Προς το περιεχόμενο

Το Samsung Galaxy S20 Ultra είναι 5G ready, 8K εγγραφή βίντεο και έχει κάμερα 108MP με zoom 100X


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Ετσι ακριβως,να μην προλαβουμε να δουμε τι θα βγαλει η Huawei,Oneplus,Apple,Pixel,Sony,Lg,Xiaomi,Asus και λοιπες εταιρειες,κατευθειαν να βαφτισουμε καλυτερη συσκευη τα νεα Samsung επειδη ειναι τα πρωτα που θα βγουν στην αγορα πιο γρηγορα απο τους αλλους.

Οτι να ναι κυριολεκτικα.

Και για τα S10 περυσι αυτα διαβαζαμε. Οτι το καλυτερο οταν πρωτο βγηκαν,αλλα στην πορεια που επεσε το hype τα προσπερασαν οι περισσοτεροι. Και ειχαν και πιο ανταγωνιστικες τιμες.

Για πες μας από την εμπειρία που έχεις ποια συσκευή θεωρείς ότι θα είναι καλυτερη από το S20 ultra 5G?

asus zenfone?

one plus 8?

huawei P40?

sony xperia?

LG V60?

Το iphone το είδαμε τον Σεπτέμβριο.Εκτος και αν αναφέρεσαι στο iphone 9 και περιμένεις να είναι καλύτερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 258
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μένει τώρα να δούμε και το Huawei p40 pro και αν φυσικά καταφέρει να κυκλοφορήσει και Ευρώπη. 

Κάτι που με χαλάει στην Samsung είναι οι ενημερώσεις θα ήθελα τουλάχιστον ένα χρόνο παραπάνω, πληρώνεις που πληρώνεις τόσα χρήματα ας υπήρχε +1 χρόνος παραπάνω. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Grimson είπε

Για πες μας από την εμπειρία που έχεις ποια συσκευή θεωρείς ότι θα είναι καλυτερη από το S20 ultra 5G?

Περιμενεις να κατσω να μυρισω τα νυχια μου για τα specs των υπολοιπων εταιρειων μεχρι το τελος του χρονου?Η μηπως οταν λεμε ''το καλυτερο κινητο του 2020,δεν πιανει πχ τα Iphone και pixel που κυκλοφορουν....το 2020.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, snoopycrete είπε

Έφυγε η Huawei απο το παιχνίδι και τώρα θα πληρώνουμε το Samsung πιο ακριβά απο τα iPhone

Μέγας είσαι Κύριε!...

Αδερφε μου να ερχονταν με τον σναπντραγκον αντε πες να το σκεφτεις!Αλλα με τον εξινος παλι ε οχι νταξει κατανταει αηδια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, JcD είπε

https://www.forbes.com/sites/gordonkelly/2019/10/08/apple-iphone-problem-display-scratch-upgrade-iphone-11-pro-max-update/amp/#aoh=15815067057908&referrer=https%3A%2F%2Fwww.google.com&amp_tf=From %1%24s

Λίγο googling και τα μαθαίνουμε όλα, ένα τυχαίο λινκ επέλεξα,  επίσης στο δικό μου 11pro είχε κάνει μια γρατζουνιά το σασί πάνω ενώ ήταν μόνιμα εντός θήκης, δυστυχώς είναι ποιο εύκολογρατζουνιστα τα iphone από τα σαμυ των τελευταίων γενεών, προσωπική εμπειρία μου.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Alexaras1991 είπε

Σε Banggood και Gearbest βρίσκεις τώρα Asus ROG Phone 2 στο 1/3 της τιμής και θερίζει σε όλα και ας μην παίζεις παιχνίδια. 

Ποσο ισχύει αυτό πραγματικά. 450 ευρώ και περνεις ότι καλύτερο σήμερα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλεονεξία .... καινοτομίες μηδέν... άχρηστα features .... κορεσμός για κάθε normal χρήστη... και ουσία μηδέν πάλι...

Λες και τα megapixels ή το 8K θα σε κάνουν να σερφάρεις καλύτερα στο web ή να

τσατάρεις στο φατσοβιβλίο.... 

