Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v2


aekoupoli
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

Ρε παιδια τι φαση, γτ παλι? Ηθελα να κατεβω Ελλαδα, παλι το μπουλο πηραμε

Δυστηχως λογο κρουσματων που εχουν ξεφυγει θα ακολουθησουμε τις αλλες ευρωπαικες χωρες που ειναι είδη LockDown

Επεξ/σία από dream21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, chncynic είπε

Καλά εγώ το ξέγραψα απο το καλοκαίρι ...

Αστο δε με βλεπω φετος με τπτ, ειδικα εμεις απο Σουηδια που ειμαστε πολυ χαλαρα μας φοβουνται 😂

Eσυ Αγγλια δεν εισαι? Ο κολλητος μου μενει Birmingham και κατεβηκε Αυγουστο-Σεπτεμβριο

Επεξ/σία από najinblue3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, najinblue3 είπε

Αστο δε με βλεπω φετος με τπτ, ειδικα εμεις απο Σουηδια που ειμαστε πολυ χαλαρα μας φοβουνται 😂

Eσυ Αγγλια δεν εισαι? Ο κολλητος μου μενει Birmingham και κατεβηκε Αυγουστο-Σεπτεμβριο

Αστο δε με βλεπω φετος με τπτ, ειδικα εμεις απο Σουηδια που ειμαστε πολυ χαλαρα μας φοβουνται 😂

Eσυ Αγγλια δεν εισαι? Ο κολλητος μου μενει Birmingham και κατεβηκε Αυγουστο-Σεπτεμβριο

Ναι Σκωτία - κι εγώ καλοκαίρι ήμουν κάτω αλλα φαινόταν η δουλειά. Μόνο δεν φασωνόταν στα μπιτσόμπαρα οπότε είδα μπροστά και τα ξέγραψα τα Χριστούγεννα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, chncynic είπε

Ναι Σκωτία - κι εγώ καλοκαίρι ήμουν κάτω αλλα φαινόταν η δουλειά. Μόνο δεν φασωνόταν στα μπιτσόμπαρα οπότε είδα μπροστά και τα ξέγραψα τα Χριστούγεννα :P

Εσυ κατεβηκες καλοκαιρακι, εγω τι να πω? Εδω νυχτωνει στις 2 πλεον, φουλ τα ψυχολογικα μου αρχισανε ηδη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, najinblue3 είπε

Εσυ κατεβηκες καλοκαιρακι, εγω τι να πω? Εδω νυχτωνει στις 2 πλεον, φουλ τα ψυχολογικα μου αρχισανε ηδη

που εισαι και νυχτώνει στις 2? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Daredevil είπε

που εισαι και νυχτώνει στις 2? 

Στοκχολμη. Μας εχει ερθει εδω και μια βδομαδα μια μουνταδα και ομιχη που παιζει να νυχτωνει και νωριτερα. 

  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

Ρε παιδια τι φαση, γτ παλι? Ηθελα να κατεβω Ελλαδα, παλι το μπουλο πηραμε

Μύστη μου κατέβα Ελβενία που είναι επίσης χαλαρά. 😂

Στο οντοπικ κομμάτι τώρα: χαλαρώστε λίγο ρε. Μια δυο μέρες να καθυστερήσει δεν έγινε και κάτι. Κονσόλα είναι, όχι φάρμακα (ή ναρκωτικά).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα βάλει πλαίσιο παραλαβή/πληρωμή κατάστημα.  Τώρα θα πρέπει να μου δώσουν εναλλακτική πληρωμής. Μηδαμινό το κακό βέβαια,  σε σχέση με το τι τραβάει ο κόσμος αυτή την περίοδο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδια ξέρετε αν γίνεται αποφορολογηση με στοιχεία μέσω τηλεφώνου;Μου είπαν να περάσω από εκεί με τον φίλο που έχει το μαγαζί να κάνουμε την αποφορολογηση αλλά λόγω lockdown τον ήπιαμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, bubcrazy99 είπε

Παραλαβή για το πλαίσιο ή παραλαβή για εσένα αδερφέ?

Παραλαβη εμεις τριτη το πλαισιο παρελαβε ηδη 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά θα ήθελα μια απάντηση ως βοήθεια. Παρειγγειλα σήμερα απτά καταστήματα Public την κονσόλα Xbox Series S, η οποία είναι διαθέσιμη στις 10 του μηνός όπως λέει στο κατάστημα και είναι διαθέσιμη. Του τεστιν θα την έχουμε στην ώρα μας όσοι την παράγγειλαμε άσχετα με την προτεραιότητα σε σχέση με το PlayStation 5.διοτι όσο αφορά αυτό γεγραφει στο site του public ότι εξαντλήθηκε και ότι δεν υπάρχει απόθεμα. Θα θελα λοιπον να ρωτήσω, αφού υπάρχει απόθεμα στις κονσόλες υπάρχει περίπτωση να μην το πάρω στην ώρα του? Δεν λέω να το πάρω στις 10του μηνός, έστω έως 16 Δευτέρα ας πουμε. Αν γνωρίζει κάποιος ας μου πει. Πήρα τηλ στα public και η απάντηση ήταν δεν έχουμε ενημέρωση ως τώρα. Μια βδομάδα πριν το lunch. Αν είναι δυνατόν. Ευχαριστώ εκ των προτέρων. 

Επεξ/σία από Cowboy91
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπερα.
Εχω κανει την προπαραγγελια απο Κερκυρα στις 23/09/2020 03:36.
Δεν εχω καποια ενημερωση ακομα, αλλα το θεμα μου ειναι οτι εχω βαλει παραλαβη απο καταστημα.
Τωρα με lockdown τι θα παιχτει; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...