Προς το περιεχόμενο

Nike Sale +30% με κωδικό [ΤΕΛΟΣ]


efkola

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ομοίως epic react flyknit 2 στα 67.5ευρώ. Την περίμενα την προσφορά από την προηγούμενη φορά που είχαν σημαντική έκπτωση (πριν κανα μήνα) και πράγματι τώρα η τιμή είναι ακόμα χαμηλότερη. Thanks TS!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 267
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
56 λεπτά πριν, Belial είπε

δέν έχουν και πολύ καλα΄review τα  συγκεκριμένα για τρέξιμο σαν να τα χαλάσαν λιγάκι. https://www.solereview.com/nike-air-zoom-vomero-14-review/

https://bestrunningshoes.com/nike-air-zoom-vomero-14

Οι απόψεις ξέρουμε όλοι με τι παρομοιάζονται:P

Καλό είναι να το έχει βάλει κάποιος πριν σε ένα κατάστημα για να δει τι τον βολεύει και μετά να χτυπήσει ανελέητα σε τέτοιες προσφορές

Επεξ/σία από vamp40
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω και εγω. Ειχα φτιαξει καλαθι και περιμενα να παραγγειλω. Δεν εφαρμοζε την εκπτωση ενω ελεγε πως την εχει περασει. Ψαχτηκα και βρηκα πως αν η αρχικη τιμη ειναι ανω των 500€ η εκπτωση δεν εφαρμοζεται, οποτε αν και καποιος αλλος αντιμετωπισει το ιδιο προβλημα αφαιρει πραγματα και κανει δευτερη παραγγελια μετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω που προσπαθησα δεν δουλευει τπτ στην σελιδα μαλλον εχει γινει πανικος ουτε κουπονι μου περναει ουτε τπτ κ οταν βαζεις νουμερο κρασαρει...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μερικα προιοντα που ειχαν εκπτωση χθες το βραδυ η τιμη σημερα εχει παει στην κανονικη τιμη τους χωρις εκπτωση και αναφερομαι σε ρουχα.

Ειχα βαλει 4 προιοντα στο καλαθι και τα 3 απο αυτα εχουν αλλαξει τιμη σημερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, big7 είπε

Μόλις τσίμπησα nike air max 720 στα 80€ με αυτόν τον κωδικό. Μάλλον δίνουν άκυρα σε συγκεκριμένα παπούτσια.

Ως επισκεπτης που μπαινει ο κωδικος γιατι δεν το βρηκα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...