Προς το περιεχόμενο

Xbox live ultimate 3μήνες/1ευρω(-97%)


Christos84#

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, murcielago580 είπε

Γιατι δεν εχει νοημα?εγω πρωτη φορα εβαλα το3μηνο στην προσφορα γτ μεχρι τωρα ειχα windows 8.1 και εβαλα 10αρια με δυσπιστια για το τι θα συναντησω αλλα μεχρι στιγμης λεω τι μ@λ@κι@ εκανα τοσο καιρο....Εχω λιωσει στο horizon 4. Κ εχει τοσα αλλα παιχνιδια για να παιξεις...

Τα 3μηνα σε προσφορα καθε ποτε βγαινουν?

Λίστα των παιχνιδιών υπάρχει; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 561
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

12 ώρες πριν, kostasgpa είπε

Τα τρίμηνα τα βλέπω σε ξένες αγγελίες με 5 ευρώ το τρίμηνο, αλλά δεν ξέρω αν στακάρουν. Όπως και να χει, φτιάχνεις νέο ακάουντ κάθε φορά αν χρειαστεί. Βγαίνει 20 ευρώ το χρόνο αν υποθέσουμε ότι δεν υπάρχουν πλέον promos των 1 ευρώ για νέους χρήστες.

 με την τρέχουσα προσφορά μπορείς να έχεις 29 μήνες με 60€. 2€/μήνα. Πραγματικά δεν αξίζει να ασχοληθεί κάποιος να ψάχνει προσφορές όταν μπορεί να πάρει 2 1/2 χρόνια τόσο φθηνά. 

Και κάθε φορά που ίσως πρέπει να φτιάχνει νέο λογαριασμό να χάνει ότι πρόοδο έχει κάνει σε παιχνίδια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 2/1/2020 στις 10:01 ΠΜ, sphinxgr είπε

Να θυμίσουμε πως για λίγες μέρες ακόμα σε νέους λογαριασμούς μπορείτε να έχετε περίπου 2,5 χρόνια Ultimate με 60€. Αφορά μόνο νέους χρήστες χωρίς ενεργή συνδρομή (ή παλιούς που θα φτιάξουν νέο χρήστη). Τα βήματα είναι τα ακόλουθα και μόνο με αυτή τη σειρά:

  1. Φτιάχνουμε λογαριασμό στη Microsoft με τα πραγματικά στοιχεία μας.
  2. Επιβεβαιώνουμε πως είναι ενεργό και υπάρχει σαν επιλογή αγοράς το 3μηνο Ultimate με 1€
  3. Κάνουμε logout
  4. Αγοράζουμε 2 συνδρομές 12 μηνών brazil https://www.cdkeys.com/xbox-live/memberships/12-month-xbox-live-gold-membership-xbox-one-360-brazil . Κάνουμε εγγραφή στο site με πραγματικά στοιχεία. Μόλις κάνουμε την αγορά, λαμβάνουμε αμέσως τους κωδικούς στο mail.
  5. Από κινητό κατεβάζουμε το TunnelBear VPN. To ανοίγουμε και βάζουμε περιοχή Βραζιλία
  6. Από το κινητό μπαίνουμε στο ακόλουθο  https://redeem.microsoft.com/ και κάνουμε login με το λογαριασμό μας στη microsoft / xbox
  7. Βάζουμε τον 1ο κωδικό του CD Keys και ενεργοποιούμε την αυτόματη χρέωση μετά το 1ο 12μηνο (recurring) . Μας δίνει 1 μήνα τσάμπα επιπλέον. Την απενεργοποιούμε.
  8. Βάζουμε τον 2ο κωδικό του CD Keys και ενεργοποιούμε την αυτόματη χρέωση μετά το 1ο 12μηνο (recurring). Μας δίνει 1 μήνα τσάμπα επιπλέον. Την απενεργοποιούμε.
  9. Βάζουμε κωδικό για gold μήνα τσάμπα που έχει η κονσόλα μαζί. Δεν βάζουμε ότιδήποτε διαφορετικό απο κωδικό Gold (πχ gamepass)
  10. Κλείνουμε το TunnelBear.
  11. Αγοράζουμε το το 3μηνο Ultimate με 1€ και μετά απενεργοποιούμε την αυτόματη χρέωση (recurring)

Έχουμε 12+1+12+1+3= 29 μήνες Ultimate με 29,5€+29,5€+1€=60€.

όταν φτιάχνουμε λογαριασμό στη Microsoft βάζουμε κατοικία Ελλάδα? 

Επεξ/σία από mecp2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, mecp2 είπε

όταν φτιάχνουμε λογαριασμό στη Microsoft βάζουμε κατοικία Ελλάδα? 

Ναι. Βάζεις τα πραγματικά σου στοιχεία

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ευχαριστώ πολύ. για την άμεση απάντηση. 

μόλις έβαλα τον κωδικό για 3 μήνες που είχε μέσα η κονσόλα μου έβγαλε σφάλμα only for new customers. ολα Τα βήματα τα έκανα κανονικά. όλα καινούργια 

ΆΚΥΡΟ. χωρίς να βάλω κωδικό ενεργοποίησα την Ultimate με 1 ευρώ και προστέθηκαν και οι 3 μήνες. δεν ξέρω πως αλλά έγινε. 

Επεξ/σία από mecp2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, mecp2 είπε

ευχαριστώ πολύ. για την άμεση απάντηση. 

