Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, polakis21 είπε

Για ps5, oled 65αρα, imac 27αρι και ρουτερ τι ups προτεινετε;

Ίδια κατηγορία με εμένα 😂😂, γεννήτρια!

Επεξ/σία από Lobo10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παίδες. Έχω μια απορία που δεν έχω καταφέρει να την λύσω από τις διάφορες αναζητήσεις που κάνω. Δεν έχω και ps5 ακόμα είναι η αλήθεια. Δεν θέλω να μάθω για το share μεταξύ 2 ατόμων, αυτό το έχω ήδη καταλάβει.

Αν μπώ με τον λογαριασμό ένος φίλου μου στο ps5 μου και εγκαταστήσω ένα παιχνίδι δικό του, μετά θα μπορώ να το παίξω offline? Φαντάζομαι από τον λογαριασμό μου δεν θα έχω πρόσβαση. Ο λόγος που ρωτάω είναι για να καταλάβω το αν χρειάζεται να είσαι online για single player παιχνίδια συνέχεια ή αν απλά σου ζητάει μία στο τόσο να επιβεβαιώσεις τον λογαριασμό σου. Σκοπός μου είναι να δω αν μπορούμε να έχουμε ένα λογαριασμό 3-4 άτομα, για τους ΑΑΑ τίτλους.

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο με εναν μπορεις να κανεις share και να παιζετε ταυτοχρονα και οι δυο users τα ιδια παιχνιδια. Με αλλους πρεπει να εχεις το προφιλ αυτου που εχει το παιχνιδι για να παιξεις αλλα δεν θα μπορει να παιξει ο αλλος με το προφιλ του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μια και λέτε για UPS, έχω ένα απλό APC Back UPS 700VA, γίνεται κάπως να κλείσεις το ενοχλητικότατο buzzer όταν πέφτει η τάση δικτύου; Πέφτει για 5 λεπτά μέσα στη νύχτα και με ξυπνάει, με κλειστές τις συσκευές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 κονσόλες φιλαράκι. Ο καθένας με τον λογαριασμό του. Γράψε ps5 account share στο youtube και θα βρεις τη διαδικασία.

3 λεπτά πριν, GeorgeMan είπε

Μια και λέτε για UPS, έχω ένα απλό APC Back UPS 700VA, γίνεται κάπως να κλείσεις το ενοχλητικότατο buzzer όταν πέφτει η τάση δικτύου; Πέφτει για 5 λεπτά μέσα στη νύχτα και με ξυπνάει, με κλειστές τις συσκευές...

Το κλείνεις πριν κοιμηθείς, δεν υπάρχει άλλη λύση..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, alexcas777 είπε

Ξέρει κανείς αν για το little nightmares 2 υπαρχει ps5 έκδοση?η τρέχει μέσω μέσω bc και θα κυκλοφορήσει αργότερα? 

https://store.playstation.com/en-us/concept/232583

If you already own the PS4™ version of this game, you can get the PS5™ digital version at no extra cost and you do not need to purchase this product. Owners of a PS4™ disc copy must insert it into the PS5™ every time they want to download or play the PS5™ digital version. PS4™ game disc owners who buy the PS5™ Digital Edition disc-free console will not be able to get the PS5™ version at no extra cost.

To play this game on PS5, your system may need to be updated to the latest system software. Although this game is playable on PS5, some features available on PS4 may be absent. See PlayStation.com/bc for more details.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

6 ώρες πριν, polakis21 είπε

Για ps5, oled 65αρα, imac 27αρι και ρουτερ τι ups προτεινετε;

Υπολόγισε τo μέγιστo που καταναλώνουν οι συσκευές σου να μην ξεπερνάει το 60% του UPS για να είσαι καλυμμένος.

Επεξ/σία από cocous
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, GeorgeMan είπε

Μια και λέτε για UPS, έχω ένα απλό APC Back UPS 700VA, γίνεται κάπως να κλείσεις το ενοχλητικότατο buzzer όταν πέφτει η τάση δικτύου; Πέφτει για 5 λεπτά μέσα στη νύχτα και με ξυπνάει, με κλειστές τις συσκευές...

αν έχει usb θήρα που για να το συνδέσεις με υπολογιστή τότε μπορείς να ρυθμίσεις τον προειδοποιητικό ήχο που κάνει όταν πέφτει το ρεύμα η και να το κλείσεις τελείως. Αν μιλας για το buzz της μπαταρίας αυτό είναι ετσι από κατασκευή αλλά δεν ακούγεται τόσο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πληρωμένο απο την ms digital foundry εφτιαξε βίντεο που προσπαθεί να μειώσει την αξία του checkerboard.
οσα δε φτάνει η αλεπού, τα κάνει κρεμαστάρια έχω να πω!

  • Confused 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, DeepSeaAI είπε

Το πληρωμένο απο την ms digital foundry εφτιαξε βίντεο που προσπαθεί να μειώσει την αξία του checkerboard.
οσα δε φτάνει η αλεπού, τα κάνει κρεμαστάρια έχω να πω!

Δεν κατάλαβα τι θες να πεις με αυτό.Δεν είναι καλύτερο το native από αυτή την τεχνική;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Billie13 είπε

Δεν κατάλαβα τι θες να πεις με αυτό.Δεν είναι καλύτερο το native από αυτή την τεχνική;

το checkerboard ειναι το μέλλον! όταν η sony θα βγάλει τις first party exclusive παιχνιδαρες της, θα είναι ΟΛΕΣ checkerboarded. και επειδή θα τσούξει, κάνουν από τώρα δυσφήμιση!

  • Confused 1
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...