Προς το περιεχόμενο

Xbox live ultimate 3μήνες/1ευρω(-97%)


Christos84#

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 561
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Turn on recurring payments and get 1 month free

Αν ενεργοποιήσω το παραπάνω θα τραβήξει μόνο του στην λήξη από τον λογαριασμό μου τον επόμενο μήνα συνδρομής;Γίνεται να το ακυρώσω στην πορεία ή δεσμεύει τα χρήματα,αν το ακυρώσω μετά θα μου ακυρώσει το δωρεάν μήνα που δίνει;
 
Ευχαριστώ.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, DRIFT_KING είπε

Turn on recurring payments and get 1 month free

Αν ενεργοποιήσω το παραπάνω θα τραβήξει μόνο του στην λήξη από τον λογαριασμό μου τον επόμενο μήνα συνδρομής;Γίνεται να το ακυρώσω στην πορεία ή δεσμεύει τα χρήματα,αν το ακυρώσω μετά θα μου ακυρώσει το δωρεάν μήνα που δίνει;
 
Ευχαριστώ.

Μπορείς να το απενεργοποιήσεις άμεσα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, DRIFT_KING είπε

Turn on recurring payments and get 1 month free

Αν ενεργοποιήσω το παραπάνω θα τραβήξει μόνο του στην λήξη από τον λογαριασμό μου τον επόμενο μήνα συνδρομής;Γίνεται να το ακυρώσω στην πορεία ή δεσμεύει τα χρήματα,αν το ακυρώσω μετά θα μου ακυρώσει το δωρεάν μήνα που δίνει;
 
Ευχαριστώ.

Ενεργοποιείς και παίρνεις απευθείας 1 μήνα. 

Απενεργοποιεις κατευθείαν και δεν έχεις ούτε χρέωση ποτέ τίποτα. Σου μένει και ο 1 μήνας +

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 λεπτά πριν, leo066 είπε

Μπορείς να το απενεργοποιήσεις άμεσα

 

20 λεπτά πριν, sphinxgr είπε

Ενεργοποιείς και παίρνεις απευθείας 1 μήνα. 

Απενεργοποιεις κατευθείαν και δεν έχεις ούτε χρέωση ποτέ τίποτα. Σου μένει και ο 1 μήνας +

Έγινε ευχαριστώ.Έβαλα πρώτα το game pass για pc με 1€,μετά ενεργοποίησα από το cdkeys 3 μηνο xbox game pass με 9.50€ και μετά με 1€ έγιναν όλα ultimate και μου έδωσε και έναν μήνα με το recurring payment σύνολο 8 μήνες ultimate με 11.50€ και λήγει 28/08/2020.Θα λιώσω το Forza και ότι άλλο ενδιαφέρον έχει και αφού έχει πέσει το αγοράζω το καλοκαίρι.Μια χαρά. 

Επεξ/σία από DRIFT_KING
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, DRIFT_KING είπε

Έγινε ευχαριστώ.Έβαλα πρώτα το game pass για pc με 1€,μετά ενεργοποίησα από το cdkeys 3 μηνο xbox game pass με 9.50€ και μετά με 1€ έγιναν όλα ultimate και μου έδωσε και έναν μήνα με το recurring payment σύνολο 8 μήνες ultimate με 11.50€ και λήγει 28/08/2020.Θα λιώσω το Forza και ότι άλλο ενδιαφέρον έχει και αφού έχει πέσει το αγοράζω το καλοκαίρι.Μια χαρά. 

Με 28€ μπορούσες με το Brazil gold, να έχεις σύνολο 16 μήνες και να ασχοληθείς ξανά μετά από αρκετό καιρό! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, sphinxgr είπε

Με 28€ μπορούσες με το Brazil gold, να έχεις σύνολο 16 μήνες και να ασχοληθείς ξανά μετά από αρκετό καιρό! 

Ναι,το ειχα δει,δεν πειραζει,το καλοκαιρι κατι θα παιξει πιστευω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 26/12/2019 στις 6:43 ΜΜ, kostasgpa είπε

Ναι, αγγελίες.

Να πχ. Άμα ψάξεις μπορείς να βρεις και άλλες.

