Προς το περιεχόμενο

Xbox live ultimate 3μήνες/1ευρω(-97%)


Christos84#

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, thomason993 είπε

Οτι achievement ξεκλείδωσες οσο έπαιζες θα φαίνεται στο xbox account σου. Για το πόσες ώρες έχεις παίξει το κάθε παιχνίδι δε ξέρω αν φαίνεται κάπου. 

Ναι,το κατάλαβα γιατί το Forza μου δείχνει ένα achivement και έπαιξα 10 λεπτά.Στο Rime δεν μου δείχνει τίποτα,λογικά δεν έχει achivements ενώ έπαιξα 6 ώρες.Περισσότερο ρωτάω για να ξέρω τι έχω παίξει γιατί αν περάσει καιρός δεν θα θυμάμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 561
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

4 hours ago, DRIFT_KING said:

Ναι,το κατάλαβα γιατί το Forza μου δείχνει ένα achivement και έπαιξα 10 λεπτά.Στο Rime δεν μου δείχνει τίποτα,λογικά δεν έχει achivements ενώ έπαιξα 6 ώρες.Περισσότερο ρωτάω για να ξέρω τι έχω παίξει γιατί αν περάσει καιρός δεν θα θυμάμαι.

https://www.xboxachievements.com/game/rime/guide/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, d_gkal είπε

Οπότε εγώ δεν έκανα κανένα.Για την άλλη ερώτηση,υπάρχει τρόπος να βλέπω τι έχω παίξει και πόσες ώρες στο παρελθόν στο microsoft store;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

game pass 3 μήνες από αγορά κάρτας γραφικών + η προσφορά με το 1 ευρώ

Ευχαριστώ ts!

 

 

IMG_20200101_183948.jpg

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, murcielago580 είπε

Ξερετε αν μπορουν να αγοραστουν περισσοτερα απο 1 τριμηνα?η η προσφορα ειναι μονο για 1 αγορα ανα λογαριασμο?

μονο για 1 αγορα ανα λογαριασμο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, murcielago580 είπε

Ξερετε αν μπορουν να αγοραστουν περισσοτερα απο 1 τριμηνα?η η προσφορα ειναι μονο για 1 αγορα ανα λογαριασμο?

Τουλάχιστον στο Microsoft account, μετά το τρίμηνο που αρχικά μπαίνει η αυτόματη ανανέωση, χρεώνει κανονικά τα 12-13 ευρώ ανά μήνα(πολλά ...) οπότε λογικά δεν υπάρχει περίπτωση να κάνεις stack ή οτιδήποτε..

Πάντως για όποτε το βάζει 1 ευρώ το τρίμηνο αξίζει το deal εννοείται.. Αλλά για 12-13 πόσο είναι μετά ο μήνας είναι ούτε για γέλια :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να θυμίσουμε πως για λίγες μέρες ακόμα σε νέους λογαριασμούς μπορείτε να έχετε περίπου 2,5 χρόνια Ultimate με 60€. Αφορά μόνο νέους χρήστες χωρίς ενεργή συνδρομή (ή παλιούς που θα φτιάξουν νέο χρήστη). Τα βήματα είναι τα ακόλουθα και μόνο με αυτή τη σειρά:

  1. Φτιάχνουμε λογαριασμό στη Microsoft με τα πραγματικά στοιχεία μας.
  2. Επιβεβαιώνουμε πως είναι ενεργό και υπάρχει σαν επιλογή αγοράς το 3μηνο Ultimate με 1€. Δεν το αγοράζουμε όμως. 
  3. Κάνουμε logout
  4. Αγοράζουμε 2 συνδρομές των 12 μηνών brazil https://www.cdkeys.com/xbox-live/memberships/12-month-xbox-live-gold-membership-xbox-one-360-brazil . Κάνουμε εγγραφή στο site με πραγματικά στοιχεία. Μόλις κάνουμε την αγορά, λαμβάνουμε αμέσως τους κωδικούς στο mail.
  5. Σε κινητό κατεβάζουμε το TunnelBear VPN. To ανοίγουμε και βάζουμε περιοχή Βραζιλία
  6. Στο ίδιο κινητό μπαίνουμε στο ακόλουθο  https://redeem.microsoft.com/ και κάνουμε login με το λογαριασμό μας στη microsoft / xbox
  7. Βάζουμε τον 1ο κωδικό του CD Keys και ενεργοποιούμε την αυτόματη χρέωση μετά το 1ο 12μηνο (recurring) . Μας δίνει 1 μήνα τσάμπα επιπλέον. Την απενεργοποιούμε.
  8. Βάζουμε τον 2ο κωδικό του CD Keys και ενεργοποιούμε την αυτόματη χρέωση μετά το 1ο 12μηνο (recurring). Μας δίνει 1 μήνα τσάμπα επιπλέον. Την απενεργοποιούμε.
  9. Βάζουμε κωδικό για gold μήνα τσάμπα που έχει η κονσόλα μαζί. Δεν βάζουμε ότιδήποτε διαφορετικό απο κωδικό Gold (πχ gamepass)
  10. Κλείνουμε το TunnelBear.
  11. Αγοράζουμε το 3μηνο Ultimate με 1€ και μετά απενεργοποιούμε την αυτόματη χρέωση (recurring)

