Προς το περιεχόμενο

Nike Sale +30% με κωδικό [ΤΕΛΟΣ]


efkola

Προτεινόμενες αναρτήσεις

48 λεπτά πριν, simply88 είπε

Στα vomero 14 τι διαφορα εχει το "πολυ φαρδυ" με το "κανονικο" στο ιδιο νουμερο;

Σε προηγουμενα vomero δεν υπηρχαν αυτες οι 2 επιλογες;

Αν έχεις φαρδύ πέλμα προτίμησε το για μεγαλύτερη άνεση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 267
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, Symbad είπε

Να χετε το νου σας γιατί σε ένα παλικάρι γύρισε πίσω η παραγγελία και παραλίγο να παθαινα κι εγώ το ίδιο. 

Το πρόβλημα ήταν ότι στα στοιχεία του παραλήπτη η μεταφορική τα έβλεπε αλαμπουρνεζικα και δεν ήξερε που να τα στείλει. 

(Και) σ'εμενα συνεβη αυτο που λες, και μαλιστα χωρις να εχω βαλει στοιχεια στα Ελληνικα! Ηταν ολα κανονικα λατινικα, δεν ξερω τι παιχτηκε. Αν δειτε να κολλαει στην UPS και να λεει οτι θα καθυστερησει, παρτε τους τηλεφωνο (UPS) γιατι θα τη στειλουν πισω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, Salvation81 είπε

Laceless και παλι laceless, φοβερη ευκολια, εχει τιποτα τετοιο η Nike;

Έχει αρκετά. Σίγουρα είχε στη σειρά Shield για την οποία φέτος δε βλέπω να υπάρχουν αρκετά προϊόντα .

Παρεμπιπτόντως, για όσους τυχόν δε γνωρίζουν, με απλή εγγραφή σαν μέλος αφαιρούνται τα έξοδα αποστολής.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, giorgos147 είπε

Έχει αρκετά. Σίγουρα είχε στη σειρά Shield για την οποία φέτος δε βλέπω να υπάρχουν αρκετά προϊόντα .

Παρεμπιπτόντως, για όσους τυχόν δε γνωρίζουν, με απλή εγγραφή σαν μέλος αφαιρούνται τα έξοδα αποστολής.

Μονο κατι ημιμποτακια βλεπω που ειναι σαν μαουνες......Εγω ελεγα κατι σαν τα Ultraboost της Adidas.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Salvation81 είπε

Μονο κατι ημιμποτακια βλεπω που ειναι σαν μαουνες......Εγω ελεγα κατι σαν τα Ultraboost της Adidas.....

Περυσι ειχα πάρει (όχι απευθείας από Nike όμως) τα Winflo 5 τα οποία ανήκουν στη σειρά που σου ανέφερα (και τα οποία έχουν πάνω-κάτω ίδια δομή με αυτά που αναφέρεις). Παλιό μοντέλο πλέον βέβαια, οπότε και δεν υπάρχει στη σελίδα.

Επεξ/σία από giorgos147
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Salvation81 είπε

Μονο κατι ημιμποτακια βλεπω που ειναι σαν μαουνες......

Salv ετσι τα βγαζουν τωρα αδερφε για να εισαι μεσα στην μοδα......οσο πιο ασχημο τοσο το καλυτερο.

Δεν μπορω ντιπ!🤬

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η UPS στην Ελλάδα, είναι άκρως ερασιτεχνική.

Επίσης, παραβιάζουν την νομοθεσία μεταφορών, καθώς αν μεταβούν σε σπίτι για παράδοση και δεν βρουν κάποιον, οφείλουν να αφήσουν ειδοποίηση, αλλιώς δεν τεκμηριώνεται η αρίθμηση των 3 επιχειρήσεων παράδοσης, όπως οφείλουν.

Η UPS ούτε αφήνει ειδοποιήσεις ούτε στέλνει SMS στην Ελλάδα, στη ψηφιακή εποχή.

Καταγγελία αμέσως στην ΕΕΤΤ, αν δεν σάς έχουν αφήσει ειδοποίηση.

Επεξ/σία από kostasgr78
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, τσίμπησα κι εγώ Nike Air Max 2015 στα 79€

https://www.nike.com/gr/t/ανδρικο-παπουτσι-air-max-2015-cNGSdh/CN0135-001

Για τα airmax 720 πήγαινα στην αρχή αλλά αφού αναφέρθηκε πιο πάνω ότι είναι βαριά, προτίμησα τα 2015. Ποιά είναι η γνώμη σας; έκανα καλά;😀

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας αφηνει να χρησιμοποιησετε το ADDON30 ??

 

Εχω δοκιμασει σε 4 διαφορετικα παπουτσια και δεν με αφηνει πουθενα...ελεος ρε φιλε και ειναι ευκαιρια... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Batadoum είπε

Σας αφηνει να χρησιμοποιησετε το ADDON30 ??

Εχω δοκιμασει σε 4 διαφορετικα παπουτσια και δεν με αφηνει πουθενα...ελεος ρε φιλε και ειναι ευκαιρια... 

Μονο σε παπουτσια που ειναι σε προσφορα ηδη πιανει ο κωδικος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...