Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, najinblue3 είπε

πραγματικα ομως κ μενα αυτο με χαλαει, δειξε κατι ρε αδερφε. Ουτε στο demons souls δειξαν κατι περα απο ενα διλεπτο που ειναι και το μοναδικο που με ενδιαφερει. Επισης θα ηθελα να δω πως τρεχει το Monster Hunter World,  αν επιτελους το ψιλοφτιαξουνε σε συγκριση με την λαιλαπα του ps4 με τα 8λεπτα loadings και τα sub 30 fps...

Ισχυει, στο demons δεν ξερουμε τιποτα περα απο ενα μικρο trailer το οποιο εφερε και προβληματισμους μαζι με hype, αλλα πες οκ εμεις θα το παρουμε blind ετσι και αλλιως γιατι ειμαστε τρελαμενοι με το ειδος, στα υπολοιπα ομως?  1.5 μηνας εμεινε και ακομα δεν ξερουμε τι θα γινει με τα saves, ποια παιχνιδια θα παιζουν, δεν εχουμε δει το OS να τρεχει και αλλα πολλα. Το MHW φανταζομαι θα παιζει οπως στο SeX με 60αρι καρφωμενο στο 99%, δεν ειναι ποια και το Crysis οκ. 😛

Ενταξει αν κρινω απο το DS4 το controller εννοειται θα βγει σε πολλα χρωματα, το θεμα ειναι αν αλλαζουν τα πλαστικα η απλα τα ξήλωσε ο τυπος στην φωτο για να μας δειξει οτι γινεται ευκολα. Τελος παντων ετσι και αλλιως για εμας η εμφανιση δεν παιζει και τοσο ρολο, μετραει ο ψυχικος κοσμος. 🙃

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, ADHD είπε

 Το MHW φανταζομαι θα παιζει οπως στο SeX με 60αρι καρφωμενο στο 99%, δεν ειναι ποια και το Crysis οκ. 😛

 

🙏🙏🙏

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, non-serviam είπε

Παράτησε το ρε. Έρχεται στο Switch αφού. Προχωράμε!

Δε μπορω χαστη μου, εδω δεν εχω παρατησει το 4 στο 3ds :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Saloufas είπε

Screenshot_20201003-012302_1.png.df3a745630aa9f5ec647e56f75babd34.pngtake this with a grain of salt

Αν θυμάμαι καλά είναι fake όχι ότι λέει και τίποτα. Μου αρέσει ιδιαίτερα αυτό

 

Αναφορά σε κείμενο

Heat Sink, placed above the CPU and GPU

 

γάτος ο δικός σου!😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, najinblue3 είπε

αν δεν εχεις χρονο καλυτερα μην το πιασεις καθολου, ειναι απιστευτο καψιμο

Λίγο πού το έπαιξα απόψε ενδιαφέρον δείχνει μου θυμίζει άλλες εποχές καψίματος χεχε.... 

2 ώρες πριν, Saloufas είπε

👀EjWlFMqX0AEzLce.jpeg.182fa7ee2085399c6d4fc2641e1c18bf.jpeg

Πάνω αριστερά να είναι το ps5? 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, najinblue3 είπε

πραγματικα ομως κ μενα αυτο με χαλαει, δειξε κατι ρε αδερφε. Ουτε στο demons souls δειξαν κατι περα απο ενα διλεπτο που ειναι και το μοναδικο που με ενδιαφερει. Επισης θα ηθελα να δω πως τρεχει το Monster Hunter World,  αν επιτελους το ψιλοφτιαξουνε σε συγκριση με την λαιλαπα του ps4 με τα 8λεπτα loadings και τα sub 30 fps...

Και μονο  που το   loading  θα εχει δραματικη διαφορα δεν  θες κατι αλλο βαλε και τα 60  fps  ...

Αφου σκεφτομαι να το ξαναπιασω και εγω λιγο για την εμπειρια .

Επεξ/σία από Fotis13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τελικα εβαλα τα κονε μου και μου ηρθε νωριτερα το preorder του ps5..Θα σας πω εντυπωσεις αργοτερα μολις ψαξω την κονσολα εκτενεστερα.. 😈

Spoiler

PS5.jpg.edf93b29fb9f42a9c58b9e3341a1388d.jpg

Επεξ/σία από icenex
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, icenex είπε

Τελικα εβαλα τα κονε μου και μου ηρθε νωριτερα το preorder του ps5..Θα σας πω εντυπωσεις αργοτερα μολις ψαξω την κονσολα εκτενεστερα.. 😈

  Απόκρυψη περιεχομένων

PS5.jpg.edf93b29fb9f42a9c58b9e3341a1388d.jpg

Βρήκες και εσύ την αγγελία στο marketplace, ε; 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, icenex είπε

Πλακα κανεις?Οχι εδω την ειδα και ψοφησα στα γελια

Α οκ, επειδή εγώ το έχω πετύχει στο marketplace. 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...