Έχουμε 12+1+12+1+3= 29 μήνες Ultimate με 29,5€+29,5€+1€=60€.

 

Επεξ/σία από sphinxgr
  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, sphinxgr είπε

Να θυμίσουμε πως για λίγες μέρες ακόμα σε νέους λογαριασμούς μπορείτε να έχετε περίπου 2,5 χρόνια Ultimate με 60€. Αφορά μόνο νέους χρήστες χωρίς ενεργή συνδρομή. Τα βήματα είναι τα ακόλουθα και μόνο με αυτή τη σειρά:

  1. Φτιάχνουμε λογαριασμό στη Microsoft με τα πραγματικά στοιχεία μας.
  2. Επιβεβαιώνουμε πως είναι ενεργό και υπάρχει σαν επιλογή αγοράς το 3μηνο Ultimate με 1€
  3. Κάνουμε logout
  4. Αγοράζουμε 2 συνδρομές 12 μηνών brazil https://www.cdkeys.com/xbox-live/memberships/12-month-xbox-live-gold-membership-xbox-one-360-brazil . Κάνουμε εγγραφή στο site με πραγματικά στοιχεία. Μόλις κάνουμε την αγορά, λαμβάνουμε αμέσως τους κωδικούς στο mail.
  5. Από κινητό κατεβάζουμε το TunnelBear VPN. To ανοίγουμε και βάζουμε περιοχή Βραζιλία
  6. Από το κινητό μπαίνουμε στο ακόλουθο  https://redeem.microsoft.com/ και κάνουμε login με το λογαριασμό μας στη microsoft / xbox
  7. Βάζουμε τον 1ο κωδικό του CD Keys και ενεργοποιούμε την αυτόματη χρέωση μετά το 1ο 12μηνο. Μας δίνει 1 μήνα τσάμπα επιπλέον. Το απενεργοποιούμε.
  8. Βάζουμε τον 2ο κωδικό του CD Keys και ενεργοποιούμε την αυτόματη χρέωση μετά το 1ο 12μηνο. Μας δίνει 1 μήνα τσάμπα επιπλέον. Το απενεργοποιούμε.
  9. Βάζουμε κωδικό για gold μήνα τσάμπα που έχει η κονσόλα μαζί. Δεν βάζουμε ότιδήποτε διαφορετικό απο κωδικό Gold (πχ gamepass)
  10. Κλείνουμε το TunnelBear.
  11. Αγοράζουμε το το 3μηνο Ultimate με 1€

Έχουμε 12+1+12+1+3= 27 μήνες Ultimate με 29,5€+29,5€+1€=60€.

Ακριβώς τα ίδια έκανα και εγώ απλά πήρα και τον ένα μήνα 1 ευρώ που είχε η Microsoft στην αρχή gold. Πήρα τις 2 Βραζιλίας στα 55 ευρώ. Πριν από κάνα δεκαήμερο. Και πήρα 3 μήνες game pass σκέτο με σχεδόν 9 ευρώ.( Μου έδωσε και ένα μήνα δώρο) 

Έτσι με 66 ευρώ για την ακρίβεια έφτασα τους 35 μήνες. Αλλο δεν πήγαινε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, sphinxgr είπε
  1. Βάζουμε κωδικό για gold μήνα τσάμπα που έχει η κονσόλα μαζί. Δεν βάζουμε ότιδήποτε διαφορετικό απο κωδικό Gold (πχ gamepass) 

Μπορούμε να βάλουμε κανόνικα και gamepass και μετατρεπονται σε ultimate. 

Επίσης 12+1+12+1+3=29 και όχι 27.

