Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, back15220 είπε

Παιδιά έχετε το νου σας όσοι έχετε παραγγείλει Ps5 από ΚΩΤΣΟΒΟΛΟ και είστε για παραλαβή day one καλούν σήμερα από το τηλφωνικό τους κέντρο για να ρωτήσουν διεύθυνση αποστολής.

Το νούμερο που θα δείτε είναι το 2102899999

Κι εγω ειμαι απο Κωτσοβολο με παραγγελια 17/9 αλλα δεν εχω λαβει καμια κληση ακομα.

Το εχεις εξοφληση ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

12 ώρες πριν, masterchief117 είπε

εν τω μεταξυ βλεπω τιμες  στο σκρουτζ για το  spiderman και το demons souls και εχουνε κοντα στα 75 ευρω, δηλαδη με τετοιες απροσιτες τιμες στις αποκλειστικοτητες του ps5, θα παρεις την κονσολα και μετα θα τα σκασεις χοντρα να παιζεις τα παιχνιδια, για αποκλειστικοτητες παντα μιλαω, εχουνε κλεισει και τα βιντεοκλαμπς τουλαχιστον να το νοικιαζες στην αρχη να σου φυγει η καψα και μετα οταν επεφτε η τιμη του κατω απο  τα 30 ευρω να το αγοραζες,

θα περιμένεις εκπτώσεις στο psn να τα πάρεις χώμα.. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, dimpoly12 είπε

Κι εγω ειμαι απο Κωτσοβολο με παραγγελια 17/9 αλλα δεν εχω λαβει καμια κληση ακομα.

Το εχεις εξοφληση ?

Και εγώ 17/9 και το είχα εξοφλήσει μαζί με total support.

Κάλεσαν και 2 φίλους μου σήμερα εκτός από εμένα οπότε αν είσαι για day one θα σε καλέσουν σίγουρα εντός της ημέρας.

Επεξ/σία από back15220
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, dimpoly12 είπε

μαλιστα, οποτε δινουν σειρα σε οσους εχουν πληρωσει

Δν νομίζω γιατί κάλεσαν και 2 φίλους μου σήμερα που είχαν κάνει και αυτοί την παραγγελια στις 17/9 και απλά είχαν δώσει προκαταβολή 100€ ο καθένας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ε αρα ειχαν πληρωσει 100ε,εγω εχω πληρωσει μονο την επεκταση εγγύησης(70ε) με παραγγελια 17/9,για να δω θα με παρουν?

Επεξ/σία από aekoupoli
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, back15220 είπε

Δν νομίζω γιατί κάλεσαν και 2 φίλους μου σήμερα που είχαν κάνει και αυτοί την παραγγελια στις 17/9 και απλά είχαν δώσει προκαταβολή 100€ ο καθένας.

Εμενα δεν μου ζητηθηκε ποτε προκαταβολη, παρολο που τους καλεσα τοτε να ρωτησω

Αντε να δουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Billie13 είπε

Ε τότε είναι κορόιδα που δίνουν 2 έτη εγγύηση οι υπόλοιποι.Θα έπρεπε να δίνουν 10 μέρες.Τι διαβάζουμε σε τεχνολογικό φορουμ Θεέ μου;

Άλλο τι διαβάζουμε και άλλο τι καταλαβαίνουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, back15220 είπε

Παιδιά έχετε το νου σας όσοι έχετε παραγγείλει Ps5 από ΚΩΤΣΟΒΟΛΟ και είστε για παραλαβή day one καλούν σήμερα από το τηλφωνικό τους κέντρο για να ρωτήσουν διεύθυνση αποστολής.

Το νούμερο που θα δείτε είναι το 2102899999

Αδερφέ απ΄ ότι κατάλαβα παίρνουν τηλέφωνο αυτούς που είχαν κάνει κράτηση σε τοπικά καταστήματα , σωστά ? Όσοι είχαν κάνει παραγγελία εξ αρχής να τους έρθει σπίτι , δε νομίζω να τους καλέσουν σήμερα . 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις μιλησα με Κωτοβολο, εχουν ξεκινησει να ενημρωνουν κοσμο. Δεν παιζει ρολο αν ειναι πληρωμενο, αν εχει δωθει προκαταβολη ή αν ειναι αντικαταβολη παρα μονο η μερα που μπηκε η παραγγελια. Μου ειπε οτι ειμαι για παραλαβη στην πρωτη μερα και θα με ενημερωσουν. Αυτη την στιγμη μου επε ειναι σε διαδικασια καταχωρησης των παραγγελιων με σειρα για να ενημερωνουν κοσμο.

Αυτα απο το μετωπο

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, dimpoly12 είπε

Μολις μιλησα με Κωτοβολο, εχουν ξεκινησει να ενημρωνουν κοσμο. Δεν παιζει ρολο αν ειναι πληρωμενο, αν εχει δωθει προκαταβολη ή αν ειναι αντικαταβολη παρα μονο η μερα που μπηκε η παραγγελια. Μου ειπε οτι ειμαι για παραλαβη στην πρωτη μερα και θα με ενημερωσουν. Αυτη την στιγμη μου επε ειναι σε διαδικασια καταχωρησης των παραγγελιων με σειρα για να ενημερωνουν κοσμο.

Αυτα απο το μετωπο

Και μένα έτσι μ είχαν πει ότι πάει με σειρά προτεραιότητας, για να δούμε..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, venomawakens7 είπε

Αδερφέ απ΄ ότι κατάλαβα παίρνουν τηλέφωνο αυτούς που είχαν κάνει κράτηση σε τοπικά καταστήματα , σωστά ? Όσοι είχαν κάνει παραγγελία εξ αρχής να τους έρθει σπίτι , δε νομίζω να τους καλέσουν σήμερα . 

Ναι έτσι πιστεύω αλλά δν δουλεύω και στον Κωτσόβολο για να ξέρω περισσότερα,

εγώ έκανα το post και ενημέρωσα γιατί κάλεσαν εμένα και 2 φίλους μου 🙂

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, music_lover είπε

Όχι, αλλά εγώ αναφέρθηκα στο DOA (dead on arrival) και ως γνωστόν έχει διάρκεια 7 ημερών. Τώρα που κολλάει το ps3 και το 360?

Οκ αλλά ποσταρες ακριβώς κατω απο το παιδί που κράζει για το 1 έτος εγγύησης.

Και εχω την εντύπωση πως γράφεις οτι πάθει θα το πάθει την πρώτη εβδομάδα οπότε και εγω σου απάντησα πώς δεν είναι έτσι όπως τα λες και το εχει δείξει η ιστορία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...