Προσοχή στο reddit

1) Συναλλαγές μόνο με μέλη όπου έχουν παρουσία με posts στο προφίλ τους,2) να μην είναι λίγων ημερών λογαριασμός, 3)συνομιλία/συννενόηση εντός του reddit pm box, 4) ΠΑΝΤΑ PayPal 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά είχα ενεργή συνδρομή μέχρι τις 24, περίμενα να λήξει για να βάλω 12μηνη και τη προσφορά του Ultimate. 

Σήμερα αγόρασα κωδικό 12μηνης Βραζιλίας αλλα πριν τη περάσω με VPN έβαλα τη προσφορά 1 μηνα gold με 1 ευρώ και στη συνέχεια όταν βάζω το κωδικό της Βραζιλιάνικης μέσω εφαρμογής για android μου εμφανίζει μήνυμα "

Change your Microsoft Store region

You currently have a subscription from a different region. If it still doesn't work, please contact customer support." 
 
Φταίει η προσφορά 1 μηνα gold με 1 ευρώ που έβαλα πρώτα και δεν μπορεί να στακαρει με το Βραζιλιάνικο 12μηνο? Ή σε άλλους που έβαλαν πρώτα τη προσφορά μετά μπήκε κανονικά το 12μηνο? 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα.σε pc με windows 10 πρεπει οπωσδηποτε να εχεις το τελευταιο build η δουλευουν τα παιχνιδια κ με πιο παλιο?εγω εχω το 1903 κ δεν θελω να αλλαξω πχ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/12/2019 στις 10:08 ΜΜ, thomason993 είπε

Παιδιά είχα ενεργή συνδρομή μέχρι τις 24, περίμενα να λήξει για να βάλω 12μηνη και τη προσφορά του Ultimate. 

Σήμερα αγόρασα κωδικό 12μηνης Βραζιλίας αλλα πριν τη περάσω με VPN έβαλα τη προσφορά 1 μηνα gold με 1 ευρώ και στη συνέχεια όταν βάζω το κωδικό της Βραζιλιάνικης μέσω εφαρμογής για android μου εμφανίζει μήνυμα "

Change your Microsoft Store region

You currently have a subscription from a different region. If it still doesn't work, please contact customer support." 
 
Φταίει η προσφορά 1 μηνα gold με 1 ευρώ που έβαλα πρώτα και δεν μπορεί να στακαρει με το Βραζιλιάνικο 12μηνο? Ή σε άλλους που έβαλαν πρώτα τη προσφορά μετά μπήκε κανονικά το 12μηνο? 

Την βραζιλιάνικη την έβαλες με VPN μέσω Βραζιλίας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, sphinxgr είπε

Την βραζιλιάνικη την έβαλες με VPN μέσω Βραζιλίας?

Ναι, τελικά το κατάφερα. 

Μάλλον το πρόβλημα ήταν η εφαρμογή VPN που είχα, αν και έλεγε ότι χρησιμοποίουσε server Βραζιλίας η ip που έδινε εμφάνιζε άλλο κράτος. Με άλλη εφαρμογή δούλεψε σωστά. Το μόνο κακό ότι ακύρωσα τον έξτρα μήνα gold με 1 ευρώ χωρίς να ξέρω αν τελικά αυτό ήταν το πρόβλημα. 

Εν τέλη, με 30.49€ έχω ultimate μέχρι 05/2021.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση.Υπάρχει κάποιο ιστορικό των παιχνιδιών που έχεις παίξει και πόσες ώρες στο microsoft store;Π.χ. έπαιξα το Rime το τελείωσα,το έκανα απεγκατάσταση,λέει πουθενά ότι το έπαιξα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, DRIFT_KING είπε

Μια ερώτηση.Υπάρχει κάποιο ιστορικό των παιχνιδιών που έχεις παίξει και πόσες ώρες στο microsoft store;Π.χ. έπαιξα το Rime το τελείωσα,το έκανα απεγκατάσταση,λέει πουθενά ότι το έπαιξα;

Οτι achievement ξεκλείδωσες οσο έπαιζες θα φαίνεται στο xbox account σου. Για το πόσες ώρες έχεις παίξει το κάθε παιχνίδι δε ξέρω αν φαίνεται κάπου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...