VGA Radeon RX 5700 XT 8G GDDR6 370€ <πλαισιο>


diaol

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, paparockas είπε

Νομιζω οτι εχεις την επιλογη να διαλεξεις οταν το εξαργυρωνεις στο amd rewards αναμεσα στα δυο παιχνιδια, το καταστημα απλα στελνει γενικο κουπονι οτι εγινε αγορα συμβατης καρτας με το promo

Ναι πολύ σωστός έτσι ήταν και τότε με τα RE2 dmc5 και division 2. Απλά μπήκε σήμερα αυτό μέχρι θες έδιναν game pass. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 26/9/2019 στις 11:48 ΠΜ, diaol είπε

(δεν εχεις αδικο)

με ενα block κανεις δουλίτσα 😋

τα λευτα που θα δωσεις για block ανεβαινεις και tier ομως

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Arkin είπε

Έφτασε. Έστειλα μόλις αν μπορούν να με δώσουν κωδικό για breakpoint αντί για game pass. 

IMG-c54725c2512d2235d046706232aa40dc-V.jpg

IMG-7752549ba0bf69d307a476a568841d8e-V_1.jpg

IMG-9f2dda3064b34f70695583ba9136af41-V.jpg

IMG-e5618d3280049dba63d0e76aeabcdb56-V.jpg

καλορίζικη.....δώσε benches στον λαό με το καρτόνι!

  • Like 5
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, BabisTs είπε

καλορίζικη.....δώσε benches στον λαό με το καρτόνι!

Να σε καλά Μπάμπη. Το βραδάκι θα την κουμπώσω και θα γράψω αναλυτικά στο θέμα των navi. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Arkin είπε

Έφτασε. Έστειλα μόλις αν μπορούν να με δώσουν κωδικό για breakpoint αντί για game pass. 

IMG-c54725c2512d2235d046706232aa40dc-V.jpg

IMG-7752549ba0bf69d307a476a568841d8e-V_1.jpg

IMG-9f2dda3064b34f70695583ba9136af41-V.jpg

IMG-e5618d3280049dba63d0e76aeabcdb56-V.jpg

Καλορίζικη. Άριστη επιλογή

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τηλέφωνο μόλις από plaisio για το mail που έστειλα για το νέο promotion με τα 2 παιχνίδια. Μου είπαν ότι ακόμα δεν γνωρίζουν κάτι θα δουν νεώτερα μιας και σήμερα βγήκε και αν ισχύει θα με στείλουν κωδικό για breakpoint. Αν όχι θα με στείλουν το τρίμηνο game pass. Μπράβο για το support τους και την άμεση ενημέρωση. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Arkin είπε

Τηλέφωνο μόλις από plaisio για το mail που έστειλα για το νέο promotion με τα 2 παιχνίδια. Μου είπαν ότι ακόμα δεν γνωρίζουν κάτι θα δουν νεώτερα μιας και σήμερα βγήκε και αν ισχύει θα με στείλουν κωδικό για breakpoint. Αν όχι θα με στείλουν το τρίμηνο game pass. Μπράβο για το support τους και την άμεση ενημέρωση. 

Καλά στείλε και ένα email στο amdrewards μπας και κάνουν κάτι και εκεί.

24 λεπτά πριν, anretal είπε

Τι τους είπες να τους πάρω και εγώ ?

Καλορίζικη και στους δύο. Δώσε μας εντυπώσεις.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, anretal είπε

Τι τους είπες να τους πάρω και εγώ ?

Τους εγραψα οτι σημερα βγηκε νεο promotion απο amd και δινει τα 2 παιχνιδια και αν μπορουν να με δωσουν ενα απο τα 2 αντι για του game pass. Ειπαν θα με πουν αυριο σιγουρα για το αν θα εχουν νεοτερα απο amd και αν ισχυει θα με δωσουν κωδικο για το breakpoint. Αλλιως 3μηνο game pass. 

Συνεχιζουμε εδω σε οτι αφορα την καρτα. Στο παρον θεμα συνεχιζουμε κανονικα για οσα παιδια παραλαβουν και τι θα γινει με το game pass promotion. Ευχαριστουμε πολυ τον TS που εβαλε την προσφορα και το plaisio για το πολυ καλο support του. Καλο gaming να εχουμε.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, Arkin είπε

Τους εγραψα οτι σημερα βγηκε νεο promotion απο amd και δινει τα 2 παιχνιδια και αν μπορουν να με δωσουν ενα απο τα 2 αντι για του game pass. Ειπαν θα με πουν αυριο σιγουρα για το αν θα εχουν νεοτερα απο amd και αν ισχυει θα με δωσουν κωδικο για το breakpoint. Αλλιως 3μηνο game pass. 

Συνεχιζουμε εδω σε οτι αφορα την καρτα. Στο παρον θεμα συνεχιζουμε κανονικα για οσα παιδια παραλαβουν και τι θα γινει με το game pass promotion. Ευχαριστουμε πολυ τον TS που εβαλε την προσφορα και το plaisio για το πολυ καλο support του. Καλο gaming να εχουμε.

offtopic τελειως , πως φαινεται ο Θεσσαλονικιος :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δίνουν ένα εκ των 2 + 3μηνες game pass 

https://www.amd.com/en/gaming/raise-the-game?utm_campaign=raise-the-gamel&utm_medium=redirect&utm_source=301

Buy select AMD Radeon™ RX graphics cards and get your choice of Borderlands 3 or Tom Clancy’s Ghost Recon® Breakpoint*, plus get 3 months of Xbox Game Pass for PC* and play Gears 5.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε βγάλε την από το κουτί να τη δούμε ρε. Και μια μες το pc. Φωτίζεται κόκκινο το λογότυπο μαζί με μια λωρίδα κόκκινο νομίζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, 7nisiotis είπε

Αντε βγάλε την από το κουτί να τη δούμε ρε. Και μια μες το pc. Φωτίζεται κόκκινο το λογότυπο μαζί με μια λωρίδα κόκκινο νομίζω

Δες βρε συ το ποστ που εκανα πιο πανω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον η καρτουλα ειναι μπομπα απο θεμα αποδοσης τουλαχιστον σε σχεση και με την 5700 την απλη στο apex einai +20 frames Περιπου 1440P ολα ultra εκτος απο shadows με την 5700 ημουν στα 90-100 τωρα ειμαι 110-120. 

αλλα απο θεμα θερμοκρασιων και θορυβου εγω δεν ειμαι χαρουμενος 

εχω κανει uv και σας στελνω average απο ενα run time spy 

undervolt.jpg

3d.png

wattman.jpg

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...