Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, aekoupoli είπε

Παιζει ευκαιρια στις αγγελιες digital edition 900ε.αλλιως του χρονου κονσολιτσα 😛 😛 😛

Έχει και προσφορά 850 ο Λεβέντης μας χάχα αλλιώς από Μάρτιο με τα λεγόμενα του. 

Ε χίλιες φορές Μάρτιο τότε... 😂 😂 

Ρε θα μας τρελάνουν ρε? 

Επεξ/σία από johnnyman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, johnnyman είπε

Έχει και προσφορά 850 ο Λεβέντης μας χάχα αλλιώς από Μάρτιο με τα λεγόμενα του. 

Ε χίλιες φορές Μάρτιο τότε... 😂 😂 

Ρε θα μας τρελάνουν ρε? 

Sony center παντως γραφει:

Αυτό το προϊόν θα είναι διαθέσιμο στις 13/01/2021

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω αυτή την στιγμή η καλύτερη επιλογή για νσ παίζεις στα φουλ είναι η τηλεόραση Samsung QE55Q80T

Επίσης στα mediamarkt προχθές πρόλαβα την άμεση παραλαβή που έβαλε για λίγο  και  το προπληρωσα, για να λέει τέτοιες ημερομηνίες λογικά Day 1 θα μου το φέρει; 

Screenshot_20201116_012447.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, johnnyman είπε

Έχει και προσφορά 850 ο Λεβέντης μας χάχα αλλιώς από Μάρτιο με τα λεγόμενα του. 

Ε χίλιες φορές Μάρτιο τότε... 😂 😂 

Ρε θα μας τρελάνουν ρε? 

850 φασκελα θελει ο τυπος, μπας και στρωσει λιγο την τιμη που εχει βαλει

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγνωμη για να καταλαβω ειμαι και ολιγον ασχετος,αν  παραγγειλω τωρα η σε δεκα μερες απο τωρα γιατι λετε οτι θα παραλαβω φεβρουαριο????οκ day one δωσαν συγκεκριμενο αριθμο χαμηλοτερο απο την ζητηση  αυτο το σεναριο σαφως αποκλειεται αλλα γιατι να μην παραλαβω μια βδομαδα η δεκα μερες μετα την παραγγελια???αφου και τα καταστηματα θα πουλανε θα παραλαμβανουν νεο αποθεμα θα ξαναπουλαν και θα συνεχιζετε ο κυκλος,για ποιο λογο λετε οτι θα καθυστερησει τοσο??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά να κάνω μία ερώτηση. Στο Site o γερμανός (η αλυσίδα) λεει Η κονσόλα PS5 θα είναι διαθέσιμη για παραγγελία *μόνο online* την ημέρα του λανσαρίσματος, 19 Νοέμβριου.

Τι καταλαβαίνετε ; Θα δώσουν κάποια online ανεξάρτητα με τις προπαραγγελίες ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, prigipa_m είπε

Παιδιά να κάνω μία ερώτηση. Στο Site o γερμανός (η αλυσίδα) λεει Η κονσόλα PS5 θα είναι διαθέσιμη για παραγγελία *μόνο online* την ημέρα του λανσαρίσματος, 19 Νοέμβριου.

Τι καταλαβαίνετε ; Θα δώσουν κάποια online ανεξάρτητα με τις προπαραγγελίες ;

Αυτό καταλαβαίνω είναι πως θα είναι διαθέσιμο να το παραγγείλεις. Τώρα πότε θα παραλάβεις είναι άλλο θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ότι φαίνεται ναι...οπως κανανε και με το xbox series x

Μόλις τώρα, alelo είπε

Αυτό καταλαβαίνω είναι πως θα είναι διαθέσιμο να το παραγγείλεις. Τώρα πότε θα παραλάβεις είναι άλλο θέμα.

Την ημέρα του λανσάρισματος ο Γερμανός ήταν ο μόνος που ειχε διαθέσιμο xbox μέχρι και τις 11 το πρωι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, TeoRossi είπε

Από ότι φαίνεται ναι...οπως κανανε και με το xbox series x

Την ημέρα του λανσάρισματος ο Γερμανός ήταν ο μόνος που ειχε διαθέσιμο xbox μέχρι και τις 11 το πρωι

  Και τα  Public είχανε, προφανώς από ακυρωμένες παραγγελίες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, TeoRossi είπε

Από ότι φαίνεται ναι...οπως κανανε και με το xbox series x

Την ημέρα του λανσάρισματος ο Γερμανός ήταν ο μόνος που ειχε διαθέσιμο xbox μέχρι και τις 11 το πρωι

Δλδ δεν έχει βάλει καθόλου προ παραγγελίες και όποιος προλάβει θα πάρει νωρίς το πρωί? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το xbox ετσι ήτανε παντως....μπήκα πρωι πεωι και χάζευα ετσι να δω και οντως ο Γερμανός ειχε διαθέσιμο μέχρι τις 11 όμοιο και το πλαίσιο αλλα μέχρι τις 9....μετα finish πουθενα διαθέσιμο.....α και ενα σκρουτζομαγαζο το οποίο δεν θυμάμαι το ονομα του ειχε και αυτο μέχρι τις 12 περίπου......πιστεύω κατι τετοιο θα παιξει και με το ps5 οποτε όσα παιδιά θελουν καλο ειναι να μπουν πρωι πρωί να ψαξουν....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, stratoskar96 είπε

Νομίζω αυτή την στιγμή η καλύτερη επιλογή για νσ παίζεις στα φουλ είναι η τηλεόραση Samsung QE55Q80T

Επίσης στα mediamarkt προχθές πρόλαβα την άμεση παραλαβή που έβαλε για λίγο  και  το προπληρωσα, για να λέει τέτοιες ημερομηνίες λογικά Day 1 θα μου το φέρει; 

Screenshot_20201116_012447.jpg

Φίλε μου και γω στο ίδιο status είμαι κάλεσα και μου είπαν από μέσα Δεκέμβρη και μετά.

Update: Κάλεσα και Γερμανό έχουν εξαντληθεί τα πρώτα τεμάχια για αυτό και το μήνυμα.

Καλό 2021...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ετοιμαστειτε σε κανα 2ωρο που θα εχει ξυπνησει ολο το ινσομνια να ξεκινησουν τα "με πήραν τηλ, δεν με πήραν τηλ, θα παραλαβω day 1, δεν θα παραλαβω day 1" κτλ για τις επομενες 3 μερες

🤣

Επεξ/σία από SabotazNic
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...