Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, Skywalker333 είπε

το Γ δε το εβαλα γιατι δε θελω να ειμαι κακος :P

αλλα καθολου απιθανο και αυτο φυσικα

:P Εγω δεν εβαλα παραγγελιά στις 19 γιατι ελεγα ελα ρε τεχνητή έλλειψη ειναι θα το παρω τα Χριστούγεννα και θα ειναι και με κανενα πακετο bundle :P οι φιλοι μου λογο covid μου ελεγαν θα παρεις να μην πω τι .... :P Να φανταστείς πούλησα και το PS4 pro που ειχα τοσο σιγουρος ημουν . 
Τωρα τι να πω μακαρι να ειναι φουσκα το θεμα και να εχει στα ραφια μετα το lockdown αλλα δεν ειμαι σιγουρος ποια :( 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εγω απο pcgamer θα το γυρισω μετα απο χρονια σε κονσολα παλι και θα πουλησω την καρτα μου για να παρω το playstation και με αυτα και με αυτα σκεφτομαι να παω σε ps4 pro με αυτα που εχουν γινει με το ps5

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, mike0402 είπε

εγω απο pcgamer θα το γυρισω μετα απο χρονια σε κονσολα παλι και θα πουλησω την καρτα μου για να παρω το playstation και με αυτα και με αυτα σκεφτομαι να παω σε ps4 pro με αυτα που εχουν γινει με το ps5

Με ποια λογικη να πας σε ps4pro? Αν παρεις ps5 με μια ps+ θα εχεις εναν τεραστιο αριθμο ποιοτικων τιτλων να παιξεις d1, αν πας σε ps4pro θα πρεπει να αγορασεις παιχνιδια απο την αρχη, το κοστος αν σε ενδιαφερουν τα παιχνιδια του ps4 θα σου βγει μεγαλυτερο στην τελικη..

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, ADHD said:

Με ποια λογικη να πας σε ps4pro? Αν παρεις ps5 με μια ps+ θα εχεις εναν τεραστιο αριθμο ποιοτικων τιτλων να παιξεις d1, αν πας σε ps4pro θα πρεπει να αγορασεις παιχνιδια απο την αρχη, το κοστος αν σε ενδιαφερουν τα παιχνιδια του ps4 θα σου βγει μεγαλυτερο στην τελικη..

ναι σωστο και αυτο ηταν μια σκεψη παντως 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μόλις μίλησα με την εξυπηρέτηση της Vodafone. 

Μου είπαν η παραλαβή θα γίνει πολύ σύντομα μπορεί και day one. 

Πάντως μέσα στον μήνα Νοέμβριο 100%

Αυτά. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, johnnyman είπε

Παιδιά μόλις μίλησα με την εξυπηρέτηση της Vodafone. 

Μου είπαν η παραλαβή θα γίνει πολύ σύντομα μπορεί και day one. 

Πάντως μέσα στον μήνα Νοέμβριο 100%

Αυτά. 

Άντε μακάρι να σταθούμε τυχεροί.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, mike0402 είπε

13830 αν παρεις ενημερωσε

Μου είπαν η παραλαβή θα γίνει πολύ σύντομα μπορεί και day one. 

Πάντως μέσα στον μήνα Νοέμβριο 100%

Τώρα το θέμα είναι τι θα γίνει με τις μεταφορικες που θα γίνει χαμός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 minutes ago, johnnyman said:

Μου είπαν η παραλαβή θα γίνει πολύ σύντομα μπορεί και day one. 

Πάντως μέσα στον μήνα Νοέμβριο 100%

Τώρα το θέμα είναι τι θα γίνει με τις μεταφορικες που θα γίνει χαμός 

ok ευχαριστω!εσυ πηρες απο εκει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, mike0402 είπε

ok ευχαριστω!εσυ πηρες απο εκει?

Πριν λίγο έβαλα λεφτά στην κάρτα. 

Ακομη το σκέφτομαι δεν τους έχω εμπιστοσύνη..... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδια, εγω ειχα κανει την παραγγελία απο κωτσοβολο στης 24/9 έχω πιθανότητες για day 1? Ειχα δωσει προκαταβολη 100Ε και εχθες το ξοφλησα ολο γιατί το ειχα βαλει για παραλαβή οποτε λεω ας το πληρωσω να ερθει σπιτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, johnnyman είπε

Πριν λίγο έβαλα λεφτά στην κάρτα. 

Ακομη το σκέφτομαι δεν τους έχω εμπιστοσύνη..... 

Αυτο ειναι και το δικο μου προβλημα. Ειναι πολυ οτι να ναι, και θα ξεμεινουμε μονο με την εγγυηση της Σονυ. Για τα λεφτα δεν ανησυχώχω, υπαρχει paypal και εχω βγαλει σκρινσοτ για την ημερομηνια οποτε αμα δεν ερθει σκατα να φανε τα λεφτα θα επιστραφουν.

Αλλα με Public εχεις προστασια για 2 χρονια, πφφτττ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, feelihipo είπε

Αυτο ειναι και το δικο μου προβλημα. Ειναι πολυ οτι να ναι, και θα ξεμεινουμε μονο με την εγγυηση της Σονυ. Για τα λεφτα δεν ανησυχώχω, υπαρχει paypal και εχω βγαλει σκρινσοτ για την ημερομηνια οποτε αμα δεν ερθει σκατα να φανε τα λεφτα θα επιστραφουν.

Αλλα με Public εχεις προστασια για 2 χρονια, πφφτττ

Ρε παιδιά αφου δεν εχει γινει παραλαβη της κονσολας τα λεφτα που έχετε δωσει ειναι δικα σας. Ειχα κανει προπαραγγελια το galaxy s10 και το μετανιωσα 5 μερες πριν ερθει και με την ακυρωση αμεσως τα λεφτα ηταν πισω στην καρτα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Daredevil είπε

ο κύριος blue nugroho ήταν αυτός που ξεκίνησε το rdna 1.5 , sw rt υπερθέμανση κλπ κλπ

ο james Stevenson είναι ο community director της insomniac

Image

Ε αφού το είπε ο blu_nugroho από την Ινδονησία, έτσι θα είναι 😝

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, grouspen είπε

Από public έχει ενημέρωση κανείς ?  

Τους είχα στείλει ένα mail 18/9 γιατί δεν είχε προχωρήσει η πληρωμή (έβαλα όλο το ποσό κατευθείαν μέσο PayPal )  .  Μόλις προχώρησε με πήραν τηλέφωνο να μου που ότι είναι οκ και θα παραλάβω 19/11 . Από τότε και μετά τους έχω στείλει για το αν όντως θα παραλάβω τότε ή τι θα γίνει με το λοκνταουν επειδή είχα βάλει παραλαβή από το κατάστημα . 
@@ ούτε φωνή ούτε ακρόαση . 

Εγω παντως στο τελευταιο λοκνταουν που εμπλεξα με κατι παραγγελιες του παμπλικ ειχαν πηξει σε τετοιο σημειο που δεν μπορουσες να βρεις καποιον στο τηλεφωνο, δεν απαντουσε κανεις σε ιμειλ και στο τελος τους εκανα dispute στο paypal για να παρω τα λεφτα μου πισω. Ελπιζω αυτη την φορα να ειναι πιο σοβαροι.

 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...