Προς το περιεχόμενο

Το Samsung Galaxy S20 Ultra είναι 5G ready, 8K εγγραφή βίντεο και έχει κάμερα 108MP με zoom 100X


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, lenovo2014 είπε

Έπεσες έξω δεν ειμαι φαν

20200212_113427.jpg

Τότε θα έπρεπε να περιμένεις να δεις από κοντά πριν κατακρίνεις ! Άλλο οι προσωπικές γνώμες ... Που είναι σεβαστές από όλους και άλλο το να κατακρίνουμε . Τέλος πάντων ! Καλημέρα και ο καθένας παίρνει ότι νομίζει ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 258
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

7 λεπτά πριν, xaralampospanos είπε

Ευτυχώς που δεν έβαλαν ατσάλι,το ατσαλι των iphone γεμιζει γρατσουνιές και φαινεται μια αηδία,βεβαια μπορεί να ειναι και μαιμού ατσάλι οπως και το ζαφείρι τους.

Ρε συ θα μας τρελαίνεται χωρις να εχετε τα κινητα μιλάτε για γρατζουνιές?  Θες να σου δειξω το s10plus απο κοντα να δεις το σουπερ αλουμινιο ? Και να δεις και το ατσάλι?  Δεν εχεις ιδέα πόσο μεγάλη είναι η διαφορά 

1 λεπτό πριν, dimitrisdim14 είπε

Τότε θα έπρεπε να περιμένεις να δεις από κοντά πριν κατακρίνεις ! Άλλο οι προσωπικές γνώμες ... Που είναι σεβαστές από όλους και άλλο το να κατακρίνουμε . Τέλος πάντων ! Καλημέρα και ο καθένας παίρνει ότι νομίζει ...

Τι να δω ρε φιλε ειναι σαν να πιανω το ίδιο κινητό φαίνετε καθαρά ιδιο υλικό ιδια πατεντα ιδιο σασί ιδια πλάτη ίδιο frame να το πιάσω κιόλας?  Φτανει που το βλεπω μονο δεν αλλάζει τίποτα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

και επειδή κάποιοι λέτε για τη Google και το android

https://www.in.gr/2020/02/12/world/apokalypsi-vomva-cia-ekane-parakolouthiseis-gia-dekaeties-doureio-ippo-mia-elvetiki-etaireia/amp/

Επεξ/σία από Grimson
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, lenovo2014 είπε

Ρε συ θα μας τρελαίνεται χωρις να εχετε τα κινητα μιλάτε για γρατζουνιές?  Θες να σου δειξω το s10plus απο κοντα να δεις το σουπερ αλουμινιο ? Και να δεις και το ατσάλι?  Δεν εχεις ιδέα πόσο μεγάλη είναι η διαφορά 

Το εχω δει σε iphone φιλου μου,το ατσαλινο πλαισιο εχει γεμισει γρατσουνιες,μπορει να το προκαλεσε και η θηκη,γεγονος ομως ειναι οτι στα αλουμινενια πλαισια δεν ειχα ποτε τετοιο θεμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, lenovo2014 είπε

Μπορεί αλλα δεν θέλουμε ρε φιλε με πιανεις ?

Στημένα βίντεο ..... εγω ρε φιλε το έχω 3 μηνες χωρίς προστασία οθόνης και δεν έχω καμια απόλυτος γρατζουνια τωρα τι να σου πω αν το βαζεις σε τσέπη με κλειδια Ναι μπορεί να γίνει αλλα απλα σε τσέπη δεν γίνεται ζωντανό παραδειγμα εγω άρα δεν ιδρώνει το αυτί μου . Αν θες μπορώ να στο δείξω και απο κοντά να σου φύγουν οι αποριες . Τωρα το τι βγαίνει στο ίντερνετ αλλο καπέλο αυτό 

Εγώ το είχα ένα μήνα και γρατζουνιστηκε, στημένος ειμαι κι εγώ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το εχει πάρει χαμπάρι κανείς ότι το οπτικό ζουμ είναι 5x, και ολο το υπόλοιπο ψηφιακό? Ψηφιακο κανουν ολα.. Οκ ο 100αρης σενσορας βοηθάει σίγουρα και στο ψηφιακό ζουμ, αλλα στο 100 x, ακομα και στο 50x η ποιότητα ειναι δραστικα χειρότερη. 

Στην πράξη αμα θες καλη φωτο. Θα πλησιάσεις το θεμα ή θα χρησιμοποιησεις max 5x. 

Ολα τα υπόλοιπα ειναι promotion και εσκεμμένη παραπληροφορηση. 

Δεν λέει κανεις οτι δεν ειναι καλο, απλα δεν ειναι ΤΟΣΟ καλο όσο το παρουσιάζουν. 

Και του χρόνου κλασικα θα βγει ultra 30, και θα λεει πραγματικά καλο ζουμ και όχι σαν του μαπα του 20, οτι παίζεται εδω και 5 χρόνια δηλαδή. 

