Προς το περιεχόμενο

SFBB δράση και Voucher


Προτεινόμενες αναρτήσεις

54 minutes ago, Thresh said:

Είναι, δίνουν 50αρα κι από FTTH, αν το ζητήσεις.

Κατα τα άλλα με τον διπλασιασμό που θα γίνει, θα πέσουν κι οι τιμές.

Γνωρίζουμε το πότε ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 534
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators
41 minutes ago, kostakiss said:

Γνωρίζουμε το πότε ;

1o τριμηνο του 2022 θα πάρουν εγκριση απο ΕΕΤΤ και σταδιακά μέχρι το τέλος της χρονιας. 

Για τις τιμές φαντάζομαι λίγο μετά την έγκριση.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Σε περίπου 1 χρόνο θα συμπληρώσουμε 2 χρόνια χρήσης του κουπονιού μέσω της δράσης του SFBB, ξέρουμε αν θα συνεχίσει η προσφορά στην ίδια τιμή που το έχουμε τώρα (29€)? ή αν χρειάζεται να κάνουμε κάτι; Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Στα 29 όχι, πιθανότατα στα 32-33 για 100 ή στα 37 για 200 εφόσον εγκριθεί ο διπλασιασμός από την ΕΕΤΤ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, Thresh είπε

Στα 29 όχι, πιθανότατα στα 32-33 για 100 ή στα 37 για 200 εφόσον εγκριθεί ο διπλασιασμός από την ΕΕΤΤ.

Αν είναι από 32 έως 37 καλά θα είναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι σε διαδικασία εγκατάστασης FTTH από Cosmote και ρωτάω κάτι την εταιρεία αλλά και τον εγκαταστάτη που πέρασε σήμερα να δούμε τον χώρο, που δεν μου απαντάνε. Ξέρουμε τί μέγιστες δυνατότητες έχει ο εξοπλισμός που μας δίνουν/εγκαθιστούν; Αν σε 2-3 χρόνια προκύψουν αλλαγές στα διαθέσιμα προγράμματα κλπ, να μην θέλουμε ξανά μερεμέτια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
3 ώρες πριν, Abudi είπε

Είμαι σε διαδικασία εγκατάστασης FTTH από Cosmote και ρωτάω κάτι την εταιρεία αλλά και τον εγκαταστάτη που πέρασε σήμερα να δούμε τον χώρο, που δεν μου απαντάνε. Ξέρουμε τί μέγιστες δυνατότητες έχει ο εξοπλισμός που μας δίνουν/εγκαθιστούν; Αν σε 2-3 χρόνια προκύψουν αλλαγές στα διαθέσιμα προγράμματα κλπ, να μην θέλουμε ξανά μερεμέτια

Oσο η τεχνολογια ειναι σε οπτικη ειναι δεν θα χρειαστει κατι αλλο

οτι εγκατασταση ειναι εντος οικοδομης ειναι πρακτικα μια οπτικη ινα με της διακλαδωσεις της δεν εχεις καποιο hardware που να χρειαστει αλλαγη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας , είχα κάνει και εγώ εγγραφή και περίμενα ενημέρωση για το ποτε θα υπάρξουν διαθέσιμες προσφορές . Ήρθε σήμερα ένα email που με ενημερώνει ότι πλέον υπάρχουν διαθέσιμες προσφορές από wind και ΟΤΕ . Ελα ομως που έχω εδώ και ένα μήνα Vodafone . Γιατί η Vodafone δεν έχει προσφορές ; Υπάρχει περίπτωση να ανοίξουν αργότερα ή μπορεί και όχι ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/2/2022 στις 5:10 ΜΜ, Inuyasha είπε

Oσο η τεχνολογια ειναι σε οπτικη ειναι δεν θα χρειαστει κατι αλλο

οτι εγκατασταση ειναι εντος οικοδομης ειναι πρακτικα μια οπτικη ινα με της διακλαδωσεις της δεν εχεις καποιο hardware που να χρειαστει αλλαγη

Άρα δηλαδή το καλώδιο της οπτικής ίνας και όλες αυτές οι πριζούλες-μοντεμάκια που εγκαθιστούν-δίνουν είναι ενός στάνταρ προτύπου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
5 ώρες πριν, Abudi είπε

Άρα δηλαδή το καλώδιο της οπτικής ίνας και όλες αυτές οι πριζούλες-μοντεμάκια που εγκαθιστούν-δίνουν είναι ενός στάνταρ προτύπου;

Και σκέψου ότι αντικαθιστά το υπάρχων δίκτυο χαλκού,δεν νομίζω ότι θά χρειαστεί αλλαγή γιατί τά επόμενα 15-20 χρόνια

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
3 hours ago, Inuyasha said:

Και σκέψου ότι αντικαθιστά το υπάρχων δίκτυο χαλκού,δεν νομίζω ότι θά χρειαστεί αλλαγή γιατί τά επόμενα 15-20 χρόνια

Κι αν χρειαστεί, θα περάσουν "νέα" οπτική από τα υπάρχοντα κανάλια, ξεκούραστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/2/2022 στις 1:47 ΜΜ, Abudi είπε

Είμαι σε διαδικασία εγκατάστασης FTTH από Cosmote και ρωτάω κάτι την εταιρεία αλλά και τον εγκαταστάτη που πέρασε σήμερα να δούμε τον χώρο, που δεν μου απαντάνε. Ξέρουμε τί μέγιστες δυνατότητες έχει ο εξοπλισμός που μας δίνουν/εγκαθιστούν; Αν σε 2-3 χρόνια προκύψουν αλλαγές στα διαθέσιμα προγράμματα κλπ, να μην θέλουμε ξανά μερεμέτια

μέχρι 500M+-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά σας, 

Εδώ και μια βδομάδα έκανα αίτηση για FTTH/100mbits στην cosmote διαδικτυακά στην νέα τιμή (36,90/23,90 με το κουπόνι) έχοντας ήδη το κουπόνι από SFBB. Ποια είναι η διαδικασία από εδώ και πέρα; δεν μου έχουνε ζητήσει το κουπόνι (δεν υπήρχε στην αίτηση πεδίο για να το ανεβάσω). Στέλνω το pdf στο customer service ή περιμένω να επικοινωνήσουνε με μένα; Επίσης γνωριζετε αν μπορώ να δω καπου στο my cosmote (στο σάιτ, όχι το app) την πορεία της αίτησής μου;

 

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ είχα αναγκαστεί να επικοινωνήσω με το 13888 γιατί είχε μείνει στην επεξεργασία για μέρες η αίτηση από το site.

Επεξ/σία από MSc CCDSP
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...