Επεξ/σία από bfc
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, sphinxgr είπε

Να θυμίσουμε πως για λίγες μέρες ακόμα σε νέους λογαριασμούς μπορείτε να έχετε περίπου 2,5 χρόνια Ultimate με 60€. Αφορά μόνο νέους χρήστες χωρίς ενεργή συνδρομή (ή παλιούς που θα φτιάξουν νέο χρήστη). Τα βήματα είναι τα ακόλουθα και μόνο με αυτή τη σειρά:

  1. Φτιάχνουμε λογαριασμό στη Microsoft με τα πραγματικά στοιχεία μας.
  2. Επιβεβαιώνουμε πως είναι ενεργό και υπάρχει σαν επιλογή αγοράς το 3μηνο Ultimate με 1€
  3. Κάνουμε logout
  4. Αγοράζουμε 2 συνδρομές 12 μηνών brazil https://www.cdkeys.com/xbox-live/memberships/12-month-xbox-live-gold-membership-xbox-one-360-brazil . Κάνουμε εγγραφή στο site με πραγματικά στοιχεία. Μόλις κάνουμε την αγορά, λαμβάνουμε αμέσως τους κωδικούς στο mail.
  5. Από κινητό κατεβάζουμε το TunnelBear VPN. To ανοίγουμε και βάζουμε περιοχή Βραζιλία
  6. Από το κινητό μπαίνουμε στο ακόλουθο  https://redeem.microsoft.com/ και κάνουμε login με το λογαριασμό μας στη microsoft / xbox
  7. Βάζουμε τον 1ο κωδικό του CD Keys και ενεργοποιούμε την αυτόματη χρέωση μετά το 1ο 12μηνο (recurring) . Μας δίνει 1 μήνα τσάμπα επιπλέον. Την απενεργοποιούμε.
  8. Βάζουμε τον 2ο κωδικό του CD Keys και ενεργοποιούμε την αυτόματη χρέωση μετά το 1ο 12μηνο (recurring). Μας δίνει 1 μήνα τσάμπα επιπλέον. Την απενεργοποιούμε.
  9. Βάζουμε κωδικό για gold μήνα τσάμπα που έχει η κονσόλα μαζί. Δεν βάζουμε ότιδήποτε διαφορετικό απο κωδικό Gold (πχ gamepass)
  10. Κλείνουμε το TunnelBear.
  11. Αγοράζουμε το το 3μηνο Ultimate με 1€ και μετά απενεργοποιούμε την αυτόματη χρέωση (recurring)

Έχουμε 12+1+12+1+3= 27 μήνες Ultimate με 29,5€+29,5€+1€=60€.

Φιλε μου για οποιον δεν εχει xbox αλλα pc τι κανει?ισχυει και για εμας?παραλειπουμε απλα το βημα 9 η δεν γινεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, murcielago580 είπε

Φιλε μου για οποιον δεν εχει xbox αλλα pc τι κανει?ισχυει και για εμας?παραλειπουμε απλα το βημα 9 η δεν γινεται?

Ισχύουν ακριβώς τα ίδια. Σαφώς το βήμα 9 δεν το κάνεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, sphinxgr είπε

Ισχύουν ακριβώς τα ίδια. Σαφώς το βήμα 9 δεν το κάνεις. 

E δεν έχει νόημα να βάλει ultimate όποιος δεν έχει xbox. Ας αγοράζει 3μηνα promos από το amd και nitro που πουλιούνται σε αγγελίες σε ξένα σάιτς και Άγιος ο Θεός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, kostasgpa είπε

E δεν έχει νόημα να βάλει ultimate όποιος δεν έχει xbox. Ας αγοράζει 3μηνα promos από το amd και nitro που πουλιούνται σε αγγελίες σε ξένα σάιτς και Άγιος ο Θεός.

Γιατι δεν εχει νοημα?εγω πρωτη φορα εβαλα το3μηνο στην προσφορα γτ μεχρι τωρα ειχα windows 8.1 και εβαλα 10αρια με δυσπιστια για το τι θα συναντησω αλλα μεχρι στιγμης λεω τι μ@λ@κι@ εκανα τοσο καιρο....Εχω λιωσει στο horizon 4. Κ εχει τοσα αλλα παιχνιδια για να παιξεις...

Τα 3μηνα σε προσφορα καθε ποτε βγαινουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, τα windows 10 είναι αδικημένα και όποιος δεν τα βάζει είναι άξιος της μοίρας του..

Τα τρίμηνα τα βλέπω σε ξένες αγγελίες με 5 ευρώ το τρίμηνο, αλλά δεν ξέρω αν στακάρουν. Όπως και να χει, φτιάχνεις νέο ακάουντ κάθε φορά αν χρειαστεί. Βγαίνει 20 ευρώ το χρόνο αν υποθέσουμε ότι δεν υπάρχουν πλέον promos των 1 ευρώ για νέους χρήστες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...