Προς το περιεχόμενο

[4K Smart TV]F&U FL2D5507UH €259 @germanos [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


Οράτιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δωστε μια πληροφορια ρε παιδια;Αξιζει για κυρια τηλεοραση;Εχω μια Samsung es8000 του 2012 αυτη τη στιγμη,η οποια εχειαρχιζει να βγαζει κατι γραμμες,οππτε θα χρειαστει αντικατασταση...Αξιζει να παρω αυτη σαν κυρια τηλεοραση;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 83
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 hours ago, paylidis said:

Την έχω. Ληστεία σε αυτό το ποσό. Χτυπήστε την άφοβα σε αυτά τα λεφτά...

Δώσε μας κανένα info παραπάνω! Ips? Πως είναι από εικόνα ήχο σε απλό περιεχόμενο και σε HD περιεχόμενο.. Κολλήματα στο θέμα σμαρτ; 

Χτύπησα και εγώ μια κατά τις 7 που έγινε διαθέσιμη.. Οκ ψηνόμουν για μεγαλύτερη αλλά από την άλλη ήθελα τα διπλά λεφτά για 65..

Επεξ/σία από baskon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 minutes ago, Doubt said:

Όταν βλέπεις 55αρα σε τιμή 43αρας και θετικά σχόλια δεν ρωτάς αν έχει IPS, bluetooth, DTS, Android. Απλά πατάς το κουμπάκι.

  Reveal hidden contents

seconds button GIF

Όταν εχεις πάρει Thomson android με va panel 50αρα στα 270 ευρώ που αν τη δει κάποιος δεν έχει να ζηλέψει τίποτα σε εικόνα από πολύ ακριβότερες.... Οκ δε το λες κιολας ότι η συγκεκριμένη είναι σε τιμή 43αρας..

Προσωπικά πάτησα το κουμπί πριν ρωτήσω γιατί χρειαζόμουν μια τηλεόραση και δε βλέπω να βγαίνει κάτι άλλο σύντομα.. αλλά θα ήθελα να ξέρω τι να περιμένω. Έχει ips panel? Va μάλλον όχι ε; Από clouding κλπ πως πάει; 

Επεξ/σία από baskon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξανά μη διαθέσιμη. Λογικά έχουν κάποια κομμάτια και τα βγάζουν σταδιακά κάθε μέρα, όποτε μάλλον αύριο θα ξαναγίνει διαθέσιμη. 

Ερωτηση προς κατόχους: ισχύει ότι δεν παίζει avi από usb? Στο manual λέει ότι το υποστηρίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, dirtybits είπε

Ξανά μη διαθέσιμη. Λογικά έχουν κάποια κομμάτια και τα βγάζουν σταδιακά κάθε μέρα, όποτε μάλλον αύριο θα ξαναγίνει διαθέσιμη. 

Ερωτηση προς κατόχους: ισχύει ότι δεν παίζει avi από usb? Στο manual λέει ότι το υποστηρίζει.

Σε δικια μου F&U δεν μπαιζει μόνο εκεινα τα avi με βίντεο κωδικοποίησης Χ264 μεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, baskon είπε

Δώσε μας κανένα info παραπάνω! Ips? Πως είναι από εικόνα ήχο σε απλό περιεχόμενο και σε HD περιεχόμενο.. Κολλήματα στο θέμα σμαρτ; 

Χτύπησα και εγώ μια κατά τις 7 που έγινε διαθέσιμη.. Οκ ψηνόμουν για μεγαλύτερη αλλά από την άλλη ήθελα τα διπλά λεφτά για 65..

Δεν έχω ιδέα δεν ασχολούμαι με πολύ τεχνικά χαρακτηριστικά κλπ. Netflix παντως σε 4Κ παίζει άψογα σε σημείο που δε το περιμένεις για μια τηλεοραση των 400€ (τόσο την είχα πάρει). 
 

το smart της δεν είναι κάτι φοβερό-μετά την αναβάθμιση μάλιστα Που ζητούσε κ την έκανα έγινε λιγο χειρότερο από ότι ήταν. Ο ήχος όπως σε όλες τις FU είναι μέτριος έως κακος. Η γνώμη μου παντως παραμένει. Σε αυτά τα λεφτά είναι ληστεία. Μην την πιλατεύετε και πολύ για 260€...

Επεξ/σία από paylidis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Kenny McCormick είπε

Να την βάλω στο δωμάτιο να την έχω και για pc monitor είναι λίγο overkill? :P 

Πλάκα πλάκα σκέφτομαι πολύ σοβαρά να βάλω στο δωμάτιο μου 55αρα 😂😂

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, manthos_27 είπε

Πλάκα πλάκα σκέφτομαι πολύ σοβαρά να βάλω στο δωμάτιο μου 55αρα 😂😂

 

2 ώρες πριν, Kenny McCormick είπε

Να την βάλω στο δωμάτιο να την έχω και για pc monitor είναι λίγο overkill? :P 

Βeaten u both...

Sam Rockwell Reaction GIF

Kαι ναι. Το λες και overkill.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν προαναφέρθηκε! Δε παίζει MP4 και AVI αρχεία από flashusb.

 

Σημαντικό κατ' εμέ, τόσο για να μην την έπαιρνα με τίποτα.. αν και τη παραπάνω μάρκα την έχω δίπλα στη TRUST.. του πάτου ποιότητα πάντα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε περιπτωση που ενδιαφερεται καποιος μπορει να παρει τη δικια μου (που δεν εχω παραλαβει ακομα), οποτε ας μου στειλει pm.

Επεξ/σία από tonyduke
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω σκέφτομαι να μην παραλάβω τελικά μιας και μετά από μετρήσεις βγαίνει λίγο μεγάλη.
Οπότε αν κάποιος θέλει ας μου στείλει και μένα pm.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...