Προς το περιεχόμενο

SFBB δράση και Voucher


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 534
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Just now, ReBeLoS said:

υπομονη και επιμονη παιδια. Ο καθε τηλεφωνητης λεει τα δικα του μεχρι να πεσεις στον καταληλο που ξερει 

Πήρα τηλέφωνο και έπεσα μαλλον σε κάποιον που γνωρίζει. Ο λόγος που παραμένω στα 42.90 είναι γιατί δεν κάνω ανανέωση του συμβολαίου (άρα δεν ξεκινάει πάλι η 2ετία) αλλά τροποποίηση συμβολαίου οπότε κρατάω την παλιά ημερομηνία (που σε εμένα τελειώνει σε 10 μήνες).

Ίσως ο λόγος που εσύ κατάφερες να πάρεις 36.90 είναι γιατί έκανες νέο συμβόλαιο (άρα +2 χρόνια από την υπογραφή του) και μάλλον έληγε τώρα στα κοντά το παλιό σου.

Αυτά έχω καταφέρει να καταλάβω μέχρι στιγμής. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Xvipes είπε

Πήρα τηλέφωνο και έπεσα μαλλον σε κάποιον που γνωρίζει. Ο λόγος που παραμένω στα 42.90 είναι γιατί δεν κάνω ανανέωση του συμβολαίου (άρα δεν ξεκινάει πάλι η 2ετία) αλλά τροποποίηση συμβολαίου οπότε κρατάω την παλιά ημερομηνία (που σε εμένα τελειώνει σε 10 μήνες).

Ίσως ο λόγος που εσύ κατάφερες να πάρεις 36.90 είναι γιατί έκανες νέο συμβόλαιο (άρα +2 χρόνια από την υπογραφή του) και μάλλον έληγε τώρα στα κοντά το παλιό σου.

Αυτά έχω καταφέρει να καταλάβω μέχρι στιγμής. 

εμενα οπως εχω πει ειναι εντελως νεο συμβολαιο με φορητοτητα απο αλλη εταιρια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 15/02/2022 at 17:45, ReBeLoS said:

εγω ναι εκανα νεο συμβολαιο γιατι ειχα vodafone και πηγα cosmote. Σε υπαρχουσες συνδεσεις δεν ξερω να σε βοηθησω δυστηχως. 

Σε πήραν από την Vodafone για να προσφέρουν τίποτα καλύτερο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, VonLoutsos είπε

Σε πήραν από την Vodafone για να προσφέρουν τίποτα καλύτερο;

και να με παρουν δεν εχουν κατι καλυτερο απο απλη adsl 24αρα που πιανω 7. Οποτε δεν νομιζω να μπουν στον κοπο καν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι καλύτερο ίσως,  προς την τιμή,  και όπως όλα δείχνουν  έχασε άλλον  ένα συνδρομητή η vodafone  , αυτό εγώ δεν μπορώ να το καταλάβω , να μην θέλει  να δώσει  ftth  όπου έχει βάλει ινα ο ΟΤΕ, δεν θέλει η vodafone  να δώσει , δεν την αφήνουν η cosmote και η wind   τα έχει μοιράσει  έτσι η εεττ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, ReBeLoS said:

και να με παρουν δεν εχουν κατι καλυτερο απο απλη adsl 24αρα που πιανω 7. Οποτε δεν νομιζω να μπουν στον κοπο καν.

Αυτό που είπε ο απο πάνω εννοώ. Να σε πάρει και να σου πει αφού θέλεις FTTH παραμένεις σε εμένα αλλάζουμε σε FTTH και σε καλύτερη τιμή από αυτή που σου δίνει ο ΟΤΕ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, VonLoutsos είπε

Αυτό που είπε ο απο πάνω εννοώ. Να σε πάρει και να σου πει αφού θέλεις FTTH παραμένεις σε εμένα αλλάζουμε σε FTTH και σε καλύτερη τιμή από αυτή που σου δίνει ο ΟΤΕ.

μα αυτο εξηγω. ΔΕΝ εχει η vodafone στην περιοχη μου ουτε VDSL ουτε FTTH ουτε τιποτα. Εχει κατι προιστορικα adsl σαν αυτο που ηδη εχω εδω και 17 χρονια. Μονο wind και cote στην περιοχη μου εχουν FTTH

για να καταλαβεις απο τα παραπονα που τους εχω κανει και τα τηλεφωνηματα μπας και βαλουν ποτε κατι καλυτερο απο adsl με εχουν βαλει στο χαμηλοτερο παγιο και πληρωνω το μηνα 4 ευρω για 24αρα (πιανω 7) και απεριοριστα αστικα και κινητα.

Επεξ/σία από ReBeLoS
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
30 λεπτά πριν, johnnys77777 είπε

Και γω παιδιά έκανα νέο λογαριασμό και μου είπαν για την 100αρα με εκπτωση και πληρωνω τωρα 28,90.

Εσείς που λέγατε για 23,90 βγάλατε άκρη?

Εγω ειχα κλεισει οπτικη με 28 σημερα πηρα μπας και γινει 24 και εφαγα ακυρο λεει δεν ισχυει πλεον σαν προσφορα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λογικα το πηρανε χαμπαρι οτι μεσω του cosmote eshop εβγαινε 23.90 ενω τηλεφωνικα εβγαινε 28.90 και το κοψανε. Αρκετοι το καναμε και πηραμε την χαμηλη τιμη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...