Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, Bourdoulas είπε

Μετά τις πατάτες που κανανε με το Xbox για τα κλικς δεν πρόκειται να δώσω views σε άλλα σκουπίδια.

Αυτος που λες σκουπιδι ειναι αυτος που ξεμπροστιασε τα βιντεο για το xbox. Γενικα πρωτα διασταυρωνε και μετα ακυρωνε. Απλα συμβουλη βουρδουλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
25 λεπτά πριν, greed είπε

Γιατι είναι γνωστό πως σε ps3 & xbox 360 βγάζανε yellow & red ring of death στην βδομάδα επάνω.  

Όχι, αλλά εγώ αναφέρθηκα στο DOA (dead on arrival) και ως γνωστόν έχει διάρκεια 7 ημερών. Τώρα που κολλάει το ps3 και το 360?

Επεξ/σία από music_lover
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κακό πιστεύω και στις δύο κονσόλες είναι ότι λόγο covid πιέστηκαν αφόρητα να προλάβουν τα deadline με ότι αυτό συνεπάγεται. Όλα λόγο covid φάγαν delay ταινίες, παιχνίδια, τεχνολογικά προϊόντα τα μόνα που δεν φάγαν delay είναι οι κονσόλες γιατί τα μεγάλα κεφάλια δεν τους έπαιρνε να τις καθυστερήσουν, αν ήταν στα χέρια των μηχανικών η απόφαση πιστεύω θα λεγαν να τις βγάλουν Νοέμβριο του 21....Ειδικά αυτό φάνηκε και με την Sony που περίμενε κυριολεκτικά τελευταία στιγμή την Microsoft να ανοίξει τα χαρτιά της για να ανακοινώσει και αυτή ημερομηνίες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, greed είπε

Δεν ξεκινήσαμε καλά.

Στο 9 έχω την εντύπωση οτι βάζει το δισκάκι ανάποδα... 

Επεξ/σία από Archantwn
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η ιστορια μου με το Ps5:

παραγγελια απο τους πρωτους σε γνωστο καταστημα

τηλεφωνο μετα απο 15 μερες να βαλω 100 ευρω. Λεω οκ θα το κανω.

ακυρωνουν την παραγγελια μου στο ιντερνετ και μου στελνουν sms με νεα τηλεφωνικη παραγγελια. (νεο αριθμο)

το σκεφτομαι καλυτερα και δεν βαζω τα 100 ευρω γιατι δεν μου αρεσει ολο αυτο. αντιθετα ψαχνω να το παραγγειλω απο αλλου

μολις τωρα δεχομαι τηλεφωνο: Θα παραλαβετε ps5 19/11 πρεπει ομως να εξοφληθει το ποσο γιατι δεν ισχυει η αντικαταβολη.

ετοιμαζομαι λοιπον για καταθεση

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως τα κουριερ εχουν παρει φωτια! Δυο παραγγελιες μου ηρθαν σημερα και χτυπησαν κανονικα κουδουνι (μικρα κουτια, δυστυχως😉). Περπατωντας το πρωι  στο ιδιο τετραγωνο 2 διανομεις με μηχανακια ACS, χτυπαγαν κουδουνια. Πιστευω θα ειναι πιο προετοιμασμενοι στο 2ο lockdown, οποτε οσοι εχουν κλεισει για 19 και αγωνιουν πιστευω θα το εχουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Basidar είπε

η ιστορια μου με το Ps5:

παραγγελια απο τους πρωτους σε γνωστο καταστημα

τηλεφωνο μετα απο 15 μερες να βαλω 100 ευρω. Λεω οκ θα το κανω.

ακυρωνουν την παραγγελια μου στο ιντερνετ και μου στελνουν sms με νεα τηλεφωνικη παραγγελια. (νεο αριθμο)

το σκεφτομαι καλυτερα και δεν βαζω τα 100 ευρω γιατι δεν μου αρεσει ολο αυτο. αντιθετα ψαχνω να το παραγγειλω απο αλλου

μολις τωρα δεχομαι τηλεφωνο: Θα παραλαβετε ps5 19/11 πρεπει ομως να εξοφληθει το ποσο γιατι δεν ισχυει η αντικαταβολη.

ετοιμαζομαι λοιπον για καταθεση

Ποιο καταστημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, music_lover είπε

Ότι είναι να πάθει, θα το πάθει μέσα στον πρώτο μήνα, μη σου πω και την 1η εβδομάδα. Όπως οι περισσότερες ηλεκτρικές συσκευές. Για αυτό τον λόγο υπάρχει το DOA.

Ε τότε είναι κορόιδα που δίνουν 2 έτη εγγύηση οι υπόλοιποι.Θα έπρεπε να δίνουν 10 μέρες.Τι διαβάζουμε σε τεχνολογικό φορουμ Θεέ μου;

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά έχετε το νου σας όσοι έχετε παραγγείλει Ps5 από ΚΩΤΣΟΒΟΛΟ και είστε για παραλαβή day one καλούν σήμερα από το τηλεφωνικό τους κέντρο για να ρωτήσουν διεύθυνση αποστολής.

Το νούμερο που θα δείτε είναι το 2102899999

Επεξ/σία από back15220
  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...