Προς το περιεχόμενο

moneysafe απατη;;; τι γινεται;


jimmyboyk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μετά απο ένα μήνα περιμένοντας απάντηση στο email μου εν τελη σημερα πηρα απαντηση οτι η μεταφορα ολοκληρωθηκε και πραγματι μπηκαν τα χρηματα στον λογαριασμο μου. φυσικα μιλαμε για πολυ μικροτερο ποσο απο τους υπολοιπους εδω μεσα αλλα και παλι, φανταζομαι οτι ειναι θετικο.

Untitled.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, ArisV19 είπε

Μετά απο ένα μήνα περιμένοντας απάντηση στο email μου εν τελη σημερα πηρα απαντηση οτι η μεταφορα ολοκληρωθηκε και πραγματι μπηκαν τα χρηματα στον λογαριασμο μου. φυσικα μιλαμε για πολυ μικροτερο ποσο απο τους υπολοιπους εδω μεσα αλλα και παλι, φανταζομαι οτι ειναι θετικο.

Untitled.png

Μακάρι να τ πάρουμε όλοι...απλά δεν καταλαβαίνω με ποια κριτήρια κ με ποια σειρά τα βάζουν...γτ εγώ έχω σεπα από 25-2 1350€ και ακόμα τπτ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, Liverpool7 είπε

Μακάρι να τ πάρουμε όλοι...απλά δεν καταλαβαίνω με ποια κριτήρια κ με ποια σειρά τα βάζουν...γτ εγώ έχω σεπα από 25-2 1350€ και ακόμα τπτ....

Πραγματικα δυστυχως δεν γνωριζω. Τοσους μηνες δεν ειχα στειλει email και απλα με αγνοησαν, ισως να βοηθησε το οτι εστειλα email(?) Αν και απ' οτι καταλαβα ηδη το εχουν κανει οι περισσοτεροι οποτε τι να πω δεν ξερω... Επισης η ημερομηνια που γραφουν "13/3/2020" ειναι λαθος μιας και την εντολη την εστειλα πολυ πιο πριν (1-2 μηνες) αλλα οπως και να χει δεν θα το ψαξω μιας και με κουρασε το ζητημα. Απλα ελπιζω να λυθουν τα θεματα ολων το συντομοτερο:/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
1 ώρα πριν, stef777 είπε

Innotivex min kanis tipota file astous na parakalane ta lefta tous emeis pou kaname episinapsi mas evgalan pseftes astous etsi na psaxnoun ta lefta tous 

μεγα λαθος...προφανως αποκαλυφθηκατε τωρα.πως ειναι δυνατον ολα τα νεα προφιλ με 5 και 6 μνμ να πηραν τα λεφτα τους;;; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, stef777 είπε

Nai douleuo stin moneysafe Kai mpeno edo na glentiso to jimmyboyk Kai na kseris jimmako auti ti stigmi eimai Stis maldives Pino kokteil me ta lefta s Kai kseris to tzampa panta pio oraio einai...

καλα κανεις...συνεχισε ετσι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...