Ειναι πολλα τα λεφτα Άρη, 1400€ για οτι προσφέρει. 

Και exynos με επιδόσεις και ενεργειακή συμπεριφορά προηγ γενιάς επεξεργαστή. Ο snapdragon 855 Ισοδύναμος είναι.. 

Επεξ/σία από oldnew
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, oldnew είπε

Το εχει πάρει χαμπάρι κανείς ότι το οπτικό ζουμ είναι 5x, και ολο το υπόλοιπο ψηφιακό? Ψηφιακο κανουν ολα.. Οκ ο 100αρης σενσορας βοηθάει σίγουρα και στο ψηφιακό ζουμ, αλλα στο 100 x, ακομα και στο 50x η ποιότητα ειναι δραστικα χειρότερη. 

Στην πράξη αμα θες καλη φωτο. Θα πλησιάσεις το θεμα ή θα χρησιμοποιησεις max 5x. 

Ολα τα υπόλοιπα ειναι promotion και εσκεμμένη παραπληροφορηση. 

Δεν λέει κανεις οτι δεν ειναι καλο, απλα δεν ειναι ΤΟΣΟ καλο όσο το παρουσιάζουν. 

Και του χρόνου κλασικα θα βγει ultra 30, και θα λεει πραγματικά καλο ζουμ και όχι σαν του μαπα του 20, οτι παίζεται εδω και 5 χρόνια δηλαδή. 

Ειναι πολλα τα λεφτα Άρη, 1400€ για οτι προσφέρει. 

Και exynos με επιδόσεις και ενεργειακή συμπεριφορά προηγ γενιάς επεξεργαστή. Ο snapdragon 855 Ισοδύναμος είναι.. 

10 δεν είναι στο ultra; Αυτή την εντύπωση είχα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, Fulgore είπε

Κυκλοφορησαν φετος Iphone και pixel και δεν το ξερω?

Είναι γνωστό από προηγούμενους λογαριασμούς ότι ο @Grimson @Istros @Deadpool 1  κτλ είναι... παλαιοημερολογίτης. Θεωρεί ό,τι βγαίνει από Σεπτέμβριο και μετά ως συσκευή της επόμενης χρονιάς.

Όλο αυτό επειδή τον βολεύει πολύ να συγκρίνει τα τελευταίας γενιάς Samsung που βγαίνουν Μάρτη/Απρίλη με περσινά μοντέλα. Το αστείο είναι ότι φαντάζεται ότι οι υπόλοιποι εδώ μέσα τον παίρνουμε στα σοβαρά...

 

Επεξ/σία από D.Luffy
  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, NamelessDead είπε

10 δεν είναι στο ultra; Αυτή την εντύπωση είχα. 

Είδα ένα review στο YouTube και λέει 5x.. 

Αλλα λογικο να έχεις λανθασμένη εντύπωση, αφου αυτο στόχευε η σαμσουνγκ. Ποτε δεν το ανέφερε, τονίζε το 100x και ποσο απίστευτα κοντα έφερνε το αλκατραζ χωρίς να σχολιάζει οτι στο 100x φαινότανε θεοθολα.. 

Πόσοι το παρατήρησαν αυτο και δεν επηρεάστηκανε απο τα γουαου και τα γιουπι των στημενων θεατών της σαμσουνγκ απο κατω? 

Επεξ/σία από oldnew
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, oldnew είπε

Είδα ένα review στο YouTube και λέει 5x.. 

Αλλα λογικο να έχεις λανθασμένη εντύπωση, αφου αυτο στόχευε η σαμσουνγκ. Ποτε δεν το ανέφερε, τονίζε το 100x και ποσο απίστευτα κοντα έφερνε το αλκατραζ χωρίς να σχολιάζει οτι στο 100x φαινότανε θεοθολα.. 

Πόσοι το παρατήρησαν αυτο και δεν επηρεάστηκανε απο τα γουαου και τα γιουπι των στημενων θεατών της σαμσουνγκ απο κατω? 

Δεν νομίζω να πιστευει κανεις οτι μπορει να υπαρξει κινητο με 100x οπτικο ζοομ αυτο δεν σημαινει ομως οτι το ζουμ που εχει δεν ειναι εξωπραγματικο για κινητο τηλεφωνο.Στο θεμα της παραπλανησης μαθαινει σιγα σιγα και η samsung απο τον πρωτο διδαξα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπωσ ειπε κ ενασ φιλοσ παρακατω εχει -------------ολα τα βαλαντια οποιοσ θελει κ μπορει το παιρνει--------------αλλιωσ περναει κανα 6  μηνο ισωσ κ πιο πολλη κ το παιρνεισ..............κριμα να μασ εχουν στην ευρωπη ...........exynos αλλα βρισκουν κ κανουν ...............

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...