Και με τιμές στο θεό.... Πρόβατα βέβαια υπάρχουν πολλά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, lenovo2014 είπε

Δεν υπάρχει σύγκριση πουθενά πιστεψε με το iPhone ειναι κλάσεις ανώτερο από ποιότητααπο Λογισμικό απο ολες της πλευρές οπότε μην το ψαχνεις 

Καλά ας μπορέσει πρώτα να αλλάξει default εφαρμογές και μιλάμε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
34 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Περιμενεις να κατσω να μυρισω τα νυχια μου για τα specs των υπολοιπων εταιρειων μεχρι το τελος του χρονου?Η μηπως οταν λεμε ''το καλυτερο κινητο του 2020,δεν πιανει πχ τα Iphone και pixel που κυκλοφορουν....το 2020.

Τα iPhone και pixel του 2020 τα είδαμε.Απογοήτευση από την κάμερα και για τα δυο δεν κατάφεραν να ξεπεράσουν συσκευές του 2019 σε ποιότητα φωτογραφίας και καμιά καινοτομία.Αναμένουμε τον Σεπτέμβριο να δούμε κάτι καλύτερο από apple.Για την Google απλά αναμένουμε μήπως δούμε κάτι αξιόλογο αν και δεν φαίνεται να ασχολείται πραγματικά

Επεξ/σία από Grimson
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, dinos234 είπε

Εξαιρετική συσκευή το s20 ultra αν εξαιρέσουμε σαφώς την τιμή. 128 ξεκινάει κανονικά 256 έπρεπε όπως το note για τόσα χρήματα. 

Έχω κάποιες απορίες 

1. Έβαλαν τελικά ανοξείδωτο ατσάλι όπως είχε ακουστεί στο πλαίσιο η πάλι το ίδιο ? 

2.  5G θα έχουν όλα τα ultra η μόνο καμιά άλλη έκδοση ? 

Ευτυχώς που δεν έβαλαν ατσάλι,το ατσαλι των iphone γεμιζει γρατσουνιές και φαινεται μια αηδία,βεβαια μπορεί να ειναι και μαιμού ατσάλι οπως και το ζαφείρι τους.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, NamelessDead είπε

Έγινε ήδη preorder. Όσο για τους υπόλοιπους μας έχετε πρήξει με τον exynos. Φτάνει σε κάθε θέμα. Που αν σας δώσουν 2 S20 και δεν σας πούνε πιο είναι πιο δεν θα καταλάβετε τίποτα. Πρηχτες 

 

Δεν υπάρχει νομίζω 4g έκδοση του Ultra είναι μόνο 5g

Εσυ που μαλλον ξερεις τις διαφορες για πες μας;;Μαλλον δινεις 1400 ευρω για εξινος για να ανεβαζεις καμια φωτο.Αρα μαλλον εισαι ο μονος που δεν μπορεις να καταλαβεις την διαφορα των επεξεργαστων.Ουτε πακμαν δεν μπορει να παιξει στα 60fps ψαγμενε τυπε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, NamelessDead είπε

Καλά ας μπορέσει πρώτα να αλλάξει default εφαρμογές και μιλάμε 

Μπορεί αλλα δεν θέλουμε ρε φιλε με πιανεις ?

5 λεπτά πριν, JcD είπε

Βαριέμαι να βάλω κι άλλα.

Στημένα βίντεο ..... εγω ρε φιλε το έχω 3 μηνες χωρίς προστασία οθόνης και δεν έχω καμια απόλυτος γρατζουνια τωρα τι να σου πω αν το βαζεις σε τσέπη με κλειδια Ναι μπορεί να γίνει αλλα απλα σε τσέπη δεν γίνεται ζωντανό παραδειγμα εγω άρα δεν ιδρώνει το αυτί μου . Αν θες μπορώ να στο δείξω και απο κοντά να σου φύγουν οι αποριες . Τωρα το τι βγαίνει στο ίντερνετ αλλο καπέλο αυτό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...