μόλις έβαλα τον κωδικό για 3 μήνες που είχε μέσα η κονσόλα μου έβγαλε σφάλμα only for new customers. ολα Τα βήματα τα έκανα κανονικά. όλα καινούργια 

ΆΚΥΡΟ. χωρίς να βάλω κωδικό ενεργοποίησα την Ultimate με 1 ευρώ και προστέθηκαν και οι 3 μήνες. δεν ξέρω πως αλλά έγινε. 

Πήρες και gold Βραζιλίας? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και καλή χρονιά παιδιά.

Συγνώμη αν έχει ειπωθεί αλλά οι σελίδες είναι πολλές και δεν έχω το χρόνο να τις διαβάσω.
Έχω δύο τρίμηνους κωδικούς AMD Gamepass. Έβαλα τον πρώτο με ενεργό το recurring και η συνδρομή λήγει 5/5/2020. Προσπαθώ να βάλω και το δεύτερο και μου βγάζει το παρακάτω:
"New customers only The free trial is for new customers only"

Ξέρει κανείς τι παίζει; Δε γίνεται να τον βάλω τον δεύτερο από πάνω; Αν όχι, μπορώ να τον αφήσω στο AMD Rewards και να τον βάλω όταν λήξει ο πρώτος;

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, sphinxgr είπε

Πήρες και gold Βραζιλίας? 

πήρα τα 2 χρόνια Brazil και μετά όταν τα έκανα ultimate μου έβαλε και τους 3 μήνες δώρο. συνολικά 29 μήνες. όλα τέλεια σε ευχαριστώ. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, mecp2 είπε

πήρα τα 2 χρόνια Brazil και μετά όταν τα έκανα ultimate μου έβαλε και τους 3 μήνες δώρο. συνολικά 29 μήνες. όλα τέλεια σε ευχαριστώ. 

Έξτρα μήνα(ες) απο το recurring billing σου έδωσε ή οχι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, mecp2 είπε

ναι! 12+1+12+1+3 μου έδωσε. 

Μιας και όταν το έκανα εγω δε φαινοταν να δίνει εξτρα μηνα απο το recurring billing, μπορειτε να προσδιορισετε που το ειδατε και απο που το κανατε ακριβως? Γιατί μπορουσα να παιξω με τις συνδρομές ειτε απο τον browser η την εφαρμογή του pc, ειτε από το xbox αυτο καθ'αυτο, ειτε απο την εφαρμογη του κινητου! Εψαξα αλλα δεν εβγαλα ακρη και πουθενα δε μου διαφημισε μηνα δωρο. Εννοείται εκανα χειροκινητα on/off το recurring billing αλλα μάταια. 

Επιφυλάσσομαι βεβαια μιας και ημουν λιγο χαμενος μεσα σε τοσες επιλογες, αλλα ρωταω μπας και τσιμπησω ενα μηνα εστω και τωρα, και για να ξερουν οι υπολοιποι!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, ulb είπε

Καλησπέρα και καλή χρονιά παιδιά.

Συγνώμη αν έχει ειπωθεί αλλά οι σελίδες είναι πολλές και δεν έχω το χρόνο να τις διαβάσω.
Έχω δύο τρίμηνους κωδικούς AMD Gamepass. Έβαλα τον πρώτο με ενεργό το recurring και η συνδρομή λήγει 5/5/2020. Προσπαθώ να βάλω και το δεύτερο και μου βγάζει το παρακάτω:
"New customers only The free trial is for new customers only"

Ξέρει κανείς τι παίζει; Δε γίνεται να τον βάλω τον δεύτερο από πάνω; Αν όχι, μπορώ να τον αφήσω στο AMD Rewards και να τον βάλω όταν λήξει ο πρώτος;

Ευχαριστώ!

Αγόρασα ένα μήνα Ultimate από το λινκ του πρώτου ποστ και μου έριξε το έριξε από 5/5/2020 σε 8/4/2020....

Άκυρο, είχα βάλει Αγγλικά ως γλώσσα εμφάνισης και μου έβγαζε ανάποδα την ημερομηνία, λολ.

Επεξ/σία από ulb
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vag1989 είπε

Μιας και όταν το έκανα εγω δε φαινοταν να δίνει εξτρα μηνα απο το recurring billing, μπορειτε να προσδιορισετε που το ειδατε και απο που το κανατε ακριβως? Γιατί μπορουσα να παιξω με τις συνδρομές ειτε απο τον browser η την εφαρμογή του pc, ειτε από το xbox αυτο καθ'αυτο, ειτε απο την εφαρμογη του κινητου! Εψαξα αλλα δεν εβγαλα ακρη και πουθενα δε μου διαφημισε μηνα δωρο. Εννοείται εκανα χειροκινητα on/off το recurring billing αλλα μάταια. 

Επιφυλάσσομαι βεβαια μιας και ημουν λιγο χαμενος μεσα σε τοσες επιλογες, αλλα ρωταω μπας και τσιμπησω ενα μηνα εστω και τωρα, και για να ξερουν οι υπολοιποι!

Μην ανησυχείς ούτε εμένα έβγαλε κάτι για έξτρα μήνες μέσω recurring, ενω το γνώριζα και το έψαχνα. Έχουν αναφερθεί κι άλλες περιπτώσεις εδω στο φορουμ, γι' αυτό ρωτάω κι εγω όποιον δω μήπως καταλάβω με τι κριτήρια το εμφανίζει...

Στην δική μου περίπτωση το ρίχνω μονάχα στο γεγονός οτι όταν ενεργοποίησα τις συνδρομές είχα ηδη ενεργή Gamepass for PC συνδρομή στο account και ίσως να έφταιγε αυτό (?) αν και είχα φροντίσει να κλέίσω το recurring billing απο πρίν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...